Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: The Elder Scrolls: Total War screeny i filmy.

  1. #1
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach

    The Elder Scrolls: Total War screeny i filmy.

    Jak będzie wena u kogoś tam, to zrobi się oddzielny temat dla tej modyfikacji, bo jak widać po zdjęciach, tak na szybkiego poklikanych, ogrom pracy jak przy sławetnym modzie TA z MOSem (choć mało grałem, od razu prostuję info^^)

    LINK DO SCREENÓW ( na razie jest ich tylko 89, ale w weekend pogram, to coś dodam)

    https://drive.google.com/drive/folders/1mNX6vL9mE-FzJeOtB8YVuaS3k2kUrrfW?usp=sharing
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 01-12-2019 o 10:37
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. #2
    Wojski Awatar Jakien Kolwiek
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    80
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 13 podziękowań w 11 postach
    Witam
    Trochę pograłem (ponad 50 tur), Miastem/Państwem z Wysokiej Skały (nie wiem czy to się dokładnie tak nazywa bo nie siedzę w temacie gier TES)...
    ... tam jest Wayrest i Daggerfall - grałem Daggerfall.
    I tak w kilkadziesiąt tur można zająć bez problemu wszystkie te rebelskie miasteczka i zamki (zbyt łatwo moim zdaniem).
    Dyplomacja coś tam sobie działa (jakieś wojny i wojenki głównie z Imperium i Tamriel wszyscy prowadzą).
    Mnie nikt nie zaatakował (myślałem że może Wayrest, a tu nic).
    Jeśli chodzi o jednostki to elegancko to wygląda, ale jest kilka "ale".
    Statystyki są delikatnie mówiąc słabe, przede wszystkim te obronne - taki przykład, cała kawaleria jaką spotkałem ma nie wiadomo po co HitPoints na poziomie 2.
    To jest bzdura bo nawet najsłabszą kawalerią wbijam do miasta drugą bramą, zajmuję placówkę a resztą kawalerii blokuję wrogie wojska - czas mija i miasto zdobyte.
    Nie wiem po co to jest.
    Te większe ikonki jednostek nie mają ramek - źle to wygląda.
    Natomiast poprawili jednostki magów (są różne rodzaje ataków magicznych, zarówno jeśli chodzi o grafikę jak i siłę ataku) np.:
    są magowie z Daggerfall i mają taki niebieski promień o małym zasięgu i nie wyrządzają jakiś konkretnych szkód,
    ale wyskoczył mi z eventu w czasie kampanii jakiś nieumarły Mannimarco z armią i ten to jest Kozak - zasięg dobry i zaciukał prawię całą armię wroga.
    Jeśli chodzi o budynki to jest ubogo - mało i statystyki też do poprawy moim zdaniem. Za to są nowe ikonki jak również budynki specjalne takie jak krypty czy dwór wampirów.
    Niektóre z nich można budować dopiero po pokazaniu się konkretnego eventu (dzięki temu Mannimarco można budować krypty)


    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 23-11-2019 o 14:09

  3. Użytkownicy którzy uznali post Jakien Kolwiek za przydatny:


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •