Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 139

Wątek: Dyskusje

  1. #11
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Wszystko fajnie, ale mam jedno duże "ALE". Obecnie trwa Kampania na Albionie i moim zdaniem nie powinniśmy mieszać razem dwóch dużych kampanii. Część graczy na pewno by chciała wziąć udział w obu (na przykład ja), ale wiem, że nie wyrobię się z czasem. Czy nie lepiej poczekać aż skończymy jedną kampanię i zacząć drugą?
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  2. #12
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Turek wiem o co ci chodzi, lecz [pomysłem by zrobić teraz by inni mogli też zagrać. A może jak obie się skończą to jakąś wielką by się zrobiło.

  3. #13
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Salzenmund, nie Salzenmudn. Poza tym popieram pomysł Cysorza, skoro można dać Skavenów to myślę że to bardzo fajna opcja.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  4. #14
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    HEH widzę że nie wygram ;p ok ok skaveni będą;p

  5. #15
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Tak, ale wiesz jak jest. Jedna kampania bardzo dobrze nam idzie, utrzymujemy super tempo. A może być tak, że np. ruszymy z drugą, równoległą i któraś z nich zawsze będzie trochę poszkodowana i straci na zainteresowaniu/dynamiczności. Wiem jak jest, bo mam doświadczenie w takich kampaniach i tylko ostrzegam :x Co sądzą inne osoby?
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  6. Użytkownicy którzy uznali post Turek za przydatny:


  7. #16
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    wiesz ogolnie ta moja kampania dedykowana jest osobą nowym lub co nie biorą udziału w obecnej by sobie nie mieszać ale nie będę nikogo dyskryminować z tego powodu. Inna sprawa mam kilka pomysłów na mechaniki i chciałbym sprawdzić czy one mają sens

  8. #17
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Ja bym chętnie zagrał ale...No własnie,zniechęca mnie tabun modów o których nie mam najlepszego mniemania,szczerze wątpię w stabilność gry po tylu modyfikacjach...I czy w ogóle jest możliwe przenoszenie rosterów z modyfikacji do bitw multiplayer?

    PS: Cysorz na MG to dobry pomysł,myślę że to osoba o największej wiedzy na temat świata WH na tym forum a przy tym osoba która najlepiej umie oddać klimat tego uniwersum a już na pewno byłby w ścisłej czołówce. Bo jedno to wiedza,a drugie to pisanie klimatycznych postów...Cysorz aka Asur moim zdaniem spełnia oba wymogi .

    PS2: Zgadzam się z Turkiem i zaczynanie dwóch kampanii jednocześnie uważam za kiepski pomysł...Chyba że nie grałby nikt z kampanii Hadvara i Tomasa,bo moim zdaniem byłoby trochę nie fair gdyby odpalenie drugiej kampanii storpedowało pierwszą.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  9. #18
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    powiem tak mody mają trochę urozmaicić grę gdyż kampania jest skupiona na jednej frakcji. Jeśli mody nie wypalą to coś wymyśle jakąś burze czy cos ;P. Co do Cysorza nie znam go jeszcze jak wy ;P liczę że poznam go lepiej. Kampania głownie miała być dedykowana graczą co nie załapali się na Albiońską Kampanie. Jeśli gracze z Kampanii Hadvara będą chceli to też im nie zabronię

  10. #19
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    dobra zrobimy tak zrobie coś ala ankieta kiedy startujemy ja planuje na wrzesień ale głosu są by zaczekać

  11. #20
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    mody nie są złym pomysłem ale im większa ich ilość tym większa szansa że coś się posypie

    A co do samej kampanii to niektóre aspekty powinny być dopracowane, Hadvar z Tomasem zrobili silne fundamenty pod przyszłe projekty ale jednak niekiedy jest coś co można poprawić lub po prostu zmienić, żeby wszystkie kampanie nie były klonami

    Gdzieś wyczytałem, że ma to być kampania dla ludzi nie grających na Albionie więc tutaj fajnie by było pochylić się nad danymi graczami i iść z pomysłami w ich stronę. Jak by się wszystko fajnie udało to będą 2 grupy ludzi na kampanię a w przyszłości można by było zrobić coś większego, a przy okazji wydaje mi się, że nowe osoby mogą też mieć ciekawe pomysły

    Ale wszystko to tylko moje pięć groszy i MG ma ostateczne słowo
    Spoiler: 







  12. Następujących 2 użytkowników podziękowało Mist za ten post:


Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •