Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Wątek: Główny watek fabularny

  1. #31
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach

    Wszystko widzące oko Tzeentcha

    Tura 7

    Po 9 dniach i 9 nocach przybyło 9 Firmirów do kandydata na ostatnie wyzwanie, które zadecyduje o Jego losie...

    "Halldorze jesteś gotowy?" rzekł pierwszy Firmir

    "Czy jesteś pewien, tych słów co chcesz wypowiedzieć? rzekł drugi

    "Tak jestem gotów i pewien, nauczycielu" krzyknął Halldor za nim trzeci Firmir się odezwał, a cyklop tylko przytaknął i odpowiedział

    "Nie wątpię mój uczniu, nie wątpię"

    Firmiry stanęły przy wielkich filarach, każdy przy jednym. Następnie zaczęli iść w stronę kandydata mrucząc coś pod nosem. Cała sytuacja trwała równo 9 sekund, gdy pierwszy Firmir rzekł

    "To już czas, słuchamy cię"

    Człowiek staną wyprostowany otoczony przez wyższe o głowę stwory które i tak były zgarbione i rzekł

    "Jestem legionem pierwszej fundacji, przyniosę Ci chwałę Panie Zmian..."

    Nagle mgła rozpłynęła się...

  2. #32
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach

    Pan Zmian, Książę Demonów Zgurrixe Podstępny.

    Epilog

    Mgła całkowicie odcięła Norskę, nie da się z niej ani wypłynąć, ani do niej dopłynąć.

    Magiczny opar ustąpił z ziem Imperium i Kislevu dzięki staraniom Ar - Ulryka, arcymaga Gelta i carycy Katriny. Nordlandowi udało się czyścić Las Cieni, Kislevowi zaś zająć Krainę Trolli i Las Dusz.

    Tan Kraka Drak jest coraz bliższy odkrycia tajemnicy mgły, został w końcu królem norskich krasnoludów i wraz z Bearsolingami toczy zacięte boje z Dawi Zharr.

    Bjornlingowie i Graelingowie nadal prowadzą swe spory, żadna ze stron nie potrafi wziąć góry nad drugą.

    Klan Moulder po powrocie ich wodza, Throta Nieczystego, zabarykadował się całkowicie w Piekielnej Jamie i przygotowuje się do jej opuszczenia i przeniesienia swej bazy w rejon pełny spaczenia leżący poza zasięgiem magicznej mgły.

    Vargowie i Aeslingowie zostali podbici przez plemię Sarlsów po powrocie z wojaży ich króla - Wulfrika Wędrowcy.

    Skaelingowie oczekują na przybycie legionów Tzeentcha. Ich młody wódz poznaję sekrety mgły i staję się jednym ze strażników Pana Zmian, Księcia Demonów Zgurrixe'a Podstępnego. Demona będącego twórcą rytuału dającemu mu moc wysysaną z całego półwyspu, która posłużyć ma do otwarcia nowej Bramy Chaosu podczas najbliższej Geheimnisnacht.


    //koniec kampanii
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  3. Następujących 4 użytkowników podziękowało Asuryan za ten post:


Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •