Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67

Wątek: Dyskusja

  1. #11
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Presidente, ligi mają pomóc we wzroście jakości naszej sceny. Mamy znowu wrócić do czołówki światowej. A tam nie gra się Z artą. Możemy zrobić jakiś turniej weekendowy z artą.

    Jeżeli chcesz to mogę Cię przenieść do niższej ligi. Bo wiadomo że większość w wyżej będzie grała wiadomymi, znienawidzonymi przez Ciebie jednostkami. I zaproponuj inną nazwę dla niższej ligi.

  2. #12
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Mamy jeszcze kilka dni do startu, więc pytanie do innych uczestników jak się zapatrują na dwie zgłoszone propozycje zmian zasad:
    1. Dodanie 1 artylerii.
    2. Zwiększenie limitu kawalerii z 8 do 10.

  3. #13
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Presidente, ligi mają pomóc we wzroście jakości naszej sceny. Mamy znowu wrócić do czołówki światowej. A tam nie gra się Z artą. Możemy zrobić jakiś turniej weekendowy z artą.
    A to już nie można dla przyjemności płynącej z rywalizacji pograć? Ale jakiej czołówki? To są w ogóle jakieś turnieje? Bo jak na razie to bida z nędzą. A ten co był u rusków to i tak sporo osób weszło przecież z Polski do wyższych rund.

    Jeżeli chcesz to mogę Cię przenieść do niższej ligi. Bo wiadomo że większość w wyżej będzie grała wiadomymi, znienawidzonymi przez Ciebie jednostkami. I zaproponuj inną nazwę dla niższej ligi.
    Niech już tak zostanie jak jest - wg mnie to nawet jedna liga by wystarczyła. Wieśniaki z bambusami powinny dostać możliwość szarży bez rozkazu - krnąbrność czy jakoś tak.

    Bambusowa liga to bardzo dobra nazwa, ale jak chcesz to może być ryżowa

    Mam nawet odpowiedni baner do niej
    Spoiler: 


    Stary nick:kujon333


  4. #14
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Uwazam ze lepiej by bylo jakby byla jedna liga, za malo jest graczy na dwie. Jak bedzie jedna liga to bedzie wiecej meczy i wiecej osob do grania...

  5. #15
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Hej co do zaproponowanych pomysłów to tak:

    Ad.1 1 arta szczerze pomysł mi totalnie nie przeszkadza więc może być, kwestia czy się to opłaca to już inna sprawa ale ja bym tego nie ograniczał. Jest jedno ale jak liga ma za zamiar poprawić "skilla" więc po prostu gracze "lepsi" mogą iść na umowę dżentelmenów i ustalić przed meczem sobie jakiś limit tak to działa u nas na WH co do ras np.

    Ad2. Limit kawalerii jak najbardziej na 10 to jest dobra alternatywa na kusze, które są mocne bardzo i zgadzam się z Pyzą w tej kwestii.

    Ad3. Co do tego czy jedna czy dwie ligi jestem za 1 chyba, fajnie będzie zagrać na każdego i zobaczyć jak to wygląda . Z podziałem wstrzymałbym się do drugiej edycji i wtedy zboczy się co jest do zmiany
    Spoiler: 







  6. #16
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 53 podziękowań w 45 postach
    Witam.
    W kwestii artylerii nie wypowiem się bo jestem przyjąć każdą opcję.

    w kwestii kawalerii hmm. Uważam, że w tej grze i tak kawaleria niszczy wszystko więc tu bym się opowiedział za max 8, ale argument z kuszami Pana Mista też do mnie przemawia więc wygląda na to, że mógłbym zaakceptować max 10 kawalerii. Wynik jest taki, że proponuje max 9

    aha co do ilości lig. Mi najbardziej odpowiada system ligowy i bardzo bym chciał kiedyś rozegrać ligę, w której jest ludzi jak najwięcej. Na WH sprawdza się pomysł z podziałem lig i pewnie i tu by się sprawdził, ale wolałbym aby choć pierwszy sezon odbył się w jednej pełnej ekipie. Jedyne czego bym się obawiał to osłabianie się chęci do walki tych, którzy zbyt wiele bitew przegrają. Myślę jednak , że można przyjąć zasadę "niewinny do czasu udowodnienia winy" i liczyć na to, że każdy zachowa się dobrze i rozegra wszystkie bitwy w każdej starając się dać z siebie wszystko.
    Reasumując, zaryzykowałbym i zaproponował większa jedną ligę, tym bardziej, że na multi i tak ciężko o rywali. Bonus tez taki, że można będzie mieć okazję urwać jakieś punkty najlepszym, lub mieć przyjemność ze stawiania im oporu .

  7. Użytkownicy którzy uznali post Pruber za przydatny:


  8. #17
    Stolnik Awatar william/kaszanka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    1 188
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    128
    Otrzymał 134 podziękowań w 95 postach
    Nie ma powodu do ograniczania arty, na tę chwilę wydaje się być bezużyteczna a może ktoś wymyśli coś fajnego.

    Co do limitu kawalerii to 8 jest spoko (kusze nie są aż tak op ), może być więcej dla mnie rybka.

    Ilość lig trzeba dostosować do ilości graczy, nie wyobrażam sobie, że ktoś rozegra około dwudziestu starć
    Spoiler: 


    Turniej o Buławę Marszałka NTW - II miejsce
    Drużynowe Mistrzostwa Rome 2 - II miejsce
    Jesień Średniowiecza IV - III miejsce
    Nocne Granie Warhammer - I miejsce
    Turniej o tytuł Czempiona Mrocznych Bogów TWW - I miejsce

  9. #18
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Dobra Panowie, dzięki za wszystkie głosy.

    Już wróciłem z wakacji więc ogarniam start turnieju.

    Co do zasad i kształtu ligi, to uwzględniając większość głosów:

    1. Dopuszczamy 1 artylerię.

    2. Zwiększamy limit kawalerii do 9 (czyli 6 grywalnych jednostek kawalerii, poza genkami).

    3. Robimy jedną dużą ligę. Co prawda jest ryzyko, że część graczy faktycznie odpuści po szeregu porażek, ale z drugiej strony liczy się to, żeby zacząć wreszcie grać multi na 3K. Bo na razie jest z tym słabo.

  10. Użytkownicy którzy uznali post Pirx za przydatny:


  11. #19
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Po zastanowieniu wprowadzam jeszcze jedną kluczową zmianę do zasad:

    ZWIĘKSZAM FUNDUSZE DO 14000.


    Powód? Na takim funduszu można pograć droższymi jednostkami i jednocześnie stać zawodnika na podbicie generałów. Na budżecie 12500 będziemy mieli kolejny pokaz mocy włóczników za 200, którzy będą podstawą każdej armii. Na 14000 można zainwestować np. w obrońców niebios i zbudować z nimi solidną, grywalną armię. Co jest raczej mało prawdopodobne na budżecie 12500.

  12. Użytkownicy którzy uznali post Pirx za przydatny:


  13. #20
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 53 podziękowań w 45 postach
    Nie odpuszczajmy więc po kilku porażkach. Naprawdę mało kiedy można pograć na multi w 3k. Potraktujmy to jako zabawę po prostu. Fajnie byłoby jakby za mecz przegrany 1:2 tez przyznawać punkt wtedy warto będzie wojować aby urywać choćby punkt najlepszym aby w ogólnym rozrachunku być odrobinę wyżej niż to "możliwe" .
    Jestem jeszcze przed lektura zasad więc pisząc to nie znam jeszcze zasad przyznawania punktów.

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •