Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Dobić Martwego

  1. #1
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach

    Dobić Martwego

    Torendil czekał w namiocie na Kroq'gara by omówić sprawę wampirów na wyspie.

  2. #2
    Cześnik
    Dołączył
    May 2019
    Postów
    204
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    71
    Otrzymał 19 podziękowań w 17 postach
    Późnym wieczorem Krog-Gar przyszedł do namiotu w Głazowych Polach gdzie zbiera się główna armia konfederacji


    Witaj, wiadomośści o mojej zdradzie zosstały wyssłane, jeżeli nassi wrogowie w to uwierzą, sstracą sswoją osstrożnośsć i będą chcieli wykorzysstać ssytuację.
    Wtedy ich zasskoczymy, sskierowaliśśmy nassze wojsska na sstary cmentarz, tam powinien wybuchnąć bunt dopóki myśślą że moja armia zajęła twierdzę.
    Wampir wznieci bunt za 2 tygodnie, liczy że się wykrwawimy nawzajem.
    Russzamy o śświcie... postarajmy się nie rzucać w oczy miejsscowej ludnośści.

  3. #3
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Asur z poważną miną odpowiedział

    "Liczę że wiesz co chcesz zrobić. Martwię się o swych poddanych, co oni powiedzą. Wróćmy do spraw planu. Więc tak na two Lenog pojawi się twój sztandar. Wojska wyruszą w stronę cmentarza. To teraz czekamy na efekty."

    Po tych słowach siadł zaczął pisać list

  4. #4
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Torendil wszedł z Krog`garem do namiotu by poruszyć temat ostatnich wydarzeń

    "Przyjacielu, rozumiem że ofiary z niewinnych miały jakiś cel, lecz zrozum, ludzie i elfy nie tolerują tak poczynań. Nie jesteśmy tacy jak wy. Rozumiem to wasza kultura, tradycja sposób oddawania chwały waszym Bogom. Wy się radujecie a ja i Książe mamy problemy swoich państwach. Rozumiem coś macie z tego, lecz my tracimy w oczach swoich poddanych współpracując z wami, gdyż
    oni w was widzą tylko potwory. Najgorsze jest to że populacja Konfederacji "ciepłokrwista" się was boi, a wrogowie pewnie się śmieją że tak się właśnie dzieje. Zastanów się co możesz zrobić by ich wiara wróciła w Konfederacje która miała nieść Ład i walczyć z Chaosem a nie mordować cywili którzy chcą tylko żyć w spokoju. Ustalmy że wszyscy ci którzy mogą stać się twoimi ofiarami na ołtarzu a są niewinni zostaną odesłani do mnie lub do Imperium, nie chce już słyszeć o takich wydarzeniach na NIEWINNYCH rozumiesz Przyjacielu?


    Po słowach nalał Miodu Albiońskiego do kielichów z obsydianu i podał Saurusowi, sam biorąc większą zawartość naczynia do ust.

  5. #5
    Cześnik
    Dołączył
    May 2019
    Postów
    204
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    71
    Otrzymał 19 podziękowań w 17 postach
    Po chwili milczenia Krog-Gar zabrał głos
    Niesstety przyjacielu, chciałbym ci pomóc jednak ta kwesstia już nie zależy ode mnie, za niedługo będziesz miał okazje do rozmowy Tehenhauinem z którym będę konssultował ssprawy mego imperium, a on zosstanie kapłanem przysszłych ofiar i decyzje o nich nie są moje.

  6. Użytkownicy którzy uznali post Daniel za przydatny:


  7. #6
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Zastanowił się i odrzekł

    "Jego przybycie na pewno pomoże nam w Wojne ale z tego co mi wiadomo jest Jeszcze bardziej żądny Ofiar niż ty. Hymmm martwi mnie tylko to że nasze drogi mogą się rozejść i oby nie były zmuszone spotkać się po dwóch stronach frontu. Ale on dopiero przybył a ty prowadzisz waszą frakcję na tej ziemi, więc ty decydujesz czy jesteś mnie w jakiś sposób zapewnić o poprawię w tej sprawie i w jakiś sposób okazać skruchę by populacja Konfedracji uwierzyła, że chcemy Dobrze?"

  8. #7
    Cześnik
    Dołączył
    May 2019
    Postów
    204
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    71
    Otrzymał 19 podziękowań w 17 postach
    Wrócimy do tej rozmowy gdy zobaczę mojego ssyna wraz z gwardią w Xe’allinel...


    Po tych słowach wyszedł z namiotu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •