Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Liga Mistrzów 2019/20 i Liga Europy 2019/20

  1. #11
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Nie oglądałem w pracy byłem. Z opisu wychodzi, że grali padakę, mimo statystyk?
    Czyli zostaje mi kibicować Bayerowi Leverkusen. Teraz czas na naszych LE Czy oprą się nawale gibraltarskiej itp?

    Chyba zerknę, do pierwszej bramki na mecz Lechii Gdańsk z Brøndby IF w którym gra Wilczek, co go kolejni selekcjonerzy omijają w powołaniach, bo mają poza Lewym niesamowitych napadziorów
    Co do Legii to cóż, kibicuję jak zawsze od 1978 roku za przeciwnikiem zespołu z Warszawy
    Dumni Finowie niczym mistrzowie Luksemburga pokażą klasę, bo muszą na swoich skuterach z samego rana jechać do pracy....
    Wiem, wiem...

    Trener Atromitosu obawia się Legii Warszawa: To wielki klub w Polsce i znaczący w Europie

    https://www.meczyki.pl/newsy/trener-...ropie/119583-n

    Jutro odpalam znieczulacz chmielowy i cytując za TVP:
    W rewanżu piłkarze Aleksandara Vukovicia nie mogą się jednak ograniczać do defensywy. Każdy remis bramkowy da awans polskiej drużynie. Dzięki przełożeniu meczu z Wisłą Płock legioniści mogli spokojnie przygotowywać się do rewanżu z Atromitosem. Grecy zmagania ligowe rozpoczną dopiero 24 sierpnia. Stawką spotkania na stadionie Peristeri będzie awans do fazy play-off LE, w którym zwycięzca zmierzy się z lepszym z rywalizacji Glasgow Rangers z Midtjylland. W pierwszym meczu Szkoci wygrali na wyjeździe 4:2.

    Atromitos Ateny – Legia Warszawa: przypuszczalne składy

    Atromitos: Megyeri – Natsos, Risvanis, Khila, Goutas, Katranis – Charasis, Umbides, Madson – Manousos, Vellios
    Legia: Majecki – Vesović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Rocha – Antolić, Martins, Gwilia, Luquinhas, Novikovas – Carlitos
    Popatrzę na projekt pana Mioduskiego
    Jak widać mistrz, znaczy się wicemistrz stoi polskimi zawodnikami^^...Jak zacząłem googlować tych zza granicy, to cieszę się że nie jestem kibicem zespołu z Warszawy
    Ostatnio edytowane przez Nezahualcoyotl ; 22-08-2019 o 18:51
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. #12
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Ja to sobie daruję oglądać tą elitę polskiej ligii i już zabukowałem poniedziałkowy wieczór na "zwykłe oraz przeciętne" spotkanie pomiędzy Wolverhampton a Manchester United.No chyba że mnie znajomi namówią na czwartkowe spotkanie w którym Wilki będą masakrować ekipę z Armenii(Pyunik FC) w ramach kwalifikacji do LE.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  3. #13
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Widziałem mecz Ajaxu^^...
    Jakby po takich meczach nasi odpadali jak Saloniki, to bym na ekstraklapę jeździł. Fajnie, że odpadły Porto, Celtic i FC Basel Mioduski tryumfuje - "patrzcie, oni odpadli, to nam nie straszny gigant z Grecji^^.

    Superpuchar Europy, to był mecz tak intensywny i szybki, że biorąc pod uwagę, że sezon się dopiero rozpoczął w Pl, a np. Sane i Firminio grali ostatnio w Turniejach swoich reprezentacji itd...
    Może i zarabiają ogromne kosmiczne pieniądze, ale to jest już inna dyscyplina niż jakieś 20 lat temu, mam na myśli przygotowanie fizyczne zawodników i technikę, może nie było fajerwerków rodem z brazylijskich boisk, ale piłka chodziła niczym w FIFIE^^...
    Klopp ma swoje dni chwały i trzymam kciuki, by The Reds dalej kontynuowało swój marsz po tytuły

    Pytanie mam, ktoś będzie oglądał mecz Legii Warszawa? Obstawia jakiś wynik? Za czasów gdy Berg prowadził, to bym zaryzykował, do dziś nie rozumiem czemu go zwolniono.

    Ale otwarcie już pisze się w internetowych mediach, że nasza ekstraklasa to pralnia pieniędzy. I to nie nie żadna teoria spiskowa, a ma to przełożenie na wyniki na szczeblu klubowym w europejskich pucharach.

    Ja czekam na mecze drużyn z Bundesligi ( LM ), szczególnie Aptekarzy; kto widział jak grają - licząc od połowy skończonego sezonu do dziś, to wie że ciekawość jest zasadna
    Choć i LE może być ciekawa z udziałem niemieckich drużyn, tam czołówka poza Bayernem całkiem ciekawie się wzmocniła transferami. Może nie było jakiś rozdmuchanych medialnie, ale robią wrażenie.


    No i zespoły z PL czy podtrzymają prymat? Takie marzenie mam nierealne:
    finał LM, The Reds - Aptekarze

    Trochę angielskiego humoru:
    Ostatnio edytowane przez Nezahualcoyotl ; 22-08-2019 o 18:50
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. #14
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Myślę że się chyba skuszę na spotkanie Torino vs Wolverhampton a co do meczu Legia vs Rangers to typuję 1:4

    https://uk.soccerway.com/matches/201...709/head2head/


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  5. #15
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Podsumowanie naszej rodzimej kopanej, a właściwie naszego udziału w LM i LE ciekawe co na to, by powiedział mistrz Twittera, którego kibice Juventusu wywalili swego czasu z galerii sław Przypadek?

    Moi Aptekarze chyba zmienią trenera, co oni grają? Z takim składem przegrać z drużyną Krychowiaka, tak dać mu strzelić bramkę?
    Btw
    Jak wprowadzono VAR jakoś nie idzie pewnych uznanym firmom piłkarskim^^? Może się mylę hehe
    edit:

    Za to meczyki mają u mnie plusa


    Co ten Lewy i Gnabry z Bayernem wyczyniają, inne wyniki też ciekawe.
    Nie rozumiem co Aptekarze robią, trener powinien dawno być wywalony, bo z takim składem grać taką padakę?

    Ostatnio edytowane przez Nezahualcoyotl ; 02-10-2019 o 15:39
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #16
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Interesujące rozdanie kolejnej rundy LM:



    https://www.uefa.com/uefachampionsleague/draws/


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  7. Użytkownicy którzy uznali post Nezahualcoyotl za przydatny:


  8. #17
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Jestem bardzo zdziwiony ale też i zadowolony, mimo mej niechęci do Bayernu, nasz Polak dwie asysty i gol. Może to ten sezon, skoro po fazie grupowej nie stracił animuszu jak kiedyś w BVB? No i Bayern udowadnia że nie trzeba bulić mega milionów na transfery ale wszystko przed nami. Skauting działa tam super, w życiu bym nie przypuszczał, że Kanadyjczyk ^^ z MLS będzie tak grał. Czy zakupiony Gnabry?

    No i Zielu pokazuje, że zaczyna grać w meczach, co pokazuje na treningach
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  9. #18
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Dziś zobaczymy czy The Citizens podzielą los pozostałych drużyn Premier League czy (oby) wyjadą z dobrym bilansem z Madrytu?
    Szczerze to byłoby interesująco gdyby ekipa Guardioli wygrała LM na złość UEFA


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  10. #19
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 401
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    517
    Otrzymał 482 podziękowań w 344 postach
    Aptekarze mają dziejowego pecha.
    Zaczęli grać na miarę czasów Micheala Ballacka, czy późniejszych - Krzynówka i spółki, a tutaj...

    Wg mediów w każdej krajowej lidze wychodzi jak dane kluby finansowo funkcjonowały, nawet kilka z Bundesligi jest zagrożonych długami, ale nic to co może spotkać te co tak niby bogate są.
    Nie mam na myśli szejków, ale nie ma co dywagować, ważne by zdrowi byli, bo przez moment miałem wrażenie że piłkarze są tutaj najmniej ważni.
    Rozgrywki zawieszone i dobrze, choć trener Raków Częstochowa jakoby pomstował na pomysłodawców pauzy w rozgrywkach, kolejny terminator^^...
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  11. #20
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eutyches Zobacz posta
    Rozgrywki zawieszone i dobrze, choć trener Raków Częstochowa jakoby pomstował na pomysłodawców pauzy w rozgrywkach, kolejny terminator^^...
    Z przecieków ponoć decyzja o zawieszeniu rozgrywek Ekstraklapy nie została podjęta jednogłośnie a jedynie z uwzględnieniem opinii kilku najwyżej notowanych klubów.Takie nasze domowe piekiełko...


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •