Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Screeny i filmy z rozgrywki.

  1. #11
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Trochę Chanatu Krymskiego
    <br>

    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 19-05-2022 o 00:44
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. #12
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Z racji ograniczeń, tylko 3 filmy, dalej w kolejnym poście
    W końcu wpadłem skąd ten dziwny graficzny błąd, już przy Imperium Osmańskim go nie ma.
    moim zdaniem, by lepiej chodziło, musicie Twórcy zagadać z Gigantusem i ewentualnie z unim5 tym od Eras Total Conquest. A może już rozmawialiście? Bo Windows 11 i sprzęt daje radę, ale trzeba kombinować u mnie, ale co najlepsze, ani razu nie miałem wywalenia, 3 nacje i nic I muza mniam mniam....itd..chyba poza Bizancjum i Attyla zrobię się fanem Potopu Total War na 200%

    Jeszcze Tatarzy

    Teraz Imperium osmańskie, bez tego dziwnego błędu przy nagrywaniu, trochę czasu zajmie konwersja^^

    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 19-05-2022 o 10:11
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  3. #13
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    17
    Otrzymał 39 podziękowań w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kotołak Zobacz posta
    Czy taka odpowiedź Ciebie satysfakcjonuje?
    - Jeszcze chciałbym wiedzieć do której tury doszedłeś i jak oceniasz trudność kampanii RON-em, za trudna, za łatwa a może w sam raz?

  4. #14
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Cytat Zamieszczone przez Le Pakul Zobacz posta
    - Jeszcze chciałbym wiedzieć do której tury doszedłeś i jak oceniasz trudność kampanii RON-em, za trudna, za łatwa a może w sam raz?
    46 tura, ale kilka razy się wracałem. odnowa gram, łącznie z nowym modem, by mieć pewność, zapisów nie zachowuje, bo chyba, że Ci będą potrzebne. Gra RONem jest wg AI Pitera problematyczna, bo są upierdliwi przeciwnicy, gram na poziomie średnim, jak dla mnie w sam raz, podejrzewam, że z nowym balansem broni palnej, czy tej mocniejszej, czy słabszej, to trzeba będzie więcej kombinować w bitwach. Ale póki, co próbuję - kolejna nacja kilka, lub kilkanaście tur, ale już na nowych Pitera plikach na broń palną.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  5. #15
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Próba gra Hetmanatem Kozackim
    Super intro podobnie jak przy RON, od minuty 1.10

    Tradycyjnie bitwa, zero szans RONu


    Uwagi:
    Problemy z dźwiękiem, czasem jakby dostawało swoistej powtórki poprzedniej tonacji, muzy. Ustawienia jak w poprzednich filmach, może być to u mnie, ale w trakcie gry tez to miałem, same intro, to wiadomo, cudo
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #16
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Jedziemy z tym koksem - dalsze testowanie - takie Pokolenia X - dawne powiedzonko.
    Hiszpania, 5 tur bitwa z Portugalią,

    i proszę zerknąć, że jednak buźki dowódców, są troszkę^^ inne niż powinny być?
    Poniżej, taki tam moment, jeszcze są inne, też czuć Aztekami?^^
    https://youtu.be/AMH-_Jwg8B0?t=546
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. #17
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Opis kanału po polsku, a że "testuje" też inne rzeczy i pytali się mnie, o naszego moda, to daje po angielsku opis pod każdym, taki jaki jest w głównym opisie po polsku.
    Wiadomo, będzie też wersja polska, toż polskich modów mamy cały dostatek, a może jak Potop finalnie zakończony, to z angielszczenie zostanie mu zrobione?

    Myślę, że dobrze Potopowi i nie tylko zrobi, im więcej testujących, tym lepiej Bo im większa liczba testuje, tym zmienność systemowa i sprzętowa robi się przedziwnie duża i ciekawa, a chodzi o to by było jak najfajniej i sympatycznie podczas grania?
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 25-05-2022 o 00:22
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  8. #18
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach

    Przed ostatni patch Pitera na broń palną, co taka potężna, dla mnie bajka.

    Nie grałem z ostatnim paczem Pitera na broń palna, ale ten wcześniejszy powoduje, jak widać w bitwie, może opcjonalnie dodać i jak kto woli, to sobie go zainstaluje z wytłumaczeniem, co dany dodatek robi z broni palnej? co o tym myślicie?

    Gram Siedmiogrodem 6 tur. Bitwa z Mołdawią. Z przedostatnim paczem na broń palną. Dla mnie Bajka
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  9. #19
    Administrator*kotołak*archimandryta z Konstantynopola Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 405
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    520
    Otrzymał 484 podziękowań w 345 postach
    Zamiast filmu. Teraz to ma dla mnie sens

    btw- Emilka, to nasz człowiek z forum odpowiedzialny za intra? Ten z opisu modujących?


    Napisami się nie sugerować, gram sobie na wersji angielskiej, bo Tolkiena meczę moda jednego.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  10. #20
    Cześnik Awatar goro496
    Dołączył
    Feb 2014
    Postów
    258
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 91 podziękowań w 40 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kotołak Zobacz posta
    btw- Emilka, to nasz człowiek z forum odpowiedzialny za intra? Ten z opisu modujących?
    Tak, próbuje go przekonać do kolejnych filmików ale zobaczymy jak wyjdzie

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •