Strona 22 z 26 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 254

Wątek: Total War Saga: Troy - dyskusja ogólna

  1. #211
    Chłop Awatar Arhiz
    Dołączył
    Dec 2014
    Postów
    24
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Sunbeach Zobacz posta
    Stary przecież z taką grafiką to nic nie osiągniesz To zwykła karta w laptopie! Jak dla mnie Troja ma najlepszą optymalizację w serii i w końcu można ustawić antyaliasing na 4 lub 8x Na moim GTX 1080 Ti wszystko na Ultra i działa ultrapłynnie.
    Wymówki, Panie. Jak Three Kingdoms może iść bez problemu, to czemu Troja nie może?

  2. #212
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Znamy już plany na rok 2020. Jakie są wasze nadzieje na DLC dla Troi w roku 2021?

    Jeśli chodzi o frakcje DLC to czułbym, że gra jest mniej lub więcej kompletna gdybyśmy jeszcze mieli takie dwa pakiety frakcji:
    • Pakiet z sojusznikami Troi - gdzie mielibyśmy tutaj "Ludy Trackie" z Rezosem oraz Etiopczyków z Memnonem.
    • Pakiet z Achajami - tutaj Pylos z Nestorem oraz Knossos z Idomenejem.

    Gdybyśmy mieli dostać jeszcze coś więcej to cieszyłbym się również z takich DLC:
    • Pakiet z plemionami Greckimi - czyli Dorowie, Jonowie (Ateny) oraz Eolowie (Teby).
    • Pakiet z Frygami - np. z Myzją i Telefosem.
    • Pakiet z Hetytami (plus ekspansja mapy na wschód).

  3. #213
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Pierwsza większa łatka do Troi:

    https://www.totalwar.com/blog/a-tota...y-patch-1-1-0/

    Zmiany m.in w:
    - konfederacjach
    - wymianach handlowych
    - mechanice oraz poziomie trudności kampanii Achillesa

    ...i wiele więcej.

  4. Użytkownicy którzy uznali post RafSwi7 za przydatny:


  5. #214
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jest w tej grze coś, co sprawia, że nie czuje się z nią komfortowo. Nie wiem jak to określić i nie wiem czy macie podobnie, ale przy każdym zasiądnięciu do niej mam wrażenie, że nie będę się dobrze bawił. Ale może to kwestia, która wymaga czasu.

  6. #215
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    74
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 4 postach
    Pomóżcie, koledzy. Jest w tej grze tryb pojedynku, jak w Three Kingdoms? Męczę się już kilka bitew i za nic nie mam pojęcia jak go wywołać. Oczywiście, gdy rzucić wodza na wodza wrogiego to będą walczyć, ale osobnego trybu pojedynku, jak w TK, nie mogę znaleźć.

  7. #216
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez righeira Zobacz posta
    Pomóżcie, koledzy. Jest w tej grze tryb pojedynku, jak w Three Kingdoms? Męczę się już kilka bitew i za nic nie mam pojęcia jak go wywołać. Oczywiście, gdy rzucić wodza na wodza wrogiego to będą walczyć, ale osobnego trybu pojedynku, jak w TK, nie mogę znaleźć.
    Tak właśnie wyglądają pojedynki w Troi tzn. mamy animacje pojedynku gdy bohaterowie będą walczyć przeciw sobie.

    Najbardziej podobna do systemu pojedynków z Trzech Królestw jest umiejętność "Olimpijskie Wyzwanie" która zmusza wrogiego bohatera do pojedynku z naszym bohaterem. Trzeba tą umiejętność najpierw odblokować. Nie wszyscy bohaterowie mają również do niej dostęp.

  8. Użytkownicy którzy uznali post RafSwi7 za przydatny:


  9. #217
    Wojski Awatar Dudzio
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Jak wrażenia po nowym patchu? Ktoś zauważył jakieś zmiany?
    Proc - Intel Core 2 Quad Q6600 G0 2.4GHz@3.0GHz| Pentagram HP-120 Karakorum | Mobo - DFI Blood Iron | Graf. - GeForce GTX 750 Ti
    Pamięć - 8GB Samsung @840MHz CL5 | Twardziel - SSD Micron M1100 256GB ; Samsung F3 HD103SJ 1TB 32MB
    PS4 500GB Glacier White| TV - Toshiba 40L7335DG | Monitor - Dell U2417H

  10. #218
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2020
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    A ja mam takie pytania :
    1. W różnych miejscach i własnościach u bohaterów i wysłanników wspominane jest coś o igrzyskach - czy może ktoś podpowiedzieć jak się je wywołuje ?
    2. W kilku miejscach w umiejętnościach do przydzielania u niektórych bohaterów pisze o jednostkach szermierzy - nie wiem które jednostki się tu zalicza. Czy tylko te które w nazwie mają "szermierze" (np Nieustraszeni Szermierze u Dardanejczyków) czy też np. jednostki z mieczami lub hepeszami
    3. Które jednostki uważane są za Elitarne w danej frakcji ? ( na mój rozum to te z najwyższych partii drzewka rozwoju osad -twierdz ale czy wszystkie ? )
    Jeżeli ktoś posiada w tej materii wiedzę byłby łaskaw mi odpowiedzieć na któreś z pytań będę b. wdzięczny

  11. #219
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2020
    Postów
    3
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez doctorec Zobacz posta
    A ja mam takie pytania :
    1. W różnych miejscach i własnościach u bohaterów i wysłanników wspominane jest coś o igrzyskach - czy może ktoś podpowiedzieć jak się je wywołuje ?
    2. W kilku miejscach w umiejętnościach do przydzielania u niektórych bohaterów pisze o jednostkach szermierzy - nie wiem które jednostki się tu zalicza. Czy tylko te które w nazwie mają "szermierze" (np Nieustraszeni Szermierze u Dardanejczyków) czy też np. jednostki z mieczami lub hepeszami
    3. Które jednostki uważane są za Elitarne w danej frakcji ? ( na mój rozum to te z najwyższych partii drzewka rozwoju osad -twierdz ale czy wszystkie ? )
    Jeżeli ktoś posiada w tej materii wiedzę byłby łaskaw mi odpowiedzieć na któreś z pytań będę b. wdzięczny
    1.Igrzyska można zorganizować poprzez wydanie zarządzenia - jeśli kontrolujesz całą prowincję pojawi się taka opcja.
    2.Imho chodzi o jednostki z mieczami.
    3.Z tego co wyczytałem to chodzi o jednostki od 3 tieru wzwyż.

  12. Użytkownicy którzy uznali post henryx za przydatny:


  13. #220
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Pudełkowa wersja od 5 listopada plus bonus:
    https://www.ppe.pl/news/150360/total...ach-serii.html


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





Strona 22 z 26 PierwszyPierwszy ... 122021222324 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •