Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Baldur's Gate 3

  1. #11
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Patrzac na to co sie stalo z seria Fallout to nie zawsze bardziej realistuczna grafika pomaga - w Fallout 1 i 2 czy BG 1 i 2 duzo rzeczy trzeba sobie bylo samemu wyobrazic lub byly podane tylko w opisie. Takze paradoksalnie latwiej mi sie bylo zanurzyc w postapokaliptycznym klimacie gdy wedrowka z miasta do miasta byla przesuwaniem sie kropki po mapie a nie jak od F3, ze co 200 metrow byla nowa lokacja.

    Poniewaz Larian pewnie na nowego BG nie bedzie mial tyle kasy co Redzi na W3 to wolabym zeby pistawili na pewna umownosc grafiki niz fotorealizm w 3d.

    Zreszta jak latwo polozyc legende moze moim zdaniem swiadczyc nowy Torment, gdzie tworcy uznali, ze jak zaleja gracza scianami tekstu to bedzie fantastyczna gra. Tak sie na tycg scianach tekstu skupili, ze zapomnieli gameplayu zrobic.

  2. #12
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Rozumiem jak najbardziej ale z drugiej strony Obsidian udowodnił, że można zrobić dobrego Fallouta w 3D, New Vegas jest zachwalany i przez fanów dwóch pierwszych Falloutów, również przeze mnie Więc nie widzę przeszkód żeby i Baldur stał na dobrym poziomie.

    Niech żyje Gwardia!

  3. #13
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Samick Zobacz posta
    Zostawcie Titanica! Nie wyciągajcie go!
    Rozumiem twoje obawy, ale znam trochę serie różnych cRPGów i ciekawie wyewoluował świat i np. gra Larian studio, Divine Divinity aż po Origin Sin 1 i 2.
    Na tym opieram swój delikatny optymizm, tym bardziej że nie kryją się że będzie akcja Baldura działa się 70 lat po i możliwe będzie nawiązanie do dwóch postaci z klasycznych wersji, nie tzw. EE, by starzy gracze mieli pkt zaczepienia.

    Na 100% nikogo nie zadowolą przy takim uniwersum, ale jak widać po ich produkcjach mają wyczucie gustów graczy i spokojnie darowali sobie starych takich jak ja, co zagrywali się w Divine Divinity i Beyond Divinity i zrobili gry dla nowych graczy.

    Podsumowując
    Świat - Wieloświatu cały czas żyje i jest rozwijany, 5 edycja jest jak dla mnie dziwna, ale jest i ma rzesze sympatyków i myślę, że oni będą zadowoleni

    Miałem już nic nie pisać na tym forum, tej uwagi nie odmówię sobie, bo bym nie był sobą ^^ - ale dla tej gry, co czekam tyle lat, to warto, od 6 października wiem, co będę robił w wolnym czasie, filmiki i screeny mówią wyraźnie, plus udostepnienie gry ze wczesnym dostępem, że może być to cRPG roku np. 2021

    https://store.steampowered.com/app/1...aldurs_Gate_3/

    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    Miałem już nic nie pisać na tym forum, tej uwagi nie odmówię sobie, bo bym nie był sobą ^^ - ale dla tej gry, co czekam tyle lat, to warto, od 6 października wiem, co będę robił w wolnym czasie, filmiki i screeny mówią wyraźnie, plus udostepnienie gry ze wczesnym dostępem, że może być to cRPG roku np. 2021

    https://store.steampowered.com/app/1...aldurs_Gate_3/
    Kupiona, przeszło 60 giga, gdzie te dawne czasy z płytkami CD? Czy DVD? Po 18 latach czekania - doczekałem się Zdążyłem. Czyli co? Można? Można!

    Moja subiektywna opinia o BG3

    https://steamcommunity.com/profiles/...ended/1086940/
    Ostatnio edytowane przez Nezahualcoyotl ; 12-10-2020 o 20:26

  4. #14
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Powiem tak, dożyłem tych czasów, gram. Czasem takie rzeczy bardzo cieszą, Ci co grali w dawne części, jak tylko wyszły, wiedzą o co mi chodzi Pozdrawiam wszystkich boomerów!
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 05-08-2023 o 01:22
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  5. #15
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Tymczasem....
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #16
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach


    Mam trochę, tych co błyszczą się - osiągnięcia, że mało procent graczy je ma, ale to swoiste spoilery są nie podam jakie, ale pojechali , dla mnie to pełnoprawny następca Baldur Gate 1, nie dwójki, pełnokrwisty cRPG, odpocznę sobie od niej i wracam inną postacią, by pozwiedzać^^ znowu.

    Mam jedne na 3,3 % . Czyli nie jest ze mną tak źle, biorąc pod uwagę że tylu ludzi gra.
    Z grą z wczesnym dostępem mam
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •