Strona 19 z 26 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 254

Wątek: Total War Saga: Troy - dyskusja ogólna

  1. #181
    Wojski
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    89
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    Pełnym wsparciem dla modów CA chyba kolejny raz zaplusuje, bo brak ich obsługi bł chyba drugim najczęściej podnoszonym argumentem w generalnym hejcie na deal z Epiciem. Widać, że krytyka fanbase trochę na nich podziałała, więc dalej trzymam kciuki za ten tytuł.

  2. #182
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Pierwsze spojrzenie na Pentesileję.



    Ciekawe informację z bloga. Wygląda na to, że CA planuje aby ich platforma "Total War Access" miała niejako łączyć wszystkie nasze produkty z serii bez względu na to czy kupiliśmy je na Steamie czy w innym sklepie (np. Epicu). Dzięki temu DLC czy gra kupiona na jednej platformie będzie działała również na innych. W takiej sytuacji, może się okazać, że gdy pobierzemy za darmo Troję na Epicu, za rok będziemy mieć również darmową wersję na Steamie.

    CA twierdzi, że wciąż negocjuje ze swoimi partnerami w tej sprawie. Fakt jednak, że byli gotowi to ogłosić świadczy raczej o tym, że rozmowy chyba idą w dobrym kierunku.

  3. #183
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Total War Access ciężko nazwać platformą. To miejsce gdzie dzięki rejestracji można pobrać dodatkowe nic nieznaczące dla gier bonusy jak e-booki, tapety itp. Obecność Amazonek na Access prawdopodobnie będzie polegała na tym, że zarejestrowani tam - będą mogli pobrać kod do tego DLC.

    Co do Steam to raczej będzie za rok także możliwość pobrania gry przez jakiś czas, jeśli nie na stałe za darmo. To sporo od premiery, więc żeby na tym zarobić na Steamie gra musiałaby się okazać jedną z najlepszych z serii, że byłby na nią wielki popyt niezależnie od ceny.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  4. #184
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Do Elysium, na które "wszyscy czekają" dodane zostaną elementy z Troy:

    https://www.totalwar.com/blog/total-...-forging-troy/
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  5. #185
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Ja nie czekam , więc nie wszyscy.

  6. #186
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Ja też nie czekam na tę karciankę. Zresztą zauważ w jaki sposób to napisałem.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  7. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  8. #187
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAssurbanipal Zobacz posta
    Total War Access ciężko nazwać platformą. To miejsce gdzie dzięki rejestracji można pobrać dodatkowe nic nieznaczące dla gier bonusy jak e-booki, tapety itp. Obecność Amazonek na Access prawdopodobnie będzie polegała na tym, że zarejestrowani tam - będą mogli pobrać kod do tego DLC.

    Co do Steam to raczej będzie za rok także możliwość pobrania gry przez jakiś czas, jeśli nie na stałe za darmo. To sporo od premiery, więc żeby na tym zarobić na Steamie gra musiałaby się okazać jedną z najlepszych z serii, że byłby na nią wielki popyt niezależnie od ceny.
    Co do Amazonek to najpewniej będzie to tak wyglądać jak napisałeś.

    Co do Accessa to CA na reddicie potwierdziło, że faktycznie chcą zrobić żeby nasze gry i DLC z serii były powiązane z właśnie Total War Access a nie z innymi platformami. Ich intencją jest aby np. gra czy DLC kupiona na Steamie działała również na Epicu. Zaznaczyli jednak, że prace i negocjacje wciąż trwają i nie dają na tą chwilę żadnej gwarancji, że na 100% im się to uda.

    Czyli generalnie chyba można się spodziewać W3 na epicu (pytanie czy z rocznym opóźnieniem na Steamie czy nie).

  9. #188
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    W najnowszym streamie z kampanii Achillesa, zostało potwierdzony nowy typ bitwy - wąwozy/przełęcze (choke points battles). Na razie nie wiadomo jak mają one wyglądać, ale w umiejętnościach Achillesa można było znaleźć bonusy to tego typu bitew.

  10. #189
    Łowczy
    Dołączył
    May 2018
    Postów
    156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    47
    Otrzymał 185 podziękowań w 88 postach
    Amazonki

    TWO EPIC HEROES

    Choose from two iconic Amazons, warrior queen Penthesilea and her sister Hippolyta, both eager to ensure their undying legacy in the Trojan War.

    Establish Your Kingdom

    As Hippolyta, capture sacred regions to gather Amazon Treasures and rank up your units, improve diplomatic deals and complete Royal Decrees.

    Lead Your Horde

    As Penthesilea, roam the world and capture new settlements with a Horde army at your side, granting you unique War Spoils to boost your campaign.

    COMMAND A CAVALRY

    Fast and manoeuvrable, Amazons’ cavalry units unlock a plethora of tactical options. Treasure your warriors and they will grant you victory on the battlefield!

    DON’T MISS OUT

    For a limited time, Amazons DLC will be FREE for

    players who link their Total War Access and Epic

    accounts. Register below and opt in for more information.

  11. Użytkownicy którzy uznali post RafSwi7 za przydatny:


  12. #190
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Nie wiem jak będzie z grywalnością, bo nie było czasu, ale póki co gra w menu, a zwłaszcza podczas kampanii wygląda pięknie. Ostatnio Rome 2 zrobił na mnie takie wrażenie. konkretów zdradzić do środy nie mogę.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  13. Następujących 2 użytkowników podziękowało KLAssurbanipal za ten post:


Strona 19 z 26 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •