Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Crusader Kings III

  1. #1
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach

    Crusader Kings III

    Zapowiedziano trzecią część tego "menedżera dynastii"

    https://forum.paradoxplaza.com/forum...-born.1261140/

    Ciekawe, czy dodadzą wreszcie bitwy morskie i możliwość wyboru szyku przed bitwą...
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  2. Użytkownicy którzy uznali post szwejk za przydatny:


  3. #2
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Dorzuciłem sobie do listy życzeń, choć poprzedniej części zupełnie nie ogarniam w odróżnieniu od EU IV
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  4. #3
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach
    U mnie jest odwrotnie
    Co do tej produkcji, to część graczy wyrażało obawy, by ekipa Paradoxu nie uległa zarazie poprawności politycznej, czyli czegoś w rodzaju: zdegenerowana chrześcijańska Europa kontra szlachetny Wschód i dumna Afryka...
    Na razie jest tylko kilka obrazków z mapy, która (moim zdaniem) jeszcze powinna być dopracowana. Ciekawe, czy teren z mapy będzie uwzględniony w kalkulacji z bitwy? Fajnie by było zmusić konne oddziały wroga do bitwy na np. bagnach Zwraca uwagę minimalistyczny interfejs. W zamierzeniach mamy też bardziej dbać o zdrowie psychiczne naszych podopiecznych... Dla nas jest natomiast przykre, że nie będzie oficjalnego tłumaczenia polskiego.


    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  5. #4
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    A gra jest oficjalnie spolszczona? Bo jak ja pamiętam swoje 5 minut kontaktu z tym spolszczeniem to sprawiało, że gra stawała się niegrywalna. I nie mam tu na myśli tylko wykrzaczanie, ale przede wszystkim brak kwestii dialogowych albo koślawe tłumaczenie.



  6. #5
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 800
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 359 podziękowań w 264 postach
    No właśnie nie jest. Jedyne spolszczenia, to amatorskie nie nadążające za patchami do gry i stąd te "krzaki".
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •