Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Podsumowanie

  1. #1
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach

    Podsumowanie


    Spotkania w Starym Świecie

    Niedziela dobiegła końca więc wypadało by zrobić krótkie podsumowanie co się działo tego wieczoru a działo się sporo. Tak jak zakładała cała formuła naszej zabawy w luźnej atmosferze udało się zebrać 12 uczestników, którzy byli gotowi na zacięte pojedynki w imię rywalizacji i sprawdzenia w boju swoich zdolności.

    W większości tego wieczoru spotkaliśmy się w standardowym gronie, więc o dobrą atmosferę i kilka ciętych uwag nie trzeba było się martwić przed każdym z pojedynków. Pod linkiem podanym poniżej można sprawdzić całą drabinkę uczestników wraz z droga jaką musieli przebyć zawodnicy aby dojść na sam szczyt.


    Jak widać na załączonej drabince z pierwszej rundy na wyróżnienie zasługuje mecz "IPL[Rycerz]Pruber vs kapinosiu57" zawodnicy się nie oszczędzali tak samo jak swoich przeciwników i po zaciętym pojedynku, który trwał ponad godzinę zwycięzca został kapinosiu57 pokonując Prubera 2:1.

    W drugiej rundzie zaskoczeniem dla wszystkich w turnieju okazał się pojedynek "Marcel vs [Hakkapelit]Rejzel" i porażka Rejzela 2:1 na korzyść Marcela, czyżby po przerwie Marcel wracał do formy i poraz kolejny udowodni że zasługuje na miejsce wśród najlepszych na naszej scenie?

    W kolejnej rundzie stało się coś czego nie spodziewał się nikt czyli mecz mój mecz na [Hakkapelit]Czeremis, powiem szczerze że nawet dla mnie wynik tego spotkania to jakaś magia i do tej pory nie wiem jak to się stało no ale cytując mojego kolegę Pirxa "szczęście Ci sprzyja w tym tygodniu" więc w tą niedzielę chyba wykorzystałem ostatnie pokłady tej ukrytej mocy

    Finał to odwieczna walka ze złem jakim jest dla mnie [Hakkapelit]Hadvar i jego defensywny styl gry. Co się okazało buildy Hadvara były bardzo agresywne jednak wyjście z jego elementu mogło być nie tym co trzeba bo po zaciętych bojach uległ mi w boju wynikiem 2:1.

    Podium
    {SacredBand}Mist
    [Hakkapelit]Hadvar
    [Hakkapelit]Czeremis




    Dziękuje wszystkim za zainteresowanie naszym eventem i liczę na większą frekwencję kolejnym razem. Ja osobiście bawiłem się super, chociaż z planu krótkiego turnieju na max 2h wyszło nam spotkanie praktycznie do samej północy ale wydaje mi się, że nikt nie narzekał na ten obrót sprawy i w trakcie można było zagrać w inne tytuły oczekując na swojego przeciwnika

    W niedługim czasie postaram się nagrać mecz finałowy oraz zrobić dysk z otrzymanymi powtórkami!
    Ostatnio edytowane przez Mist ; 17-07-2019 o 08:22
    Spoiler: 







  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Mist za ten post:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •