Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 139

Wątek: Dyskusje

  1. #31
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Aye, mody to zawsze była problematyczna kwestia. O balans ciężko, zwłaszcza że z tego co się orientuję znajdować się tam będzie Steel Faith i inne mody których nawet nie znam. Steel Faith jest przeznaczony na kampanię, a balans na multi pozostawia w nim wiele do życzenia. Raz na jakiś czas Venris (twórca moda) organizuje turnieje, na które często gracze polskiej sceny narzekają właśnie z powodu braku balansu między frakcjami. Drugim i najważniejszym problemem są update'y gry, które powodują konieczność zaaktualizowania wszystkich modów. Na niektóre z tych aktualizacji trzeba czekać na prawdę bardzo długo. Steel Faith zazwyczaj aktualizowany jest miesiąc po wyjściu update'a.

    Już nawet nie wspominam o problemie pod tytułem ,,Dla czego jednemu działa a drugiemu nie?'' XD
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  2. #32
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Jeśli będzie sytuacja że jakiś mody/mod odpadnie z listy jest już przygotowany na większość fabularnie. Zawsze jest nadzieja że się nawróci na dobrą ścieżkę;p. Inna sprawa z większością twórców modów mam kontakt prywatny i poprosiłem że jak będzie potrzeba by zrobili aktualizacje jak najszybciej jak mogą.

  3. #33
    Cześnik
    Dołączył
    May 2019
    Postów
    204
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    71
    Otrzymał 19 podziękowań w 17 postach
    Też może się złożyć tak ze po updejcie gry nie koniecznie gracze doprowadza do walki a zanim to się stanie mody już będą zaktualizowane, ale to kwestia szczęścia : p

  4. Użytkownicy którzy uznali post Daniel za przydatny:


  5. #34
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Heh dosłownie. Czas pokaże, ale obiecuję zabawa będzie dobra Daniel mi pomoże ogarnąć sprawy bitewne/militarne a Cysorz pod kątem lore I fabułę wraz ze mną prowadził

  6. #35
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    biedny hadvar dawi już nima

  7. #36
    Łowczy Awatar Alex The Great
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Kraka Drak
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Khazukan Kazakit-ha!

  8. #37
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Dawi Dawr Alex to o tobie

  9. #38
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Testy na bitwach multi były robione. Co do balansu, w WH nigdy go nie będzie go. To moje zdanie. Napewno nie ma jakieś Frakcji OP. Ekonomia na tych terenach i mechaniki nie pozwolą by ktoś miał np całą armię jakieś elity bo go nie będzie stać.

    Co do modów to one pozwalają na różnorodność całej rozgrywki że Kislev jest Kislevem a nie wybrakowanym Imperium, a Drak różni się od Krasnoludów z Północy, a Norska będzie miała wiele dróg rozwoju
    Ja jestem przeciwnikiem balansu całkowitego i wiem że zawsze były,są i będą frakcje słabsze i mocniejsze bo nie da się tego idealnie wyważyć. Mam po prostu obawy czy na modach nie ma frakcji tak op że są aż zepsute,bo czym innym jest kiedy frakcja jest odrobinę mocniejsza a czym innym jeżeli nie da się tej frakcji pokonać...Co do moda na Kislev oglądałem go trochę w akcji na kanale Legend of Total War i uważam że jest beznadziejny i aklimatyczny,lordowie Kislevu mają w drzewkach wzmacnianie Imperialnych jednostek nie mówiąc o możliwości rekrutowania Imperialnych herosów,jednostek,Imperialnym drzewku technologii czy nie zmienieniu nawet tak prozaicznej rzeczy jak ikonki dla budynków...

    Cytat Zamieszczone przez Hadvar Zobacz posta
    Aye, mody to zawsze była problematyczna kwestia. O balans ciężko, zwłaszcza że z tego co się orientuję znajdować się tam będzie Steel Faith i inne mody których nawet nie znam. Steel Faith jest przeznaczony na kampanię, a balans na multi pozostawia w nim wiele do życzenia. Raz na jakiś czas Venris (twórca moda) organizuje turnieje, na które często gracze polskiej sceny narzekają właśnie z powodu braku balansu między frakcjami. Drugim i najważniejszym problemem są update'y gry, które powodują konieczność zaaktualizowania wszystkich modów. Na niektóre z tych aktualizacji trzeba czekać na prawdę bardzo długo. Steel Faith zazwyczaj aktualizowany jest miesiąc po wyjściu update'a.

    Już nawet nie wspominam o problemie pod tytułem ,,Dla czego jednemu działa a drugiemu nie?'' XD
    Otóż to,dlatego ja niestety muszę zrezygnować,rozumiem zastosowanie modów kosmetycznych w stylu "pick any unit for lord" ale modyfikacje całkowicie zmieniające gameplay i statystyki uważam za nie najlepszy pomysł...No ale to nie moja kampania i pozostaje mi życzyć uczestnikom dobrej zabawy a trójcy MG powodzenia.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  10. Użytkownicy którzy uznali post Il Duce za przydatny:


  11. #39
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Heh Duce rozumiem twoje podjęcie. Co do kislevu wymyśliłem jak wytłumaczyć imperialne jednostki tam. Ale to już gracz grający nim o tym się dowie. Szkoda że mody tak cię odpychają pewnie ciekawsza zabawa była by z tobą w kampanii. Kolejna sprawa chciałem coś innego zrobić niż tu jest. Mody pozwolą trochę namieszać a jednocześnie dać większy wybór graczą. Zastanów się może spróbuj nie spodoba ci się to odłożysz broń i albo inny gracz wejdzie w twoją skórę w grze albo nie. Spróbować nie zaszkodzi, a możesz się dobrze bawić

  12. #40
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Szanuję to że masz chęci na własne eksperymenty i szczerze życzę Ci powodzenia,nie mniej jednak uważam trylogię Warhammera za rzadki przypadek w serii TW kiedy to CA robi lepszą robotę od moderów jeżeli chodzi o oddanie klimatu i jednostek poszczególnych frakcji. Bo sorry,ale jak widzę demigryfy udające niedźwiedzie i dosiadane przez rycerzy Imperium(tak,tak,nawet tego im się nie chciało zmienić) to nie potrafię takich modów traktować na poważnie . Nie wyobrażam sobie też dołączania do kampanii i porzucania jej w trakcie bo z doświadczenia w KO wiem ile to potem robi problemów nie tylko dla MG ale i dla pozostałych graczy,dlatego tym razem odpuszczę i choć będę pilnie śledził ten projekt to jednak pozostanę w roli obserwatora.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •