Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Diablo 4 :)

  1. #1
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach

    Diablo 4 :)




    Jest po co żyć ! ^^
    Mnie jako fanowi tej serii od razu mocniej adrenalina zaczęła krążyć.
    Nauczony smutnym doświadczeniem sprzed 7 lat powinienem być bardziej powściągliwy, ale jest już TAKIE intro, co oddaje mam nadzieję klimat całej gry...

    Antagonistą, a poprawniej antagonistką jest / będzie? Lilith, kto grał w drugą część to wie, co za Pani Choć i w trójcę było, co nie co...
    "Matka Sanktuarium przyjdzie do swojego potomstwa. Będzie to wspaniały i zarazem przerażający dla wszystkich dzień".


    Jest już trochę ciekawych informacji na temat samej rozgrywki
    https://www.spidersweb.pl/2019/11/di...-wrazenia.html
    I wiem, że część naszych niezawodnych komentatorów już uznała, że „ta gra to jest badziew” – ale oni w nią nie grali. Ja grałem. I zostałem przetransportowany w czasie do 1997 r., kiedy kolega pokazał mi Diablo na swoim komputerze. Nie mogłem się oderwać, a poczucie eksplorowania nieznanych krain i podziemi było niesamowite.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. #2
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Szykuje się następny wydatek w przyszłym roku. To, tak samo jak mające wyjść nowe Mount & Blade, Knights of Honor, Vampire: the Masquerade i Crusader Knights, kolejna gra z listy "muszę mieć". Trochę martwią tylko 3 klasy postaci. Mam nadzieję, że w podstawce będzie ich jednak więcej, a nie dopiero w kolejnych DLC.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  3. #3
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Jak na razie fajnie to wygląda i raczej jest pewniakiem na mojej liście zakupowej.
    Co do klas to mam nadzieję na powrót Amazonki, najlepiej w podstawce i więcej do szczęścia na start nie będzie m potrzebne, bo Czarodziejka już jest

  4. #4
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Cytat Zamieszczone przez Cysorz Zobacz posta
    Trochę martwią tylko 3 klasy postaci. Mam nadzieję, że w podstawce będzie ich jednak więcej, a nie dopiero w kolejnych DLC.
    W podstawce ma być 5 i tak jak mówisz, kolejne w rozszerzeniach. Do samej gry mam mieszane odczucia,z jednej strony wygląda to nieźle i robi dobre wrażenie a z drugiej nie podobają mi się elementy MMO. Mam wrażenie że nieco za bardzo zapatrzyli się na POE. Na moje powinni iść własną drogą a nie cudzą tylko dlatego bo ktoś odniósł sukces.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  5. #5
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Mnie tam się Diablo 3 w miarę podobało - może poza systemem umiejętności. Ale ja przeszedłem ze 2 razy i dałem sobie spokój - nie grindowałem w endgame.

  6. #6
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Minął ponad tydzień od oficjalnego ogłoszenia Diablo IV. Jedną z wielu niewiadomych są klasy postaci dostępne na premierę gry. Wiemy, że na sto procent pojawią się Barbarzyńca, Czarodziejka oraz Druid, bo mogliśmy już zobaczyć zapisy rozgrywki prezentujące tych bohaterów. Co jednak z pozostałymi, ikonicznymi dla serii, klasami postaci? Informacji na ten temat dostarczył obszerny przeciek z forum Reddit, według którego w Diablo IV, prócz wyżej wymienionych, prawdopodobnie będziemy mogli zagrać Amazonką oraz Paladynem: Paladyn, Barbarzyńca, Czarodziejka, Amazonka i Druid są planowani na premierę. Trzeba podkreślić, że przeciek pojawił się cztery miesiące temu, a w zeszłym tygodniu, przy okazji BlizzConu i oficjalnej zapowiedzi Diablo IV, okazało się że zdecydowana większość informacji, jakie w nim zawarto, jest prawdziwa. Dlatego możemy założyć, że reszta rzeczy jakie zdradził anonimowy informator rzeczywiście z czasem się potwierdzi, w tym i powyższe dwie klasy postaci. Diablo IV będzie oferować w sumie pięć klas postaci na premierę. Celem deweloperów jest to, by różniły się one od siebie w fundamentalnym stopniu. Nowe, dodatkowe klasy będą wprowadzane stopniowo wraz z kolejnymi rozszerzeniami. Na razie ujawniono, że w podstawce zagramy jako Czarodziejka, Druid lub Barbarzyńca.
    Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/p...-diabl/z31cf90
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. Następujących 2 użytkowników podziękowało Eutyches za ten post:


  8. #7
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    New Gameplay Today – Diablo IV's World Boss

    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  10. #8
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2020
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Wznawiam temat. Trochę świeżych informacji.

  11. Użytkownicy którzy uznali post Rury za przydatny:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •