Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Dark Ages AD527 - Age of Justinian

  1. #1
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach

    Dark Ages AD527 - Age of Justinian

    Kolejny ulubiony mój czas w historii, stąd radość że wyszedł Attila z kampanią Ostatni Rzymianin, co pozwoliło stworzyć tego moda.

    https://steamcommunity.com/sharedfil.../?id=930752750

    Ta wersja jest póki co, nie aktualizowana, ale u mnie chodzi, czasem kłóci się z najnowszym paczem Attili.
    Autor w przyszłości będzie jeszcze mod "polepszał", choć szczerze powiem, że fajnie mu to wyszło.

    Można mieć wątpliwości, czy Dark Ages, a może Blood Ages?

    W każdym bądź razie w tym czasie, gdyby nie głupota Justyniana, za bardzo ulegającemu najbliższemu otoczeniu odnośnie Belizariusza itp, to kto wie, jakby potoczyłyby się losy Świata?
    Zamknięcie Akademii Platońskiej w Atenach jako reliktu pogaństwa w 529 roku, mądre to nie było jak przyszłość pokazała^^
    Mapa Kampanii jak w głównej, więc Bizancjum może z naddatkiem sprowadzić
    dzicz do pionu^^


    takie na zanętę




    Tutaj link, by zorientować się że to ładnie działa, sam z chęcią bym nagrał, ale nie ma czasu :

    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 14-07-2019 o 06:16
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. #2
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Ktoś się na fejsach kiedyś pytał o moda, jest nie do końca dopracowany, potencjał jest, ale jest inny - dużo lepszy z udziałem Justyniana Wielkiego i jego "towarzyszy"...
    https://forum.totalwar.org.pl/forumd...stinian-555-AD
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •