Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 139

Wątek: Dyskusje

  1. #21
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    wiesz planuje kilka mechanik sprawdzić z kampanii z PC ale także kilka mam własnych pomysłów, mimo że to moja pierwsza taka kampania. to mam dobre miejsce do nauki. Dzięki Hadvar i Tomas za waszą kampanie.
    Co do graczy. Zagrać może każdy, ci co grają już w Albiońską i ci nowi. Tam gra już 9 graczy i 2 MG, u mnie może będzie 11 graczy i na razie 2MG. Może kiedyś powstał projekt łączący to wszystko. Ja jestem na etapie nauki tworzenia modów. To może by się też kiedyś to wykorzystało ;P

  2. #22
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mist Zobacz posta
    [...] Hadvar z Tomasem zrobili silne fundamenty pod przyszłe projekty ale jednak niekiedy jest coś co można poprawić lub po prostu zmienić, żeby wszystkie kampanie nie były klonami
    Halo, halo sprostowanko Fundamenty kampanii do Warhammera na tym forum to budowałem Ja (A później również z pomocą Arroyo. On między innymi stworzył podział jednostek na Tiery) kiedy kminiliśmy nad zasadami do Kampanii Koszmar nad Czarną Wodą (WH Kroniki cz. 1) i potem nad WH Kroniki cz. 2). Widać dobrze, że Hadvarowi i Tomasowi bardzo przyjemnie się grało u mnie w Kampanii dlatego też postanowili zrobić swoją ze swoimi dodatkowymi pomysłami, ale koncepcja z grubsza jest taka sama. Grałem w wiele takich gier (PBF - Play by forum) i z tego co zauważyłem to ważniejsze od zasad jest:
    - aktywność Mistrzów Gry (Koniecznie 2, bo dla 1 to jest za bardzo męczące)
    - aktywność i zainteresowanie graczy,
    Jak czegoś braknie to po prostu kampania zwalnia, a potem umiera. Moim zdaniem obecne zasady są rewelacyjne i nic bym tu nie zmieniał.

    I część sprzed 2 lat ponad -> http://forum.totalwar.org.pl/showthr...4%85-Wod%C4%85
    II część sprzed roku -> http://forum.totalwar.org.pl/forumdi...r-Kroniki-cz-2
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  3. Następujących 3 użytkowników podziękowało Turek za ten post:


  4. #23
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Turek Zobacz posta
    Halo, halo sprostowanko Fundamenty kampanii do Warhammera na tym forum to budowałem Ja (A później również z pomocą Arroyo. On między innymi stworzył podział jednostek na Tiery) kiedy kminiliśmy nad zasadami do Kampanii Koszmar nad Czarną Wodą (WH Kroniki cz. 1) i potem nad WH Kroniki cz. 2). Widać dobrze, że Hadvarowi i Tomasowi bardzo przyjemnie się grało u mnie w Kampanii dlatego też postanowili zrobić swoją ze swoimi dodatkowymi pomysłami, ale koncepcja z grubsza jest taka sama. Grałem w wiele takich gier (PBF - Play by forum) i z tego co zauważyłem to ważniejsze od zasad jest:
    - aktywność Mistrzów Gry (Koniecznie 2, bo dla 1 to jest za bardzo męczące)
    - aktywność i zainteresowanie graczy,
    Jak czegoś braknie to po prostu kampania zwalnia, a potem umiera. Moim zdaniem obecne zasady są rewelacyjne i nic bym tu nie zmieniał.

    I część sprzed 2 lat ponad -> http://forum.totalwar.org.pl/showthr...4%85-Wod%C4%85
    II część sprzed roku -> http://forum.totalwar.org.pl/forumdi...r-Kroniki-cz-2
    Ok zgadzam się, że Twoja kampania była pierwsza a co do samego systemu tierowego to tylko się sprawdza jako rekrutacja a co do utrzymania to jest to do zmiany moim zdaniem wiec jednak są aspekty do poprawy ;>. Już kilka razy tłumaczyłem o co mi z tym chodzi i raczej wszyscy się zgadzali. Wiadomo można ten mankament prostować mechanikami gry albo eventami ale jednak sam fakt, że jest to nie do końca dobre zostaje.

    A o co mi chodzi o utrzymanie i Tiery ras: Np T1 Wampira zombie = T1 Imperium miecz -> według zasad gry a wiadomo jak to się kończy prawda ;p to chyba ten z najbardziej oczywistych przykładów. Nie chcę dyskredytować pracy Arroya czy Twojej pomysłów było dużo lepszych i gorszych ale póki co projekt Hadvar i Tomas sprawdza się bardzo dobrze, nie wiem czy to przez 2 MG czy przez zaangażowanie graczy ale to jest fakt i tego się trzymam.



    \|\\\\\|\\\\\\\\|\\\\\
    Mist możesz mi priv wysłać twoja propozycje tych tierów?
    Rancor
    Ostatnio edytowane przez Rancor ; 02-08-2019 o 20:55
    Spoiler: 







  5. #24
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    To wprowadźmy T0 tylko dla poniektórych ras jako jednostki "mięso armatnie". Chłopi z Bretonii, zombee z wampirów, gobliny od orkow. A to, że obecna kampania super idzie to zdecydowanie różnica 2 MG. Pomyśl sobie ile pracy zostało wykonane przez 2 osoby, a i tak wydaje mi się czasami, że Hadvar ma dosc, ze znowu mu zawracam gitare hehe
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  6. #25
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Heh to ja moje wątku stały w miejscu by twoje Turku szły doprzodu uuuuu

  7. #26
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Zasady do września będą poprawione. Przypominam w poniedziałek zapisy start

    Ps. Kapi sorki rezerwacji nie ma to nie było by fair co do innych;p

  8. #27
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach

    \

  9. #28
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    już mam plan

  10. #29
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Czy decyzja o tylu modach pozostaje niezmienna? Już pomijając kwestię stabilności to dochodzi kwestia balansu...Czy ktoś testował te mody pod kątem bitew,jak by nie patrzeć,multiplayer? Czy ktoś może mi dać gwarancje że nie będzie crashy albo że jedna frakcja nie będzie totalnie op? Jeśli nie to niestety ja rezygnuję i poczekam na kampanię do której nie będę musiał instalować kilkunastu modów.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  11. Następujących 2 użytkowników podziękowało Il Duce za ten post:


  12. #30
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Testy na bitwach multi były robione. Co do balansu, w WH nigdy go nie będzie go. To moje zdanie. Napewno nie ma jakieś Frakcji OP. Ekonomia na tych terenach i mechaniki nie pozwolą by ktoś miał np całą armię jakieś elity bo go nie będzie stać.

    Co do modów to one pozwalają na różnorodność całej rozgrywki że Kislev jest Kislevem a nie wybrakowanym Imperium, a Drak różni się od Krasnoludów z Północy, a Norska będzie miała wiele dróg rozwoju

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •