Strona 24 z 26 PierwszyPierwszy ... 142223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 254

Wątek: Total War Saga: Troy - dyskusja ogólna

  1. #231
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez M.L.Krassus Zobacz posta
    no właśnie ,dlaczego nie ma jeszcze tego FLC? Ktoś wie?
    Było opóźnienie i wszystko (krew, Artemida, tryb zdjęć i wsparcie dla modów) ma teraz wyjść 29 października.

  2. #232
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  3. #233
    Administrator Awatar Lord_Legionista
    Dołączył
    Oct 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    1 507
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    70
    Otrzymał 285 podziękowań w 190 postach
    Are you ready to experience TROY’s gruesome battles with terrifying detail?


    The upcoming Blood pack will bring lots of new features, including blood trails from chariots, rivers turning red and much more...


    The new Blood DLC is coming on October 29th at 3 PM GMT. Find all the details here: https://www.totalwar.com/.../a-total-war-saga-troy-blood.../
    Z biało-czerwoną flagą zawsze gotowy do walki My pod sztandarem prawdy, nasz kolor skóry jest biały To my, ci radykalni, ci najgorsi z najgorszych,IPL-owcy
    http://www.youtube.com/watch?v=9TQQgXArDTg

  4. #234
    Wojski Awatar Dudzio
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Ile macie armii i jak radzicie sobie z rosnącymi kosztami zaopatrzenia ich? Ja mam raptem 4 przy 32 osadach i wyżywienie tego towarzystwa to jest jakaś makabra Kara za utworzenie kolejnej armii jest wg mnie trochę przegięta. Skąd bierzecie zboże? Oczywiście wszystkie miasteczka "z kłosem" ulepszone do 3 poziomu, wszyscy generałowie z perkiem+300 zboża, a i tak muszę posiłkować się importem (ponad 7k). Ze względu na moje ambicje ekspansji coraz ciężej mi znaleźć odpowiedniego partnera handlowego (50% frakcji wypowiedziało mi wojnę, nawet z odległych fragmentów mapy). Znacie jakieś sztuczki, żeby ograniczyć koszty utrzymania? Może przychylność któregoś bóstwa?
    Proc - Intel Core 2 Quad Q6600 G0 2.4GHz@3.0GHz| Pentagram HP-120 Karakorum | Mobo - DFI Blood Iron | Graf. - GeForce GTX 750 Ti
    Pamięć - 8GB Samsung @840MHz CL5 | Twardziel - SSD Micron M1100 256GB ; Samsung F3 HD103SJ 1TB 32MB
    PS4 500GB Glacier White| TV - Toshiba 40L7335DG | Monitor - Dell U2417H

  5. #235
    Wojski Awatar Dudzio
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Podpytałem na fb i gracze podpowiedzieli mi fajny myk - dzięki błogosławieństwu Posejdona (na 2 poziomie) otrzymujemy +100 żywności na każdy port.
    To w moim przypadku był gamechanger
    Odkryłem też, że niektórzy generałowie mają oprócz perków dających bonusy do zboża także umiejętności ograniczające koszty utrzymania armii. Warto brać to pod uwagę podczas ich rozwijania.
    Wg changeloga najnowszego patcha 1.3.0 zmieniono także kary za utrzymanie kolejnych armii, ale jeszcze nie sprawdziłem w praktyce jak się to przekłada na 4 armie na poziomie trudnym.
    Proc - Intel Core 2 Quad Q6600 G0 2.4GHz@3.0GHz| Pentagram HP-120 Karakorum | Mobo - DFI Blood Iron | Graf. - GeForce GTX 750 Ti
    Pamięć - 8GB Samsung @840MHz CL5 | Twardziel - SSD Micron M1100 256GB ; Samsung F3 HD103SJ 1TB 32MB
    PS4 500GB Glacier White| TV - Toshiba 40L7335DG | Monitor - Dell U2417H

  6. #236
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Polecam zdobywać łaski Apolla. Na najwyższym poziomie dostajemy wyrocznię, dzięki której możemy od razu zdobyć pełnie łask innego boga. Szybko więc można mieć maksymalny poziom dwóch bóstw.

  7. #237
    Wojski Awatar Dudzio
    Dołączył
    Jan 2010
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    56
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach
    Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jak działa produkcja złota po wyczerpaniu jego zasobów? Czy dobrze rozumiem, ze każdy z budynków przynosi tylko +1 złota, a więc nie opłaca się ich już ulepszać? W Internecie nie mogę odnaleźć jednoznacznej odpowiedzi.
    Druga kwestia - czy po zniszczeniu świątyni danego boga punkty które u niego zdobyliśmy spadają? Z moich obserwacji wynika, że nie. Tym sposobem najłatwiejszą metodą na utrzymanie bycia w jego łaskach jest budowanie świątyni na 1 poziomie dzięki czemu zdobywamy zdaje się +100 pkt, od razu zniszczenie jej (1 tura) i potem budowa od nowa (2/3 tury)? Jako, że co turę tracimy 10 pkt poparcia, to jesteśmy po takim zabiegu +60 pkt?
    Proc - Intel Core 2 Quad Q6600 G0 2.4GHz@3.0GHz| Pentagram HP-120 Karakorum | Mobo - DFI Blood Iron | Graf. - GeForce GTX 750 Ti
    Pamięć - 8GB Samsung @840MHz CL5 | Twardziel - SSD Micron M1100 256GB ; Samsung F3 HD103SJ 1TB 32MB
    PS4 500GB Glacier White| TV - Toshiba 40L7335DG | Monitor - Dell U2417H

  8. #238
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Tak sobie grzebałem w plikach i wygląda na to, że Ajas był w pewnym momencie grywalną postacią (albo przynajmniej jak Achilles czy Hektor miał unikalny model).

    Portret Ajasa ze starej wersji gry:

    Co ciekawe, wygląda również na to, że Sarpedon był młody w starych wersjach gry (pewnie zanim uznali go za brata Minosa):


    Hefajstos:


    Znalazłem też kilka mechanik z których zrezygnowano jak np. konflikt bogów czy kupcy z dalekich krain (Egiptu, Fenicji czy Cypru). Wygląda na to, że twórcy poważnie zastanawiali się także nad upływem czasu i drzewkiem rodzinnym (znalazłem takie opisy postaci jak "Syn Parysa", "Syn Troilosa" czy "Syn Rezosa" oraz inne).

    Cytat Zamieszczone przez Dudzio Zobacz posta
    Druga kwestia - czy po zniszczeniu świątyni danego boga punkty które u niego zdobyliśmy spadają? Z moich obserwacji wynika, że nie.
    Jak niszczyłem świątynie np. Apolla w zdobytym mieście to traciłem jego łaski.

  9. Użytkownicy którzy uznali post RafSwi7 za przydatny:


  10. #239
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Jeszcze pełna mapa z plików. Pasuje to przedpremierowych relacji o większości Turcji oraz Troi w centrum mapy. Jak będziemy mieć szczęście to może nam mapę trochę poszerzą.

  11. Użytkownicy którzy uznali post RafSwi7 za przydatny:


  12. #240
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Modyfikując pliki można przywrócić szansę na to, że bogowie nie wysłuchają naszych modłów (nagłówek jest trochę za długi lecz to można zmienić w plikach lokalizacji).


    Udało mi się też częściowo przywrócić "konflikt między bogami" lecz tutaj brakuję niektórych elementów.

Strona 24 z 26 PierwszyPierwszy ... 142223242526 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •