Witaj poszukiwaczu przygody w Moim świecie.
Mam kilka próśb do ciebie, by mi lepiej było ogarniać i moim kolegą, co mi pomagają/

1.Wątki na twoim TF(tajnym forum) powinny być czytelne i dobrze zaplanowane np.

Aktualizacja
Wydarzenia ( ten wątek pewnie już masz, jeśli nie to za chwile powinno być )
Magazyn surowców ( wątek odpowiada za kontrole wydobycia surowca, co turę i jego wykorzystanie)
Ruchy wojsk (nieobowiązkowy dział, lecz może nam MG ułatwić wyszukiwanie informacji o ruchach wojsk i ich celach)

To są tylko przykładowe wątki będzie ich więcej zależnie od włożonej pracy przez ciebie. Teraz w kolejnych postach będziesz miał pokazane przykładowe zawartości dla tych wątków, bo zakładam że zasad nie przeczytałeś :p


Przykład Aktualki dla frakcji niebiorącej udział w kampanii(Bretoni)

Tura 1

Skarbiec na początku tury: 3200 złotych monet
Dochód: 1700

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gospodarka

Przychód: Prowincja x: 1300 , Prowincja y: 400

Budynki:
Prowincja X
-ratusz 3lvl (1100g)
Koszary 2lvl
Dzielnica rzemieślników (200g)

-Prowincja Y 1lvl (350g)
Ule (50g)

Budowa:
Prowincja Y
-Pola uprawne(800)

Prowincja X
-kuźnia (900)

Dochód:1700
Wydatki:1700

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Wojskowość



Armia Bretonii : 2x hołota, itp.
Utrzymanie armii: Z

Rekrutacja:
brak

Koszt rekrutacji:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Podsumowanie
Skarbiec na początku tury: 3200 złotych monet
Budowa: 1700
Rekrutacja: brak
Utrzymanie armii: Z

Skarbiec na końcu tury: 1500-Z

Fabuła
[Opisujesz, co może się dziać w twoim państwie, i czemu twój ruch wojsk jest tam a nie gdzieś indziej itd.]


W wątku wydarzenia będą MG pisać, co jest oczywiste, co się wydarzyło, lecz ty też piszesz tu swą odpowiedz na te wydarzenia np.

MG
Tura 1
"Panie rozbudowa tych pól jest dobrym wyborem, będzie praca dla ludzi, lecz potrzebny nam jeszcze młyn i piekarnie by chleb uzyskać"

Gracz
Tura 1
"Tomie na tą chwile nie stać mnie, ale możesz rozpocząć budowę fundamentów[w tej turze daje Xg resztę Yg dam w kolejnej turze], nie wiele mamy w skarbcu. Powinno starczyć"

MG
Tura1
"Panie rozpoczęła się budowa młynów i dwóch piekarni, jeśli je mamy zakończyć będzie potrzebne jeszcze Zg[np. uznałem, że kwota jest za wysoka dałem propozycje mniejszej]."

I w kolejnej turze dopłacasz Zg i na turę 3 masz chleb i inne bonusy z tego z tego tytułu.


Magazyn Surowców

Tura 2
[posiadasz już tartak, który daje ci 4t drzewna]
Tartak
Wydobycie na turę: 4t, [jeśli posiadasz kilka tartaków liczby się sumują]
Magazynowanie : 2t [jest jeden magazyn na wszystkie surowce, jeśli posiadasz kilka tartaków liczby się sumują]
Wydatek: 2t przeznaczam na ulepszenie jednostek Włóczników[MG w Wydarzeniach poda ile Belek Doświadczenia dostały, które jednostki], handel z Imperium(3t)

Podsumowanie: (Wydobycie na turę) + (Magazynowanie) - (Wydatek) = 1t

i tak każdy surowiec.

Jeśli z kimś handlujesz ta zasada jest taka sama, lecz Wydobycie na turę zamienia się na Zysk z handlu


Ruch wojsk:
Armia z Prowincji X atakuje Prowincje Z; cel ograbienie Prowincji



To chyba wszystko, jeśli będziesz miał pytania zadawaj je w tym dziale.

Pamiętaj ustalenia na priv nie są brane za wydarzenia w grze to są tylko umowy na słowo. Staraj się wszystko prowadzić w grze (in game)