Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Warhammer II - problemy z wydajnością przy bitwach kampanii.

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    May 2019
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Warhammer II - problemy z wydajnością przy bitwach kampanii.

    Witam serdecznie, mam dziwny problem z W2, przy graniu większych bitew podczas gry w kampanie przy ok 8k jednostek gra niemiłosiernie się tnie - nie sprawdzałem dokładnie do ilu fpsów spada, ale mogę być pewny, że jest ich około 15, jeśli nie mniej. Okropnie zniekształca dźwięk. Kiedy pierwszy raz odpaliłem gierkę, chciałem zobaczyć jaka będzie wydajnośc i włączyłem chyba jedną z największych i najbardziej wymagającyh graficznie bitew związanych z zadniami - Bitwę o Czarną Piramidę - wszystko chodziło płynnie i bez zarzutów. Co więcej, przy W2 podczas grania wiatrak na procesorze stoi(tylko na tej grze). Przy graniu w WI wszystko chodzi płynnie i piekielnie szybko na najwyższych ustawieniach, oraz chłodzenie automatycznie się załącza. Podaje mój sprzęt, może ktoś miał podobny problem. Dodam, że zestaw nie ma całego tygodnia.

    Monitor
    AOC CQ32G1

    Ryzen 7 3700x
    MSI RTX 2070 Gaming X
    2x8GB HyperX 3200 mHz
    MSI B450 Gaming
    SilentiumPC Armis AR7X TG RGB

    Komponenty są naprawdę mocne, mnóstwo wiatraków plus 4 w obudowie. Wiesiek na ultra ze wszytskimi opcjami nawet mi się nie zatnie na ułamek sekundy(nie próbowałem jeszcze przy dodatku Krew i Wino gdzie kolory są bardziej ostre). Gram na rozdzielczości 2560 × 1440.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Masz włączoną opcję - bez limitu pamięci video? czy jak to się tam nazywa? Najlepiej ją mieć wyłączoną i grę wyszczególnioną w nastawach karty grafiki. Profil sobie ustawić.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •