Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50

Wątek: Dyskusja

  1. #11
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Co z turniejem? Zapisy do 27 a tymczasem dalej żadnej informacji o grupach ani nawet o terminie ich losowania.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. #12
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    przepraszam za male zamieszanie dzisiaj zostanie rozlosowane mecze turniejowe . Ps . Przepraszam bardzo ale sprawy osobiste przez ostatnie dni mnie trochę mnie przytłoczyły pogrzeby prawnicy itd . Postaram sie dzisiaj wieczorem juz wszytko rozpisac .
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  3. Użytkownicy którzy uznali post Lord_Legionista za przydatny:


  4. #13
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Ok,cieszę się że coś się ruszyło ale...Jednak mamy teraz lekki chaos w grupach i ja na przykład nie wiem do kiedy mam zagrać wszystkie mecze,tym bardziej że tylko z Presidente mam realny termin - 13 października,reszta to 23 czerwca...Tego roku . Dlatego moja propozycja jest następująca - zostawić w każdej grupie tylko temat z tabelą,resztę skasować, i w tym temacie z tabelą ładnie wypisać wszystkie mecze czyli co mam na myśli :

    Grupa B,kolejka 1 :

    Tuff vs Belizariusz
    Would You Kindly vs Presidente
    Marcin 80 vs Nikczemnik

    Termin zagrania 30.09-07.10.

    I tak wypisać kolejka po kolejce na spokojnie w jednym temacie,bez dawania 10 innych które się zlewają ze sobą. Gracze mogą się umawiać w temacie z tabelą lub oczywiście na priv,i analogicznie dla grupy B. Myślę że jest to dużo prostszy i dużo bardziej przejrzysty system niż obecny.

    PS: Oczywiście pary i termin podałem jako przykładowe.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  5. #14
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    juz ogarnięte wszystkie mecze w grupie do 13 Października . w danym temacie umawiamy się lub piszemy kiedy gramy dodatkowo na steamie dodałem graczy do czatu by pomoc sie złapać.
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  6. #15
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Nie wiem czy dwa tygodnie na tyle meczów to nie będzie za mało czasu...Dopiero teraz zauważyłem tez że mamy grać na normalnych oddziałach dlatego proponuję zwiększenie ich rozmiarów do maksymalnych albo przynajmniej dużych,granie na normalnych rozmiarach jednostek w tak starej grze wydaje mi się co najmniej dziwną decyzją.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  7. #16
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    zobaczymy jak mecze beda sie rozgrywać i jak ludzie beda sie umawiać , jesli bedzie za malo czasu przedłużymy . Co do oddziałów proponuje zostawic to w kwesti gracza od wielu lat gralo sie na normalnych by gra byla dynamiczna i szybka .
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  8. #17
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Jeżeli to nie kwestia balansu to proponuję grać na maksymalny rozmiar,każdy komp to uciągnie a bitwy będą wielokrotnie bardziej epickie niż na normalnej skali jednostek. Myślę że każdy woli grać ciekawsze niż szybsze starcia. Zresztą zawsze można dać ankietę,niech lud zagłosuje
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Il Duce za przydatny:


  10. #18
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Skrajne rozmiary jednostek chyba nie są bardzo zbalansowane, także ja bym proponował duże albo normalne, ale bardziej duże


    Stary nick:kujon333


  11. #19
    Podstoli
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    373
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 19 podziękowań w 13 postach
    Ja jestem za normalnymi.

  12. #20
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Ustalmy jakas liczbe i grajmy na takich samych wszyscy. Ja proponuje przynajmniej duze, bo mniejsze to wygladaja jak jakies ustawfki podwórkowe. Watpie zeby ktos miam problem z wydajnoscia przy 1vs1...

  13. Użytkownicy którzy uznali post tuff_gru za przydatny:


Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •