Zobacz wyniki ankiety: FIFA czy PES?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • FIFA

    6 50.00%
  • PES

    1 8.33%
  • Obie gry.

    1 8.33%
  • Kiedyś FIFA teraz PES.

    2 16.67%
  • Kiedyś PES teraz FIFA.

    1 8.33%
  • Żadna.

    1 8.33%
Strona 64 z 66 PierwszyPierwszy ... 14546263646566 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 640 z 651

Wątek: FIFA czy PES?

  1. #631
    voitek
    Gość

    Re: FIFA czy PES?

    Powinny byc pokoje normalnie tak jak w 11

  2. #632
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: FIFA czy PES?

    No to git

  3. #633
    Stolnik
    Dołączył
    Oct 2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    941
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: FIFA czy PES?

    Postaram się jeszcze o jakieś malutkie bannerki dla zwycięzców , ale kolega co będzie tabelke robił strasznie zarobiony przez długi czas także nie wiem czy będzie.
    [-TotalWarRebel-]

  4. #634
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: FIFA czy PES?

    Ja też bym mól, chociaż znając życie to ostatni będę...

  5. #635
    voitek
    Gość

    Re: FIFA czy PES?

    To jest jakaś kpina, że Polska nie ma oficjalnych strojów w UEFA EURO 2012. Pieprzyć EA, nie mam zamiaru kupować żadnej gry od tak beznadziejnej firmy. Potrafią spieprzyć dosłownie wszystko. Od DA2, przez zakończenie ME3,gówniany silnik zderzeń i podania z FIFY12, do UEFA2012.

    "a więc powiem jedno , miałem problem z uruchomieniem Fify 12 po pobraniu tego dodatku Euro 2012 , był czarny ekraqn i się zawieszała , ale udało9 mi się dojśc metodą prób i błędów co jest nie tak , więc jeśli ktoś ma z tym problem na xbox 360 to pisac na priv i pomoge , wracajac do Euro do mjuz dzis mozna normalnie grac , ale szczerze to szkoda jakichkolwiek poieniedzy na to dziadostwo, nie ma licencji strojów i to nie tylko dla gospodarzy Euro czyli Polski i Ukrainy , ale dla ponad połowy innych drużyn Euro : rosja , luxemburg itp itd , jednym słowem EA robi sobie z nas jaja , druga sprawa po za menusami nic nowego nie doszło , żadnej nowej muzyki , dodane tylko stadiony Euro i kilka komentarzy , żeby było tego mało to w trybie Euro nie mamy możliwości zagrać sobie turnieju z kumplami jak to było w Fifa 12 , tutaj mozemy tylko wybrac jednego gracza i to jest wielki żal , bo ja osobiscie zawsze gram turnieje ze znajomymi, przychodzi ze 3 kumpli wybiera zespoły i mucimy taki turniej w Euro , tutaj juz tej mozliwosci nie mamy , mało tego zespołów nowych które pododawali do euro nie mozemy użyc w fifa 12 , tak ze jedyny sposób zagrania z kumplem w Euro to jest to mecz towarzyski , cały tryb expedition to jakas pomylka , tak ze jedynie co to fajne sa zadania do wykonania , jedyne zmiany to nowe menusy , wszystkie zespoly z euro przy czym polowa bez licencji , kilka nowych komentarzy , denny tryb expedition i troche uaktualnione statystki pilkarzy . ea dziekujemy ze ten gniot ")"

    "Szkoda w ogóle to kupować, dodatek jest po prostu żenujący. Płacimy praktycznie za coś, co średnio rozgarnięty grafik i modder FIFA zrobiłby w godzinę. Polska to już w ogóle skandal, w porównaniu z FIFĄ 12 usunięte są tylko żółte paski z koszulek i lekko zmienione. Reszta totalnie nieruszona."

  6. #636
    Szambelan Awatar odi.profanum
    Dołączył
    Dec 2009
    Postów
    2 012
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 27 podziękowań w 22 postach

    Re: FIFA czy PES?

    A do Pesa wystarczy ściągnąc jakiegoś większego moda i gra już tip top
    "What is best in life?
    To crush your enemies, to see them driven

    before you, and to hear the lamentations

    of their woman"

    http://www.lastfm.pl/user/raq7 mój last

  7. #637
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: FIFA czy PES?

    Cytat Zamieszczone przez voitek
    To jest jakaś kpina, że Polska nie ma oficjalnych strojów w UEFA EURO 2012. Pieprzyć EA, nie mam zamiaru kupować żadnej gry od tak beznadziejnej firmy. Potrafią spieprzyć dosłownie wszystko. Od DA2, przez zakończenie ME3,gówniany silnik zderzeń i podania z FIFY12, do UEFA2012.

    "a więc powiem jedno , miałem problem z uruchomieniem Fify 12 po pobraniu tego dodatku Euro 2012 , był czarny ekraqn i się zawieszała , ale udało9 mi się dojśc metodą prób i błędów co jest nie tak , więc jeśli ktoś ma z tym problem na xbox 360 to pisac na priv i pomoge , wracajac do Euro do mjuz dzis mozna normalnie grac , ale szczerze to szkoda jakichkolwiek poieniedzy na to dziadostwo, nie ma licencji strojów i to nie tylko dla gospodarzy Euro czyli Polski i Ukrainy , ale dla ponad połowy innych drużyn Euro : rosja , luxemburg itp itd , jednym słowem EA robi sobie z nas jaja , druga sprawa po za menusami nic nowego nie doszło , żadnej nowej muzyki , dodane tylko stadiony Euro i kilka komentarzy , żeby było tego mało to w trybie Euro nie mamy możliwości zagrać sobie turnieju z kumplami jak to było w Fifa 12 , tutaj mozemy tylko wybrac jednego gracza i to jest wielki żal , bo ja osobiscie zawsze gram turnieje ze znajomymi, przychodzi ze 3 kumpli wybiera zespoły i mucimy taki turniej w Euro , tutaj juz tej mozliwosci nie mamy , mało tego zespołów nowych które pododawali do euro nie mozemy użyc w fifa 12 , tak ze jedyny sposób zagrania z kumplem w Euro to jest to mecz towarzyski , cały tryb expedition to jakas pomylka , tak ze jedynie co to fajne sa zadania do wykonania , jedyne zmiany to nowe menusy , wszystkie zespoly z euro przy czym polowa bez licencji , kilka nowych komentarzy , denny tryb expedition i troche uaktualnione statystki pilkarzy . ea dziekujemy ze ten gniot ")"

    "Szkoda w ogóle to kupować, dodatek jest po prostu żenujący. Płacimy praktycznie za coś, co średnio rozgarnięty grafik i modder FIFA zrobiłby w godzinę. Polska to już w ogóle skandal, w porównaniu z FIFĄ 12 usunięte są tylko żółte paski z koszulek i lekko zmienione. Reszta totalnie nieruszona."
    Voitek masz absolutną rację. Z forum Fifa Center wiem że ma wyjść w maju patch od EA który ma wprowadzić oryginalne nazwiska nawet w nielicencjonowanych zespołach tj. Ukraina. Stroje z kolei można pobrać w patch-u zrobionym przez fanów również ze strony FC. Co do samej gry to w sumie wygląda mi na Fife 09 taka sama mechanika gry jedyny plus w tym że teraz już nie ma automatycznego naprowadzania zawodników na przeciwnika z piłką a trzeba samemu kierowac piłkarzem żeby odebrał skutecznie piłkę . Ale za taką cenę ja kupiłem ten dodatek za 89 zeta to po prostu jest żart z Polski i kpina z Euro 2012 takiej polewki ze strony EA sports nie było chyba jeszcze w historii. Kto może niech nie kupuje tej szmiry. A kto już kupił niech żałuje.

  8. #638
    Cześnik
    Dołączył
    May 2012
    Postów
    288
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: FIFA czy PES?

    Fifa lepsza bo w pesie grafa do kitu gosciu przez slupek przechodzi.
    Kolega ma na psp i grafa strasznie słaba wiec Fifa
    KO w których gram:

    [spoiler:h0sh01ho]Szkocja-Wko36
    Polska-Mko34
    Anglia-Mko23
    Gruzja-Wko34[/spoiler:h0sh01ho]

    Jeśli jakaś ko stoi przeze mnie to proszę o info na gg ew. na pw

  9. #639
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Poznań
    Postów
    1 309
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: FIFA czy PES?

    Wie ktoś może kiedy wychodzi demo Fify13 na PC ?

  10. #640
    Salvo
    Gość

    Re: FIFA czy PES?

    Zeszłoroczny PES = genialny
    Najnowsza Fifa = nie da się grać

    Pytanie...czemu to pierwsze bezpowrotnie pożyczyłem kumplowi ?

Strona 64 z 66 PierwszyPierwszy ... 14546263646566 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fifa 14
    By Rebel in forum Gry sportowe
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-06-2014, 15:34
  2. FIFA 13
    By Ensis in forum Gry sportowe
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 04-10-2013, 10:51
  3. Zapisy na I edycję Mini Ligi Fifa 13
    By Sareth4 in forum Mini Liga Fifa 13
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-10-2012, 21:06
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-08-2012, 08:00
  5. Tabelka i zakończenie turnieju - EDYCJA I (Fifa 12)
    By Sareth4 in forum Mini Liga Fifa 13
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-01-2012, 10:19

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •