Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Święte Płomienie Wiary

  1. #11
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Tura 3

    Mgła zasłania nas przed wzrokiem prawdziwych bogów, a także zabiera ich dary. To nie wy ją wywołaliście podłe ścierwa?! wygląda na szczerze zdziwionego. A co do tego wątłego płomyczka to proste - wilcze szczenię każące mienić się Władcą Bitew do pięt nie dorasta Ogarowi Wojny. Co nie znaczy że można pozwolić mu rosnąć w siłę. Gdy chcieliście wydusić więcej informacji torturami - po stracie pierwszego paznokcia pojmany zajęczał. Nie był to jednak jęk bólu, a wypaczonej rozkoszy.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  2. #12
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Naprawdę sądzisz że jesteśmy w stanie zrobić coś takiego?Jeśli to nie jest ani wasza sprawka ani nasza to chyba oznacza że wasi bogowie po prostu was opuścili.Zastanawiam się kto w takim razie zaopiekuje się twoją dusza po śmierci.
    Dość już usłyszałem a torturami i tak z niego nic nie wyciągniemy.Nożem poderznołem mu gardło.

    -Wszyscy dobrze się dzisiaj spisaliście,nie dość że ogień jest bezpieczny to jeszcze przetrzebiliśmy siły wroga.Dokończcie noszę i ruszajmy dalej.Musimy dostać się do miasta jak najszybciej,Kolejnego ataku możemy nie wytrzymać.




    //Zmarłych zabraliśmy czymś w rodzaju prowizorycznych noszy.Jeśli ognień przygasa to przed wyruszeniem dokładamy do niego drewna.

  3. #13
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Tura 4

    Bez dalszych przeszkód dotarłeś do stolicy. Pielgrzym zagaił Panie, co prawda ja mam być głównym kapłanem w świątyni, ale bardziej odpowiednie byłoby gdybyś to Ty, jako władca prowincji, rozpalił przy pomocy świętego Płomienia Wieczny Ogień Nordlandu, oddając tym swoją domenę pod boską protekcję. Złożenie przy tym przysięgi wierności bogu w imieniu całego Nordlandu było by więcej niż wskazane.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  4. #14
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Tura 4
    Rozpalę święty ogień Urlyka ale nie złożę w tym dniu przysięgi w imię całej prowincji.Duża część moich ludzi wciąż wierzy głównie w Mannana to wiara ich przodków nie łatwo będzie ich nawrócić.
    Po takiej deklaracji ludzie mogą sprzeciwić się mojej władzy a to mogło by doprowadzić nawet do wojny domowej. Moje wojska wkrótce ruszą do Lasu Cieni przez co nie zdołamy
    w razie czego utrzymać porządku.Jak już wrócę z wojny złożę przysięgę i oficjalnie Nordland zostanie dołączony do Księstw wyznających Urlyka.
    Podczas ceremonii ogłoszę zwycięstwo nad zwierzoludami oraz wojskami chaosu.

  5. #15
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Tura 4
    ŚWIĘTY OGIEŃ

    Do Salazemundu wrócił Elektor wraz ze swoimi wojskami.
    W mieście wywołało to nie małe zamieszanie ludzie zebrali się aby powitać swojego władcę
    Przemarsz skończył się przed świątynią Urlyka.Nadszedł czas rozpoczęcia ceremonii.
    Elektor-Drodzy obywatele zdobyliśmy święty ogień lecz cena naszego zwyciensta była wysoka.
    Wielu naszych zgineło ale ich poświęcenie nie poszło na marne.Nie dość że pokonaliśmy wodza zwierzoludzi i wodza wojsk chaosu to jeszcze rozgromiliśmy ich armię.
    (Wyciągam z z pochwy Runiczny Kieł Nordlandu)Książę Elektor Boris Tombringer odnalazł miecz mojego ojca.
    Wraz z tak wspaniałą bronią oraz wspólnym wysiłkiem wyplenimy zwierzoludzi z okolicznych lasów.
    Inwazja chaosu się skończyła od teraz to my będziemy atakować ich nie pokonamy.
    Pojmany wódz Chaosu przed śmiercią wyznał że odkąd pojawiła się mgła wszyscy heretycy stracili przychylność swoich Bogów.
    Teraz nikt ich nie uratuje a my wraz z pomocą Urylka pokonamy ich wojska.Wciąż mamy rachunki do wyrównania i
    wyrównamy je jeszcze za mojego panowania.
    https://vignette.wikia.nocookie.net/...20190703163310

  6. #16
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Tura 4

    Pielgrzym, a w zasadzie to już główny kapłan świątyni Ulryka, w momencie zapalenia Wiecznego Ognia po Twoich słowach zawył niczym wilk, wolfkiny mu zawtórowały. Na tym się jednak nie skończyło, słychać głośne wilcze wycie rozlegające się spoza miasta. Gdyby nie tłumiła go mgła, było by wręcz ogłuszające. Wydaje się, że wszystkie wilki Nordlandu dały o sobie znać. Może przysięga nie była konieczna by oddać krainę pod opiekę Władcy Wilków, może wystarczyło tylko rozpalenie Wiecznego Ognia przez władcę krainy. Co prawda poza kapłanami nikt nie wyczuje zmiany, a i kapłani pewno nie wszyscy, skoro osłabia ich ta mgła.
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 25-09-2019 o 16:41
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  7. #17
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    /// Nagroda za własnoręczne zapalenie ognia - od tej chwili, dopóki ogień nie zagaśnie, oddziały rekrutowane w świątyni zyskują na starcie jedną belkę doświadczenia. Ogień zgaśnie jak zapomnisz w aktualce odjąć 1 tonę drewna na jego podtrzymanie.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  8. #18
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Tura 6

    Jeden z Wolf-kinów

    "Panie ja wiem, jako Elektor wykorzystujesz wszystkie możliwości dostępne w arsenale, lecz jako wyznawca Białego Wilka nie powinieneś według jego przykazań prowadzić chociaż własną armię? Ja rozumiem że populacja twoich ziem wyznaje także innych bogów ale ty powinieneś być wzorem"

  9. #19
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2017
    Postów
    186
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Tura 6

    Odpowiadam Wolf-Kinowi

    Jeśli ciebie to interesuje to mogę ci powiedzieć.Całkowicie nie mogę z nich zrezygnować czasy w których żyjemy zmuszają nas do użycia wszelkich środków do walki.
    Szukam właśnie odpowiedniego generała który mógł by sam się zająć dowodzeniem moimi strzelcami i altylerią abym chociaż po części mógł nie łamać przykazania.
    Najlepszym kandydatem byłby Engel ale jego także obowiązują te same zasady co mnie z tą różnicą że jako Elektor ja tu rządzę.
    Te stanowiska musi zająć osoba która rozumie jak dowodzić wojskami i bezgranicznie słuchać moich rozkazów poszukiwania kogoś takiego mogą jeszcze trochę potrwać.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •