Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: The American Revolution Mod v3.3 Tenth Anniversary Edition Released!

  1. #11
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Korzystając z czasów powszechnego ,,Dekameronu,, . Osobista recenzja modyfikacji dla Empire Total War - The American Revolution Mod rocznicowa edycja.
    Wstęp. Modyfikacja jest potężna 30 GB po rozpakowaniu, to jakby osobna gra gdzie oryginał to tylko matryca do odtwarzania /cóż prawa autorskie/ Mod jest rocznicowy , 10 lat rozwoju.Liderem zespołu jest hip63. Jak wskazuje tytuł jest poświęcony grze w czasach rewolucji na kontynencie Ameryki Północnej i powstawaniu USA.

    Moja ocena. Modyfikacja okazała się wyjątkowo stabilna, mimo wielu opcji i submodów w niej zawartych/brawa dla zespołu/.

    Plusy- 1. Łatwy montaż z automatu ,tworzący modfolder z utomatyczną dezaktywacją, /nie nadpisuje plików oryginału/.
    2. Bardzo podręczna i dobrze skonfigurowana wyrzutnia, w pięknej artystycznej oprawie.
    3.Duży wybór opcji taktycznych,strategicznych,graficznych,językowych , zaawansowanych dla wszystkich kampanii.
    4.Wielość kampanii na mapie Ameryki ,plus dodatkowe scenariusze, oraz ,,support,, wszystkich kampanii oryginału.
    5.Modele i mundury wojsk dla kampanii Rewolucyjnych nowego wzoru wysokiej jakości, dla kampanii tradycyjnych wg .klasycznych ,,skinpaków,, znanych artystów ze sceny moddingowej/ w tym naszego mistrza KLAs-brawo/.
    6.Możliwość wyboru opcji dla SI wg preferencji gracza.
    B. minusy- 1. Drzewko rozwoju technologi przepisane z oryginału
    2.Zbyt statyczna SI na mapie kampanii na poziomie ,,średni,,.
    3.Program Reschade po uruchomieniu tworzy konflikty i cdt lepiej nie uruchamiać.
    4.Kilka błędów na mapie strategicznej.
    Podsumowanie. Mod mimo swej wielkości okazał się stabilny tylko trzeba dobrze skonfigurować ustawienia początkowe, nie zmieniać po rozpoczęciu kampani.
    Można go zaliczyć do czołówki, modów dla tej gry.Osobiście polecam.

    PS rozgrywkę prowadzę w kampanii Hiszpanią w celu zaobserwowania SI w konflikcie Brytyjczycy kontra Amerykanie i i są nieoczekiwane rezultaty. Jestem otwarty na wszelkie pytania .

  2. Użytkownicy którzy uznali post anachoreta za przydatny:


  3. #12
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Dzięki za opinię, dla mnie Empire obok Napoleona to najmniej ograne gry, łącznie z modami, niby znam ale to nie to, co przy innych grach.

    Tym bardziej cieszą mnie takie teksty, bo człowiek wie czego się trzymać. mam taką prośbę w spoilerze, jakbyś znalazł chwilę, bo jakoś nie mam pomysłu, a kiedyś sam miałem z tym problem, ale jakoś mój sposób nie pomógł
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  4. #13
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Wiadomości z Ameryki, Grając w ETW na modzie ,,TAR,, w 82 turze spełniłem warunki zwycięstwa na mapie strategicznej , Viva Espania koniec epizodu.Poloneza czas zacząć, w Wielkanoc prawdopodobnie zacznę testować rosyjski mod ,,PUA,, z submodem ,,Sonar,, / specjalne skrypty dla Rzeczypospolitej / nie dla Polska -Litwa jak to nazywają w oryginale, i ,,zachodnich modach,, . Czasy Saskie z opcją wojny domowej August kontra Leszczynski /to te skrypty od ,,sonara,, i Wielka Wojna Północna. z opcją modu, VDM zarazy,epidemie, nieszczęścia , taki Totalny Realizm.

  5. Użytkownicy którzy uznali post anachoreta za przydatny:


  6. #14
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez anachoreta Zobacz posta
    Wiadomości z Ameryki, Grając w ETW na modzie ,,TAR,, w 82 turze spełniłem warunki zwycięstwa na mapie strategicznej , Viva Espania koniec epizodu.Poloneza czas zacząć, w Wielkanoc prawdopodobnie zacznę testować rosyjski mod ,,PUA,, z submodem ,,Sonar,, / specjalne skrypty dla Rzeczypospolitej / nie dla Polska -Litwa jak to nazywają w oryginale, i ,,zachodnich modach,, . Czasy Saskie z opcją wojny domowej August kontra Leszczynski /to te skrypty od ,,sonara,, i Wielka Wojna Północna. z opcją modu, VDM zarazy,epidemie, nieszczęścia , taki Totalny Realizm.
    Jakbyś znalazł chwile i miał wenę i zapodał jakie mody grasz, kompilacje itp?
    Po co wyważać otwarte drzwi jak już ktoś pewne rzeczy zapoznał?
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  8. #15
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Jeśli są zainteresowani żeby poczytać moje ,,podpowiedzi,, dotyczące tego tematu, to bardzo proszę, w okresie ,, świątecznym,, będzie więcej przymusowego siedzenia , i więcej czasu na takie opowieści, na pewno coś napiszę.

  9. Użytkownicy którzy uznali post anachoreta za przydatny:


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •