Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Fall of the Republic - Rise of the Empire (FRRE) (BI)

  1. #1
    Gość

    Fall of the Republic - Rise of the Empire (FRRE) (BI)


    Paczka modów, znanych twórców, treść poszczególnych modów, widać po nazwach...Wydane w formie płyty, obrazu...Jak ktoś chce poczuć oddech Galów na plecach bedąc Julkiem Anihilatorem, to mody dla niego....

    http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=182319

    INCLUDED ON THIS DISC:

    The First Triumvirate v1.92
    A late Roman Republic Modification with 4 distinct Campaigns!
    What will be the Destiny of Rome?
    Choose to play as Caesar, Crassus (or oppose him as the Vercingetorix), Parthia or Pompey.
    This is an updated version of the installer includes the latest version of the TFT Launcher used for selecting the campaign you wish to play.

    77 B.C. - Twilight of the Republic v2.1
    Welcome to the world of 77BC: Twilight of the Republic. An incredible array of characters bestrides the stage as the fate of both Rome and the known world rests in the balance. This is the age of Cicero, Cato, Pompeius Magnus, Mithradates VI Eupator Dionysos, Tigranes the Great and the Marian rebel Quintus Sertorius.

    58 B.C. - Caesar Imperator! v1.2 (includes latest Hot Fixes)
    58BC is a mod set in the last days of the Roman Republic. It covers the most important victories and campaing of Julius Caesar from the battles against the Helvetii to the final victory at Munda. This is a one-faction only mod. Caesar must survive every battle or the game will end.



    Download:
    http://www.firedrive.com/file/5C8310B27CD6664C
    Ostatnio edytowane przez McAbra ; 05-08-2014 o 19:40

  2. #2
    Gość

    Re: Fall of the Republic - Rise of the Empire (FRRE) (BI)

    Linki sprawdzone, działają, czasami może być problem w ustawieniach przeglądarki, czy programu do ściągania plików
    Moderzy coś tam robią

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Fall of the Republic - Rise of the Empire (FRRE) (BI)

    Dobra, trzeba co nieco o tym ciekawym modzie napisać
    The First Triumvirate: Ciekawa część,oprócz możliwości gry triumwirami (polecam grę Krassusem) mamy możliwośc pobawienia się w Galijską partyzantkę (trudne ale satysfakcjonujące) lub zagranie państwem które było dla Rzymu przeciwagą a mianowicie chodzi o Partię (choć moim zdaniem źle przedstawiona tzn. biedna jak mysz kościelna ;f a w rzeczywistości państwo to leżało na takim terenie że trzepało złoto na handlu ;f). W miarę szybko stajemy się świadkami wojny triumwirów i generalnie jest na co patrzeć,bo każde z "państw" triumwirskich zajmuje naprawdę spory teren

    77BC: Moim zdaniem najciekawszy mod,oddaje nam w ręce sporo plemion/państw które są po prostu cholernie ciekawe i uzupełniają rozgrywkę. Bo o ile lepiej wygląda pańtwo Brucii w miejscu Sagintum na północ od Apolloni ? Albo naprawdę fajne wrażenie Sartorianie czy jakoś tak nam nie zrobili (połączenie Rzymu z Iberami),świetne miejsce do rozwoju,masa walki,solidne dochody i ciekawe jednostki.
    Z innych ciekawych nacji są też Dakowie (Dacy) ze świetną miejscówką, i sa rzut beretem od "denaronośnych" terenów Tracji,Macedonii i Gecji. Więc szybka wojna z Rzymem przejęcie 3-4 miast,splądrowanie i olanie reszty i pławimy się w denarach,a Rzym ma spora armię polową ale nie zawsze ona jest w danym miejscu świata ;f Więc może okazać się że na drodze 2-3 Dackich armii stoi niepełna 1 armia plus niewielkie garnizony w miastach ;f
    Tylko zajęcie ważniejszego miasta uznawanego w Rzmie za miasto rzymskie skutkuje karną wyprawa na nas prawi pełnej armii pełnej ciezkozbrojnych legionistów
    Masa smaczków jak np. rozbicie jednostki z orłem sktukuje bonusem dla naszego dowódcy itp.

    Pewnym problemem w obu jest stabilność,o ile nie wykrzacza sie czesto to jak już zaczie to ma dziwna tendencję mod do wyrzucania często. A do tego savy potrafią sie psuć tzn właczenie sejwa skutkuje wylotem do pulpitu ;f

    Nie mniej warto pobrać i poznać Rzym na bezpośredniej drodze do Cesarstwa

    Trzeci człon to historia Juliusza Gajusza Cezara i jest to ciąg misji w których nasz protegowany nie może zginąć,ogromnym problemem jest źle zrealizowany system misji,wojska jest jak na lekarstwo,barbarów pełno a do tego przeoczenie nazwy miasta które mamy zjechać i już nie mamy gdzie sprawdzić co mamy przejąć ;f Więc trzeba często jechać na czutkę. To coś ala kampania Alexandra od wroga do wroga,od miasta do miasta. Jesli ktoś lubi tego typu kampanie to na pewno mu się spodoba,ja odbiłem się z hukiem ;f


    Nie mniej warto dać tym 3 członom szansę i popykać w nie troszkę. Nie jest to ten am rozmach co w EB (choć 77BC ma sporo fajnych patentów) ale daje kupę zabawy,szczególnie jest multum jednostek,i o dziwo człowiek się w nich nie gubi,szybko wyrabia sobie swoje typy kto na kogo i daje radę. Plus sporo kasy jest tzn. sporo Dakami miałem po kilku turach 28-30k denarów,póxniej po 50-70k. Fakt faktem szybko sie to w razie wojny rozchodzi (szkolenie,budowa fortyfikacji,uzupełninie składów) ale dzięki temu ejst realistyczne,bo zaczynamy dążyć do tego zeby wygrywać i łupić wroga. Tutaj taktyka zdobywania słabo strzeżonych wielkich miast i wybijania ludności dla kasy faktyczie ma sens,póxniej tylko podatki na maksa, i przez 3-4 tury łupimy jezcze podatki,jak sie uda trafić na bogaty teren to leci po 4-5k z jednego miasta 5-6 takich miast w Grecji i przez te 4 tury zarabiamy z 20-24 koła. A wojska na utrzymywanie nie tracimy bo po co Rzym będzie karniak za karniakiem słać ot tylko stracimy kase na obronę,a tak ewentualny karniak rozdrobni się na ileś miast na garnizony


    Ode mnie taka szkolne 4+,ogromnym minusem są wyloty do pulpitu i te wałki z "sejwami" o których pisałem. Za to 1,5 oczka w dół bo potrafi wpienić.

  4. #4
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach

    Re: Fall of the Republic - Rise of the Empire (FRRE) (BI)

    Aktualizacja.



  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Może ktoś wrzucić moda na jakiś serwer i podać link? Obecny średnio działa plus pokazuje wirusa :f
    Byłbym bardzo wdzięczny, kiedyś miałem ten mod i strasznie fajnie się pykało

  6. #6
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Witaj!
    Proszę, oto działający link. Sprawdziłem, działa.
    http://www.firedrive.com/file/5C8310B27CD6664C

  7. Użytkownicy którzy uznali post McAbra za przydatny:


  8. #7
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    14
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ściągałem 5 razy bo za każdym razem zrywało połączenie ;/ ale pomimo ściągnięcia całego nie chce się zainstalować ;f tzn. Cezar Imperator sie instaluje w całości, Pierwszy Triumvirat w ogóle nie chce się zainstalować a Zmierzch Republiki instaluje sie w około 7-10% i kończy instalację pisząc że jest błąd.
    Mógłbyś wrzucić to na inny serwer Nie mówie że dziś czy jutro, zwyczajnie przy okazji, nie pali się

  9. #8
    Kierowca bombowca Awatar McAbra
    Dołączył
    May 2012
    Lokalizacja
    Wild East
    Postów
    2 620
    Tournaments Joined
    5
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    118
    Otrzymał 106 podziękowań w 70 postach
    Niestety, to nie ode mnie zależy, mam za słabe połączenie żeby wrzucać ponad 600MB.

    Jedyny link jaki znalazłem to właśnie ten wyżej. Spróbuj wyłączyć antywirusa, może wtedy dobrze ściągnie?

Podobne wątki

  1. Radious Unit Pack 2 - Rise of an Empire
    By Przemek115 in forum Radious Mods
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-10-2013, 18:05
  2. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 23-01-2012, 17:10
  3. Bayonets of the Republic, 1789-1802 [ETW]
    By KLAssurbanipal in forum Mody uzupełniające
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-11-2009, 21:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •