Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 139

Wątek: Dyskusje

  1. #111
    Cześnik Awatar Żółwik_PL
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    211
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    386
    Otrzymał 24 podziękowań w 18 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rancor Zobacz posta
    Starczyło byś dał info na priv
    co tam na priv jak można na bogato

  2. #112
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Jeśli plemiona mają już króla to można zmienić nazwe głównej siedziby w stolicy, a także na inną w wioskach. Tylko muszą gracze pamiętać od czego ów budynek jest potem ;P

  3. Użytkownicy którzy uznali post Rancor za przydatny:


  4. #113
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Jeżeli ktoś nie dostał podsumowania lub raportu z zwiadu piszcie na priv. Czekam na info ;]

  5. #114
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    wątek Kislevu boski szkoda, że po raz kolejny to Kacper padł ofiarą swoich nie przemyślanych decyzji. Doceniam MG za zdecydowanie na pewno da to do myślenia innym, że niestety jakieś tam zasady obowiązują i można mieć "Game Over" za złe decyzje.

    Kacper nie powinieneś się zrażać tylko zabrać to dla siebie bo to fajna lekcja pokory moim zdaniem i jak odpowiednio spożytkujesz dane doświadczenia to na pewno wyjdzie Ci to na dobre.

    Czekam na dalszą akcję
    Spoiler: 







  6. Następujących 4 użytkowników podziękowało Mist za ten post:


  7. #115
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    panie
    mist to co bym powiedział to nie moja wina tylko ktoś nie umie pisać kampani

  8. #116
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    @Undertaker

    A dlaczego niby?

    W moim subiektywnym odczuciu właśnie taki ruch jest bardzo fajny, jako poddany Kislevu i carycy zrobiłeś coś czego nie powinieneś w skutek czego źle się to skończyło. Pisanie kampanii na siłę na zasadzie, że była by bitwa z jakimś małym wojskiem i Twoje wygrana była by co najmniej dziwna bo wtedy nie było by akcentu, że jesteś poddanym Carycy. Tak samo jak grając jako elektor Nordlandu raczej po wypowiedzeniu wojny innym Imperialnym frakcjom albo postaciom powinieneś zostać zmieciony z powierzchni ziemi.

    Każdy ma pewnie własny pomysł co do kampanii ale ten setting był raczej na głównym kontynencie więc uwzględnienie głównych "graczy" jest super. W kampanii Hadvara było o tyle wygodnie, że każdy z graczy jest odcięty od rodzimych przywódców więc ma więcej swobody co też jest fajnym rozwiązaniem.

    Więc ja bym nie narzekał na śmierć tylko jak pisałem wyżej potraktował to jako lekcję pokory ;p ba znając Ciebie to możesz pomyśleć nad jakaś mała kampanią z "krasnalami" i paskudnymi elfami i gracze mają je wybić i obronić królestwo

    PS. doceniam też rysuneczki np z Vikingów albo inne " nie pasujące" to jest fajne ;P niektórzy pewnie sądzę, że to brak klimatu ale jak ktoś ma dobrą wyobraźnie to nie przeszkadza a znalezienie czegoś z WH jest pewnie trudne jak chodzi o dokładny szczegół danego wydarzenia.
    Spoiler: 







  9. Następujących 3 użytkowników podziękowało Mist za ten post:


  10. #117
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Kapi Ty jeszcze chyba nie wiesz co może zrobić mistrz gry graczowi, który nie stosuje się do założeń kierowanej przez siebie frakcji albo postaci. Uświadamiam Cię. Otóż niż wszystko


    Stary nick:kujon333


  11. #118
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 53 podziękowań w 45 postach
    Kapi nie drąż tematu proszę Ciebie w tej swojej ocenie. Ocenę taką zachowaj dla siebie wtedy rozumiałbym nawet ewentualny powód odejścia z gry ale nie oczerniaj i nie szerz farmazonu w poszukiwaniu kompanów zgodnych w ocenie.
    Natomiast pozostałych byłych graczy kampanii informuję (o ile mają jeszcze tu możliwość zaglądania), aby już zmieniali nicki bo choć niewiele mogę to styl w jakim opuścili kampanię zmusza mnie do zbojkotowania Waszych "szanownych postaci". Nie chciałbym ja osobiście widzieć Was w jakichkolwiek rozgrywkach w światku TW bowiem jest to dla mnie ryzyko przystąpienia do zabawy z finałowym psuciem w nich atmosfery. Zwykłe gówniarskie zachowania "bo tata nie pozwala to ja sobie utnę ucho" toleruję tylko do momentu spotkania się wzroku taty i syna. Potem idzie pas na dupsko.
    Proszę nie rozprzestrzeniać mi tu tematu jak bardzo Wam się nie podoba styl prowadzenia gry i szukania "przyjaciół", którzy poprą was w temacie aby móc potem ze zdwojona siłą uderzać w innych ludzi.
    Ciesze się ogromnie, że zabraliście swoje wiaderka i łopatki i zmieniliście piaskownice, oby na dobre. Żegnam!

    Czy dobrze rozumiem, że to byli gracze LukQu i MalborkZamek ?

  12. Użytkownicy którzy uznali post Pruber za przydatny:


  13. #119
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Ok dobra każdy powiedział swoje a ja proszę o nie drążenie tego tematu.

    Każdy może popełnić błąd, ale MG ma zawszę rację
    Taki tekst z internetu

  14. Użytkownicy którzy uznali post Rancor za przydatny:


  15. #120
    Cześnik Awatar Żółwik_PL
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    211
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    386
    Otrzymał 24 podziękowań w 18 postach
    Tak! Bardzo nieładnie ze strony tych jegomości Zapisywać się do gry po to, aby się obrażać i fochy strzelać, to totalne gówniarstwo i nieodpowiedzialność! Trzeba pomyśleć, że można komuś zepsuć takim zachowaniem zabawę. A Ty Kapi nie strzelaj fochów, bo nie ma o co! Trochę pokory Ci nie zaszkodzi. To, że jesteś dobrym graczem w multi, to nie wszystko. Nie obrażaj organizatora i MG - ja się dobrze bawię i nie tylko ja. Jak powiedział Mist - proszę spróbować i zorganizować kampanię. I bez fochowania proszę

Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 21011121314 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •