Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 113

Wątek: European Wars I - dyskusje ogólne

  1. #101
    Cześnik
    Dołączył
    May 2010
    Lokalizacja
    Kołobrzeg
    Postów
    270
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Preview jednostek nr 13: ZJEDNOCZONE PROWINCJE

    BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!

  2. #102
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Potrzebni członkowie

    Potrzebni są mi do pomocy skrypterzy i tłumacze tekstu angielskiej wersji moda. Podkreślam, że chodzi o osoby znające się na fachu. Dodatkowo potrzebne osoby do pracy nad screenami i Units Cards, gdzie nie są wymagane specjalne umiejętności poza podstawowymi Photoshop
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  3. #103
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2009
    Postów
    17
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: Potrzebni członkowie

    No i jak tam kończenie moda KLA juz naprawde chciałbym potworzyc własne boje

  4. #104
    Cześnik
    Dołączył
    May 2010
    Lokalizacja
    Kołobrzeg
    Postów
    270
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Re: Potrzebni członkowie

    W oczekiwaniu, może pobierz bete albo kup empire i pobierz ew na empire.

  5. #105
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: EW - dyskusje ogólne

    Dzisiaj wieczorem ja zamieszczę nową prezentację. W ciągu kilku dni ja odpowiem na zaległe pytania (PW, posty). Nazbierało się tego dużo.


    Przykład:

    Stara wersja:




    Nowa wersja:




    Co myślicie?

    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  6. #106
    Chłop
    Dołączył
    Apr 2012
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: EW - dyskusje ogólne

    chcialbym sie spytac czy w tym modzie jest dostepna mapa kampani bo w wersji jaka sciagnelem jest tylko bitwa gracza (chodi mi o rtw)

  7. #107
    Ensis
    Gość

    Re: EW - dyskusje ogólne

    Są tylko bitwy.

  8. #108
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 424
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    875
    Otrzymał 950 podziękowań w 506 postach

    Re: EW - dyskusje ogólne

    Są wyłącznie bitwy, lecz zagraniczny team pracuje nad kampanią. Jednak nie wiem czy wydadzą tego moda pod naszą nazwą, czy jako coś nowego.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  9. #109
    Łowczy
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    121
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Re: kiedy start??

    Możnaby w miare szybko zrobić z tego kampanię wykorzystując OiM jako gotową platfomę - wiem bo już tak miałem. Ale nie mogło mnie tu być wtedy (neta ciągnąłem od turkopola a mial zbanowane IP ). A zapał był i chęci do dzielenia. Z tym ze miałem w wersji XVII - XVIII w. Czyli stare odchodziło w jednym modzie i następowało nowe. Jednostki z OiM w miare rozwoju i reform zastępowały jednostki z EW. Mod osiągnął faze grywalną, potem zaniechałem rozwijania go, rzuciłem w kąt jak żołnierzyki którymi sie już wybawilem bo nie lubie za długo bawić sie sam ze sobą... W końcu wyrzuciłem z dysku bo dla mnie to bułka z masłem i moge zawsze zrobić coś nowego Myślałem nad wersją XVIII - XIX gdzie na tej samej zasadzie jednostki z EW zastępowałyby jednostki z Napoleonic. Potem przyszła pora na docieranie Empire i Napoleona... dla mnie wracac do Rome zawsze warto bo i tak nie ma alternatywy w świecie gier dla bitew z Totalwarów. Wiec gdyby ktoś kiedyś chciał robić kampanie EW - polecam platforme OiM. Szkoda tych jednostek żeby sie marnowały tylko w bitwie gracza. Sam na razie szlifuje tylko pojecie instant-modingu. "Są metody modowania o jakich sie moderom nie śniło" - i te mnie jedynie interesują jako szybsza droga do osiągniecia tego samego rezultatu. Np zamiast żmudnego skryptowania każdej jednostki moża podmienić "mundurek" jednostce gotowej, zmienić statystyki, nazwe w text - efekt ten sam a roboty nieporównywalnie mniej. Co do stabilnosci - nawet pewniejsze. Tyle ze gorzej wyglada "od kuchni" ale po co ktos ma tam zaglądać. Jak w grze wszystko płynie. Panta rei. Slabsza strona to ta że "instant-modingu" też trzeba sie nauczyć metodą prób i błedow a co gorsza od metod zwyklego modingu. Po prostu znajdź człowieku najpierw sposób na szybkie zrobienie jak już znalazłeś sposoby na zrobienie - i dopiero rób bo można sie zapetlić w czasie To nie jest żadna aluzja do KLA tylko zachęta do tego by ktoś zrobił kampanię do tego moda, a najpewniej kupa spamu Inna rzecz że nie jest to całkowicie bezużyteczne

  10. #110
    Stolnik Awatar HellVard
    Dołączył
    Jul 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    95
    Otrzymał 158 podziękowań w 102 postach

    Re: kiedy start??

    Widzę, że lubisz wykopaliska Że też chce Ci się odpisywać w temacie opuszczonym od niemal 4 lat.

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Dyskusje ogólne
    By Marat in forum XXIII MKO
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 04-04-2015, 12:28
  2. Dyskusje Ogólne
    By Ensis in forum DarthMod Shogun 2
    Odpowiedzi: 118
    Ostatni post / autor: 16-05-2014, 21:48
  3. Dyskusje Ogólne
    By Milanos in forum Broken Crescent XVIII
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 15:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •