Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: 15. urodziny Rome: Total War

  1. #11
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 831
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 043
    Otrzymał 1 040 podziękowań w 697 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    Aleksander mógłby być, ale za wojny diadochów oddałbym wszystkie pozostałe DLC, poza HatG Jeden z najbardziej pasujących okresów do założeń Total War, a jeszcze nikt w CA nie wpadł, żeby to wydać w jakiejkolwiek formie.
    W sedno.

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #12
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    Aleksander mógłby być, ale za wojny diadochów oddałbym wszystkie pozostałe DLC, poza HatG Jeden z najbardziej pasujących okresów do założeń Total War, a jeszcze nikt w CA nie wpadł, żeby to wydać w jakiejkolwiek formie.
    Jest bardzo dobra modyfikacja pod Romka 1
    Jak najbardziej podpisuję się pod tym, co napisałeś.
    Tak Antypatrem bym sobie zagrał To był łebski facet
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  3. #13
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 949 podziękowań w 505 postach
    Bez powodu bym nie sugerował. Mam takie dziwne przeczucie. 50% daję na Aleksandra (najwięcej ponieważ to element z Rome 1 który jako jedyny nie pojawił się w Rome 2 do tej pory), 40% na diadochów i 10% na coś innego np. Budykę.
    Jak wiecie epoka hellenistyczna to jedna z moich ulubionych epok - liczne książki, figurki, elementy zrekonstruowanego uzbrojenia z czasów Aleksandra i diadochów, więc szczególnie wgłębiam się od jakiegoś czasu w sieć szukając czegoś potwierdzającego takie DLC.
    Stawiacie mi wszyscy piwo jeśli będzie Aleksander lub diadochowie. Albo ktoś mnie wesprze na patronite?
    P.S. Jeszcze w tym tygodniu długo szykowany mod z generałami hellenistycznymi do Rome 2 na podstawie źródeł z czasów diadochów.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  4. Użytkownicy którzy uznali post KLAssurbanipal za przydatny:


  5. #14
    Chłop Awatar taktylkoprzegladam
    Dołączył
    Nov 2017
    Postów
    17
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 8 podziękowań w 4 postach
    Czyli szykuje się DLC do Rome II na 20 lecie serii ? Fajnie jakby dodali po jakimś dodatku, nawet skromnym, do każdej części. Stare części odnowione do HD. Nowsze DLC/FLC.

  6. #15
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 949 podziękowań w 505 postach
    Rome 2 wydaje się najbardziej trafny ze względu na dużą grywalność do dziś i urodziny Rome 1. Fajnie byłoby gdyby dali DLC do każdej części, ale to niemożliwe, zwłaszcza do Shoguna 1, Medievala 1 i 2, Rome 1.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  7. #16
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 949 podziękowań w 505 postach
    CA postanowiło wydać dodatek Aleksander na iPhone. Premiera 24 października bieżącego roku. Jednak to chyba nie koniec nowości Rome i wciąż liczę na DLC do Rome 2.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  8. #17
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Gdyby nie saga troi to bym był niemal pewny czegoś do romka2. A tak to kto wie.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #18
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Niewiele dał ten plik zajac - o ile w ogóle coś dał. Także dałem mniejszy rozmiar jednostek. W dodatku musiałem zmienić jakość trawy bo jakoś dziwnie się wyświetlała przy zbliżaniu. Generalnie Romek 1 nie potrafi dobić nawet do tych 60 klatek czasami. W Medievalu 2 za to jest problem bo klatek generuje pełno około 200, ale to wtedy coś FreeSync marnie działa


    Stary nick:kujon333


  10. #19
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 949 podziękowań w 505 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Gdyby nie saga troi to bym był niemal pewny czegoś do romka2. A tak to kto wie.
    Troy to całkiem nowa gra więc premiera mieści się w przedziale od pół do pełnego roku. DLC mogą wydać 2-3 miesiące od zapowiedzi. DLC do Three Kingdoms mogą być mniej dochodowe.

    Zerknijcie tylko w Rome 2 z 2013 gra w tej chwili 3.791, a w Three Kingdoms z bieżącego roku 3.780 graczy. Thrones of Britannia z zeszłego roku to niestety zaledwie 540 graczy, więc DLC z krwią było prawdopodobnie jedynym pod tę grę.

    https://steamcharts.com/search/?q=to...u7X2nzAP-gC1FA
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  11. #20
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Presidente Zobacz posta
    Niewiele dał ten plik zajac - o ile w ogóle coś dał. Także dałem mniejszy rozmiar jednostek. W dodatku musiałem zmienić jakość trawy bo jakoś dziwnie się wyświetlała przy zbliżaniu. Generalnie Romek 1 nie potrafi dobić nawet do tych 60 klatek czasami. W Medievalu 2 za to jest problem bo klatek generuje pełno około 200, ale to wtedy coś FreeSync marnie działa
    Użyj pacza 4gpacz i po sprawie powinno być
    https://ntcore.com/?page_id=371
    albo ten
    https://www.youtube.com/watch?v=6iYZnvvnePM

    Ja zamiennie używam. Szczególnie modyfikacje dają wycisk, stąd programy reperujące ich, znaczy gier przyswajalność do nowych systemów i sprzętu.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •