Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37

Wątek: Karak Debgrung

  1. #11
    Cześnik
    Dołączył
    May 2019
    Postów
    204
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    71
    Otrzymał 19 podziękowań w 17 postach
    Krog-Gar słysząc te słowa bez zastanowienia wydał rozkaz do ataku swoim wojskom, a skinki wraz z resztą armii ruszyły na krasnoludy.

  2. #12
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Torendil tylko spojrzał na jednego i drugiego obrócił się do niech plecami i rzekł.

    "Przykro mi że tak się wydarzyło. DAWI uciekajcie jeśli wam życie miłe. A co do ciebie Kroq'garze ja nie będę brał udziału w tej masakrze mieliśmy Chaos i Mrocznych zwalczać a nie frakcję które mogą pomóc nam w naszych celach."

    Wycofał się z oddziałami do Północnej Pieśni

  3. #13
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Krasnolud chciał odpowiedzieć na warunki elfa. Wyglądał nawet na skorego do porozumień. Gdy jednak Kroq'Gar odszedł w kierunku swoich wojsk, Siwobrody z westchnieniem rzekł do Torendila:

    ,,Zaiste mądrym jesteś władcą, elfie. Strzeż się jaszczuroludzi. Kto wie po kogo sięgną gdy wyrżną wszystkich moich ludzi? Niech Bogowie mają Cię w swojej opiece.''

    Uśmiechnął się blado, po czym założył hełm i wraz z długobrodymi wyruszył w stronę swoich żołnierzy. Gdy był wśród oficerów i przekazał im wieści, wszyscy Dawi uformowali obronne pozycje. Rozpoczęły się okrzyki entuzjazmu, po czym krasnoludy zaczęły uderzać toporami i młotami o tarcze zachęcając jaszczuroludzi do ataku.


    // Bitwa o Karak Debgrung. Atakujący: Daniel. Obrońca: Hadvar. Mapa: Karak Kadrin (z sekcji ,,Oblężenie''). Bitwa polegała będzie na obronie krasnoludów wśród miejskich uliczek. Wieże nie będą obsadzone, a krasnoludy będą czekały na przebicie się przez bramę i atak jaszczuroludzi na uliczki. Proszę o jak najszybsze rozegranie. Odpowiada mi dzień dzisiejszy wieczorem. Daj znać na steam czy Ci pasuje.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  4. #14
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Torendil wraz z świtą wyruszył na rozmowy z Dawi. Po przybycie do Karak, zawołał:

    "Siwobrody przybądź chcę po rozmowiać"

  5. #15
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura XIV:

    Strażnicy pilnujący bram byli jeszcze umazani krwią poległych wrogów i przyjaciół. Widząc jednak szlachetną delegację natychmiast wysłali posłańca do Siwobrodego. Kilka chwil później brama otworzyła się, a z niej wyszedł Siwobrody. Ciężko było powiedzieć czy jego broda faktycznie była siwa, gdyż w tym momencie była cała zlepiona czerwoną posoką. Świta złożona z długobrodych również była w podobnym, nędznym stanie. Mimo to chodzili z gracją, i głowami uniesionymi ku górze. Kiedy dotarli na odległość piki do drużyny Torendila, rzekł dostojnym, ale ponurym głosem:

    ,,Witaj Elfie, w Karaku Debgrung. W jakiej sprawie znowu tu przybywasz?''
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  6. #16
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    "Witaj Dawi cieszę się że przeżyłeś, ale przybyłem w innej sprawie niż gratulacje po bitwie. Przybyłem by ci powiedzieć że możesz uratować mieszkańców przed tym co się stanie zgadzając się na moją puki co prośbę że względu na szacunek co do twej osoby. A więc widzę to tak

    Moim zdaniem optymistyczna opcja oddajecie twierdzę Saurusą bo oni nie odpuszcza lecz gdy odbije wasz port tam będziecie się mogli osiedlić, lecz nie wszyscy część by poszła do Prowincji Czarna Góra i tam by założyła osadę pod panowaniem Saurusów i pracowała w kopalni. A ci co by wyruszyli ze mną na Kraine Olbrzymów dostaną tamte tereny pod swą ochronę i mówi lecz chce mieć pełną kontrolę nad waszymi krokami. Za nim zdobędę pełne zaufanie trochę minie. Wasz władca za życia o to zadbał.

    Druga mało radosna wrócę z wojskiem i nie muszą kończyć.

    Szanuję was ale działania co tu się dzieją psują moje palny, a one muszą spełnić się jak najszybciej nawet ceną mojego honoru bo tu chodzi o losu świata mojego i waszego."

    Po tych słowach obserwował co zrobi Dawi by wrazie ataku ich wycofać się

  7. #17
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Krasnoludy po usłyszeniu tego co powiedział elf popatrzyły po sobie ze zdziwieniem. Siwobrody po chwili rzekł:

    ,,Elfie, czy ja wyglądam na takiego który będzie tolerował obcą władzę?'' - Po czym pozował eksponując swoją brudną i popękaną zbroję oraz pełną zaschniętej krwi sylwetkę.

    ,,Nie po to ukryliśmy się w głębokich podziemiach podczas elfickiej okupacji. Nie po to pracowaliśmy dniami i nocami by przygotować powstanie. Nie po to wyszliśmy na ulice i umieraliśmy za wolność Karaku Debgrung, walcząc z tymi jaszczurzymi kreaturami by teraz akceptować ich hegemonię. Twoja propozycja uczyniłaby z nas niewolników, którymi nigdy nie będziemy. Jakże podobni jesteście do Druchii. Widać Asurowie również nie cenią wolności innej niż ich własna...''

    Po chwili dodał:

    ,,Nie obchodzą mnie wasze plany. Nie zgadzam się na Twoją ofertę elfie. Czy masz coś jeszcze do dodania?''
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  8. #18
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Asur wsiadając na konia odrzekł

    "Więc wybraliście swoją wolność próbowałem wam pomóc, byście przeżyli, lecz dobrze. Kolejne spotkanie będzie ostatnim dla jednego z nas"

    Ściągnął lejce i odjechali.


    Gdy przybył do obozu wezwał wszystkich ta ziemia Północna Pieśń należy do konfedracji a za kilka godzin ich twierdzą także będzie pod władaniem Konferencji. Szykujecie się moi bracia oni wiedzą za murami i się szykują i my się SZYKUJMY by zgotować im to CZEGO CHCIAŁEM IM OSZCZĘDZIĆ"

    Po tych słowach rozpoczęły się okrzyki bojowe

    "Za Caledor! Za Torendila! Za Młodego Smoka! Za Konfederację"

    Asurowie się szykowali na szturm

  9. #19
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Po dotarciu na miejsce oblężenia poszły rozkazy obstrzału z Orlego Szponu barykadę która przeszkadzała w zajęciu Karak. Gdy obstrzał trwał reszta armi zbierała się na szturm.

    [Orli szpon po tych działaniach zostaje wyłączony z bitwy

  10. #20
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Po zdobyciu Karak Torendil wydał rozkazy zawalenia przejść i tuneli do Szczytów Bestii zostawiając tylko jedną drogę. Drogę do Północnej Pieśni. Kazał wezwać przywódcę Dawi.

    "Siwobrody przez twój upór straciłem czas gdy my tu odwlekaliśmy tylko nie uniknione Zielone plugastwa zaatakowała osadę Elfów. Populacja zostaje wysłana do stolicy Kroq`gara a ty zostajesz już tu."

    Szybkie cięcie wykonane i głowa odpadła od kadłuba i potoczyła się w stronę głównego placu twierdzy. Elf podszedł do głowy wytarł ostrze o jego brodę i rzekł:

    "A jednak pojedziesz z swoim ludem, spakować truchło i głowę będzie jako prezent dal jaszczuroludzi."



    Gdy tunele były zawalane armia Torendila szykowała się do wymarszu.

    [Karak przejmuje Daniel, 1000g na zawalenie przejść i tuneli opłącone w kolejnej turze będzie]

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •