Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Podsumowanie

  1. #1
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach

    Podsumowanie


    Spotkania z Daimyō

    Kolejna niedziela oraz luźne spotkanie za nami, tym razem na tapecie Shogun 2. Mimo małej ilości osób spotkanie się odbyło, osobiście nie mogłem brać udziału i zagrać z resztą jednak pilnie śledziłem spotkania


    Jak widać na załączonej drabince turniej z racji małej ilość osób zmienił się w formie na "szwajcara", każdy z zawodników miał okazję zmierzyć się z innymi co dało na idealne warunki do sprawdzenia kto z grona biorących udział jest najlepszym graczem. Tabelka nas nie oszuka, bez dwóch zdań najlepszym okazał się "Okoń" gracz, który na bieżąco gra w Shoguna w przeciwieństwie do pozostałych. Reprezentacja {SacredBand} musiała ulec swojemu rywalowi oraz między sobą podzielili się punktami, zaskoczeniem był wynik "Pyzy", który ostatnio pokazał się bardzo dobrze na turnieju w 3k. Na koniec krótkie przedstawienie wyników

    Podium

    [DD]Okoń
    {SacredBand}darek18k
    {SacredBand}DonVega




    Dziękuje wszystkim za zainteresowanie naszym eventem i liczę na większą frekwencję kolejnym razem. Mam nadzieję, że mimo małej ilości osób odświeżenie Shoguna 2 się podobało i będziecie zainteresowani ponownym dołączeniem jakby coś miało być
    Ostatnio edytowane przez Mist ; 01-08-2019 o 13:35
    Spoiler: 







  2. Następujących 3 użytkowników podziękowało Mist za ten post:


  3. #2
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2010
    Lokalizacja
    Zgierz
    Postów
    122
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Było episko! bawiłem się jak dziecko.

    teraz trudne pytanie :

    Kiedy FoTS

    dzieki!

  4. #3
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    pytanie jest super ciężkie teraz pewnie z Warhammera trzeba coś ogarnąć bo ludzie zapominają jak grać ;P ale nie wiem czy weekendowy czy coś większego już. FOTS będzie i w sumie mała prośba niech może chętni się zdeklarują albo gdzieś na forum albo bezpośrednio do mnie i coś się pomyśli.
    Spoiler: 







Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •