Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Dyskusja

  1. #1
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach

    Dyskusja

    W tym dziale prowadzimy dyskusje na temat Mistrzostw Polski.
    Ostatnio edytowane przez Lord_Legionista ; 17-09-2019 o 15:31

  2. #2
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Czy do wzięcia udziału wymagane jest konto na challonge?
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  3. #3
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2017
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    22
    Otrzymał 53 podziękowań w 45 postach
    Pomyłka nastąpiła w pierwszym poście chyba bo to już nie są drużynowe MP.

  4. #4
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Halo Halo z tej strony Mist

    Po wstępnym przeczytaniu zasad i formuły zauważyłem kilka spraw do poprawy a mianowicie:

    1. Kwestia banów jest jeszcze pod głosowaniem więc tutaj trzeba to doprecyzować jak będzie na gotowe.
    2. W regulaminie sędziowskim

    "3. W przypadku umieszczenia w Rozpisce Armii niedozwolonej Kompozycji Armii bitwę uznaję się za przegraną bez względu na osiągnięty rezultat podczas rozgrywki."

    Ja tutaj osobiście byłbym za rozwiązaniem zagranicznym, czyli jak jest naruszenie zasad i gracz lub sędzia zauważy to jest powtórzenie gry z tym że dany gracz wyrzuca jednostkę/ki która są za "dużo" i zamienia na inne a jego przeciwnik ma możliwość wyboru armii od nowa -> takie rozwiązanie wydaje mi się mniej krzywdzące dla gracza łamiącego bo daje mu szansę na wygraną jednak ma mocno pod górkę bo może być całkowicie skontrowany.

    3.IX. Sędziowie i organizatorzy

    a) Organizatorem turnieju są klany: Imperium Polskie, Sacred Band, Hakkapeliter i Polskie Młotki.
    c) Sędziami w turnieju są: Polemajos i DonVega

    Ad. a) Wiem, że to wszystko jest powtarzane ale trzeba to zmienić i doceniać ludzi, którzy pracują i nie robić wzajemnej adoracji. Do konkretów klan "SacredBand" w MP raczej ma mały wkład jak nie zerowy więc nie ma co nas wymieniać jak nic nie robimy w tej materii i nie pisz, że są konsultacje itd bo to są sprawy oczywiste, które nie wymagają dużo pracy więc się nie liczy. Chodzi mi o to, że niech wszyscy widzą kto jest gościem a kto organizatorem. No chyba, że ktoś od nas coś zrobił i czegoś nie wiem ale to chyba też nie jest dobre dla mnie

    Ad c) Tutaj ta sama sprawa czy Polemajos jest aktywny? Don jeszcze jest więc spokojnie może zostać ale chyba lepszym rozwiązaniem było by małe lobby w postaci 3 osób(żeby zawsze byłą decyzja) z każdej strony konfliktu :p to z "SB" już macie Dona jak będzie chciał a jak trzeba to kogoś innego się poszuka więc jeszcze zostaje "IPL", "Polskie Młotki" (jako nowa siła na scenie WH) i o ile niektórzy jeszcze uważają ich jako odrębny klan "Hakkapelit"

    4. Sacred Band https://www.twitch.tv/sacredbandtw -> Tutaj jako media z naszej strony wrzuciłbym lepiej kanał YT https://www.youtube.com/channel/UCLV...ycYqz52pF3opzw

    Turniej-TotalWar.pl https://turniej-totalwar.pl/ -> Ta strona zostanie niedługo zawieszona więc chyba nie warto o niej wspominać.

    Co do samych mediów to wydaje mi się, że lepiej promować konkrety czyli żeby było kilka ale aktywne a nie milion miejsc które świecą pustkami. Jak chcemy rozwijać to wszystko to skupmy się na konkretach. Lepiej jak będą 2-3 media działające niż 10 w tym właśnie 1-2 które są użyteczne(tak tutaj się czepiam promocji eventów na nasz scenie, która ogranicza się do pisania na steamie i kilku innych miejsc. To jest temat rzeka, który mnie wku... ale dobra)

    PS. podoba mi się opcja z paskiem i przewagę tego szczerze brakowało w zasadach a nikt jakoś nie wpadł na to :p proste rozwiązanie moim zdaniem się sprawdzi.

    To chyba tyle z tego wszystkiego. Czekam na opinię innych co sądzą o tym wszystkim, z mojej strony dodam jeszcze, że niedługo postaram się coś nagrać w temacie takiego wstępu: zasad itd jak będzie "zaakceptowane" to spokojnie można będzie to traktować jako materiał promocyjny i wysyłać do ludzi jako podstawowe info do "MP 2019"
    Spoiler: 







  5. #5
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Widzę, że Norsca niemożna grać w turnieju, jest jakiś powód, czy to tylko niedopatrzenie?

  6. #6
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Na pewno niedopatrzenie. A co do challonge, wydaje mi się, że konto będzie raczej konieczne, bo wszystkie fazy turniejowe właśnie tam są rozpisywane. W kwestii złamania zasad przychylałbym się do łagodniejszego kursu, bo pamiętam, że w pierwszych MP też mi się to zdarzyło w jednej bitwie. A będzie w turnieju sporo początkujących osób, którym zrozumienie pewnych niuansów może przez jakiś czas sprawiać problemy.

  7. #7
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Challonge w sumie nie jest aż tak konieczny - różnica będzie taka, że wtedy organizator będzie musiał wpisać wynik w tabelkę


    Stary nick:kujon333


  8. #8
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    poprawiony post licze na wasze wsparcie panowie by kolejny turniej byl na poziomie dodatkowo staram sie zalatwic nagrody dla was mysle ze do konca tygodnia juz bede mial wszytko
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  9. #9
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    To w końcu jest konieczny ten challonge czy nie? . I tak jak Mist słusznie zauważył,przydałoby się więcej sędziów bo na razie jest jeden(Polemajos jest dla mnie,z całym szacunkiem,niepewny).
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  10. #10
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    O tym decyduje Saper jako organizator, my tylko możemy przypuszczać. Pewnie jak się z nim dogadasz, żeby wpisywał za Ciebie wyniki, to może będzie dało się załatwić. A co do sędziów, to jest problem znaleźć ludzi, którzy mają pojęcie o tej grze, bo większość z nich weźmie udział w turnieju.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •