Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Total War: WARHAMMER III - Dyskusja Ogólna

  1. #1
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach

    Total War: WARHAMMER III - Dyskusja Ogólna


    Myślę Ze Warto rozpocząć dyskusje
    ciekawy materiał

    https://www.youtube.com/watch?v=Byze49k7qqU&t=900s

    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  2. Następujących 3 użytkowników podziękowało Lord_Legionista za ten post:


  3. #2
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    No to może ja zacznę bo ludzie się palą. Jak na załączonym wyżej filmiku bardzo fajnie podobał mi się wstęp i teoria o włączeniu do III Warhammera Cathayu(czyt. Chin) tym bardziej że mamy zrobione 3k, które jest ciągle rozbudowywane i pewnie będzie więc można już mieć zaczątki imperialnej armii z przerobieniem na klimat fantasy i dodanie kilku potworków. Ale jednak to nadal tylko nasza fanowksa teoria, która każdy chiałby pewnie ujrzeć i jak słusznie zauważył Indy, dodatek z Piratami i Norską udowodnił że można.

    No i dalej dochodzimy do tego problemu bo tutaj mamy niby dwa pewniaki czyli Królestwo Ogrów i Krasnale Chaosu, do tego jeszcze są demony. No i z demonami moim zdaniem jest problem bo tak do każdej z gier był po 4 frakcje więc tutaj niby 2 już mamy i co dalej jak będziemy dodawać Demony jako osobną to super brakuje nam jednej czyli ludzie myślą Kislev! no ale ja też myślę, że lepiej to na DLC pasuje niż na początek. A jak będziemy chcieli podzielić Chaos na bogów to nagle frakcji wyjdzie nam za dużo.

    Ja osobiście mam problem z tym jak będzie wyglądać 3 cześć tym bardziej, że jest dużo spekulacji typu Chiny, Kislev była nawet teoria o światach demonów ;] Jak tam reszta uważa co tam ciekawego zobaczymy i która frakcja waszym zdaniem musi być?
    Spoiler: 







  4. Użytkownicy którzy uznali post Mist za przydatny:


  5. #3
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Z 3-cią częścią jest kilka problemów.
    1. Ostateczna decyzja należy do GW, a nie do CA. Nie demonizuje, bo w przypadku innych gier GW miało postawę luzaka, byle tylko hajs się im zgadzał. Ale należy pamiętać że mogą oni chcieć ugrać też coś więcej dla siebie.
    2. Całość robiona jest na 8 edycji. Z tym że w niektórych przypadkach CA może korzystać z innych oficjalnych źródeł.

    Jest kilka opcji i zagadek jak będzie wyglądać 3 część.
    - Jak będzie wyglądać chaos (demony). Czy na starcie będzie Niepodzielny (tak jak obecnie są wojownicy i zwierzaki)? Czy też podzielą go na 4 (5) odłamów? A jeśli będzie podzielony to co ze zwierzakami i wojownikami?
    - Raczej samego chaosu nam nie dadzą bo to będzie straszna bida.


    - Co do Kislevu to według mnie będzie w 3 części, ale raczej jako dlc niż podstawka. Dlatego że mają swój AB, ale bardzo mały i to jeszcze z 6 edycji. I niestety jest on dość bidny, chodzi o jednostki i kandydatów na LL.
    Bez problemu mogą zrobić im 3 sztuki, ale już następni będą wymagali gimnastyki. Problem Kislewu jest taki że oni mają dużo materiału, ale jest to raczej tło do wydarzeń, ponieważ GW postawiło na nich krzyżyk właściwie od samego początku.
    Dodatkowo będzie dochodziła kwestia jak ta nacja będzie wyglądać w grze.

    - Cathay (indu i reszta) z nimi jest ten problem że oni mają bardzo mało materiału. Tutaj GW musiałoby współpracować od początku do końca, a oni w ogóle nie interesowali się nimi wcześniej. A nawet jeśli się interesują teraz to pytanie brzmi czy nie chcą sobie ich zostawić do dodania do obecnego uniwersum (age of sigmar).
    Ja raczej się ich nie spodziewam.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #4
    Chłop Awatar Grumpy Guard
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Katowice
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Hej. Jako że z tego co słyszałem CA planujesz szturmować rynek chiński wysoce prawdopodobnym byłoby że Cathay byłby dodany w TWW3, takie przynajmniej ja odniosłem wrażenie. Odnośnie Kislev-u... Mam pewne wątpliwości, przynajmniej odnośnie tego, że byłby dodany w podstawce, mamy stosunkowo dużo "ludzkich" frakcji (wiem, że jest w kislev-ie dość dużo ciekawych nie ludzkich jednostek ale mimo wszystko).

  7. #5
    Wojski Awatar jedynytakisebek
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Ciekawe co będzie z Imperium bo póki co bidnie wygląda :/ Arabia?

  8. #6
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mist Zobacz posta
    No i dalej dochodzimy do tego problemu bo tutaj mamy niby dwa pewniaki czyli Królestwo Ogrów i Krasnale Chaosu, do tego jeszcze są demony. No i z demonami moim zdaniem jest problem bo tak do każdej z gier był po 4 frakcje więc tutaj niby 2 już mamy i co dalej jak będziemy dodawać Demony jako osobną to super brakuje nam jednej czyli ludzie myślą Kislev! no ale ja też myślę, że lepiej to na DLC pasuje niż na początek. A jak będziemy chcieli podzielić Chaos na bogów to nagle frakcji wyjdzie nam za dużo.

    Ja osobiście mam problem z tym jak będzie wyglądać 3 cześć tym bardziej, że jest dużo spekulacji typu Chiny, Kislev była nawet teoria o światach demonów ;] Jak tam reszta uważa co tam ciekawego zobaczymy i która frakcja waszym zdaniem musi być?
    Skoro Cathay, to 4 nacje - Cathay, Krasnoludy Chaosu, Królestwo Ogrów i Orda Hobgoblinów.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  9. #7
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Ja stawiam, że w podstawce będzie coś najbardziej rozpoznawalnego, a nie rasy/nacje, które nigdy w bitewniaku się nie pojawiły. Osobiście obstawiam największy do tej pory brak, czyli Bogowie Chaosu ze swoimi demonami i armiami śmiertelników. Pasuje to do wcześniejszego schematu, gdzie na początek były dwa zestawy największych rywali czyli Imperium vs Wampiry + Dwarfy vs Zieloni w WH1, Lizaki vs Skaveny + Emoelfy vs High Elfy w WH2, tak teraz pasowałoby Tzeentch vs Nurgle + Khorne vs Slaanesh (chyba tak się "pary" powinny rozkładać). Jak się Chaos ubierze w ciekawą fabularną kampanię to może wyjść bardzo fajnie. Co do argumentu, że samego Chaosu nie będzie, to armie demonów są na tyle różne, że bez problemu robią za osobne frakcje.
    Inne rasy, to mogą być Ogry do preordera, jako że w bitewniaku były, potem DLC z Kislevem Chaos Dwarfami i innymi w miarę znanymi. Na "Chiny", "Indie" i inne egzotyczne regiony raczej bym się nie nastawiał, nie dość, że daleko na mapie są, to jeszcze mało kto je kojarzy.

  10. #8
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    Ja stawiam, że w podstawce będzie coś najbardziej rozpoznawalnego, a nie rasy/nacje, które nigdy w bitewniaku się nie pojawiły. Osobiście obstawiam największy do tej pory brak, czyli Bogowie Chaosu ze swoimi demonami i armiami śmiertelników. Pasuje to do wcześniejszego schematu, gdzie na początek były dwa zestawy największych rywali czyli Imperium vs Wampiry + Dwarfy vs Zieloni w WH1, Lizaki vs Skaveny + Emoelfy vs High Elfy w WH2, tak teraz pasowałoby Tzeentch vs Nurgle + Khorne vs Slaanesh (chyba tak się "pary" powinny rozkładać). Jak się Chaos ubierze w ciekawą fabularną kampanię to może wyjść bardzo fajnie. Co do argumentu, że samego Chaosu nie będzie, to armie demonów są na tyle różne, że bez problemu robią za osobne frakcje.
    Inne rasy, to mogą być Ogry do preordera, jako że w bitewniaku były, potem DLC z Kislevem Chaos Dwarfami i innymi w miarę znanymi. Na "Chiny", "Indie" i inne egzotyczne regiony raczej bym się nie nastawiał, nie dość, że daleko na mapie są, to jeszcze mało kto je kojarzy.
    Szczerze jak miałoby być jak piszesz czyli sam Chaos to zrobili by najgorszą rzecz jaką mogą, to już wolę jakby mieli dać jakieś małe frakcje jak Kislev czy coś innego. Powiedzmy sobie szczerze to jest Warhammer ale nadal seria total war, duża cześć fanów to gracze tacy jak ja, którzy mają słabe pojęcia o lore i figurkach. Jak ja miałbym dostać na początek rozbity Chaos to na pewno zastanowiłbym się kilka razy z jednego podstawowego powodu a mianowicie "RÓŻNORODNOŚĆ" tym ta seria moim zdaniem przyciąga do siebie sporo część graczy. Jak będzie sam Chaos to będzie masa komentarzy typu "Chaos na cześć pewnie na kasę lecę, zęby więcej DLC zrobić na zakończenie!"

    Oczywiście jakby miał być sam Chaos to jakoś się przełknie ale jednostki w roosterach musiałby być naprawdę super ale faktu że jednak to jest Chaos nie przeskoczą więc estetyka będzie podoba. A tak dodając Ogry, Krasnale i coś tam jeszcze mają super pole do popisu. Co do Imperium to podejrzewam jakiś rework albo dodatki właśnie w III jako, że Chaos jest ich głównym wrogiem i będzie fajnie pasować i się łączyć w temacie.
    Spoiler: 







  11. #9
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Moim zdaniem na Cathay nie ma co liczyć. Po drodze do Cathay'u idąc od strony zachodniej na wschód jest aż za dużo frakcji które można by zrobić. Na początku natykamy się na krasnoludy chaosu i hobgobliny, idąc dalej na wschód mamy ogry. Jeszcze dalej mamy Ind, a potem półwysep Khuresh. Dopiero tutaj docieramy do Cathay'u, minęliśmy w ten sposób łącznie 4 potencjalne frakcje, a nie zapominajmy że niedaleko dalej mamy jeszcze Nippon, który też jest potencjalnym kandydatem na osobną nację.

    Jak to wyjdzie na prawdę, nie mam pojęcia. Na pewno dostaniemy Krasnoludy Chaosu i Ogry, co do tego nie mam wątpliwości. Możemy iść jeszcze dalej na wschód, ale nie wiem czy CA odważy się tworzyć na własną rękę taki duży, nieopisany kawał świata, i tym bardziej czy GW na to pozwoli lub coś zrobi w tym kierunku. Dużo bardziej prawdopodobna jest dla mnie koncepcja Kislev vs. Krasnoludy Chaosu vs. Ogry oraz Chaos Podzielony vs. cała reszta. Mam wielką nadzieję że zostanie dodany chaos podzielony. Roster obecnego chaosu jest strasznie wybrakowany o demony i podział wojowników i wybrańców na poszczególnych bogów. Mamy od groma materiałów które umożliwiają nam zrobienie wypasionych rosterów dla każdego z bogów. Oznaczałoby to kompletny rework chaosu, którego kampania zaczynałaby się na pustkowiach i polegała właśnie na utworzeniu Chaosu Niepodzielnego, który dopiero kiedy jest zjednoczony przypuszcza wielki atak na Stary Świat. Ale to tylko takie moje gdybanie

    Powiedzmy sobie szczerze to jest Warhammer ale nadal seria total war, duża cześć fanów to gracze tacy jak ja, którzy mają słabe pojęcia o lore i figurkach. Jak ja miałbym dostać na początek rozbity Chaos to na pewno zastanowiłbym się kilka razy z jednego podstawowego powodu a mianowicie "RÓŻNORODNOŚĆ" tym ta seria moim zdaniem przyciąga do siebie sporo część graczy.
    Właśnie tak się składa że poszczególni bogowie chaosu są od siebie tak bardzo odmienni że poszczególne hordy mogłyby się na prawdę bardzo różnić. Przykładowo mamy Tzeentcha, którego wojownicy opierali by się na dyscyplinie, sprycie, taktyce oraz magii. Mamy również Khorne'a, którego wojownicy odznaczaliby się niezwykłą brutalnością i siłą w walce. Wyznawcy Nurgla byliby najbardziej tankowaci, debuffowaliby również oddziały wroga. Kultyści Slaanesha zaś cechowaliby się niezwykłą szybkością oraz debuffami, a może nawet hipnozą. Już nie wspominając że każda frakcja dostałaby osobną domenę magiczną jak i rzeszę potworów i demonów chaosu, których było od cholery i jeszcze trochę. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

    Chaos jest jedyną prawdziwą odpowiedzią
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  12. #10
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2019
    Postów
    6
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Najprościej zrobić jedną frakcje Chaosu i w niej dać do wyboru Niepodzielny lub któregoś z bogów. I dalej zostaną jeszcze 3 frakcje

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •