Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Wątek: The Mandalorian

  1. #31
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Pomyślałem, że The book of Boba Fett najlepiej pasuje w tym temacie. Niby klimat taki sam, znakomite grafiki nie pozwalają odpuścić listy płac na koniec każdego odcinka. Lecz prawda jest taka, że gdyby nie powrót Mando i Grogu serial byłby po prostu słaby. Tym razem nie rozpiszę się nad głupotami scenariusza (znakomita taktyka rozproszyć swych ludzi pojedynczo po wszystkich dzielnicach, czy latanie myśliwcem przez galaktyki. W Brzeszczocie przyjmowałem że tam jakaś toaleta jednak jest, teraz Mando ma super kosmiczną pieluchę dla dorosłych) lecz po zakończeniu ostatniego odcinka właściwie nie znajduję sceny wartej zapamiętania. Wróć! Muzyka na dobrym poziomie.
    Spoiler: 

    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



  2. #32
    Szambelan Awatar Gajusz Mariusz
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Łódź
    Postów
    4 838
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 048
    Otrzymał 1 042 podziękowań w 699 postach
    Mandalorian sezon 3

    Oglądałem jakiś czas temu, więc nie zamieszczę moich wrażeń z poszczególnych odcinków na wzór poprzednich sezonów. Głupotek jest i tutaj sporo, choćby ukrycie się ostatnich członków z odłamu "zakutych łbów" w miejscu tak niebezpiecznym na owej planecie, że na pojedynczych adeptów polują wszelkie monstra jak nie spod wody do z powietrza (ten "pterodaktyl" - ciekawe jaką drogę wybrał by nakarmić młodym mando swe pociechy - leciał na skróty przez Kijów? - gdy ekipa ratunkowa przybyła do gniazda przed nim, tracąc na to przynajmniej dwie noce i cały dzień. No i jakim cudem przeżył będąc w tym czasie nadtrawiany...). Ale ok, trzeba być twardym, nie miętkim. Sceny samotnej Bo-Katan na tronie bezcenne. Ile da się wysiedzieć tak dni, tygodni, miesięcy, lat? Loty załogowe na ojczystą planetę. "Zniszczona i tyle" więc nie wysyłamy tam choćby bezzałogowej sondy by to sprawdzić. Jednak brak im ziemskiej technologii i drogi myślenia Ok, z drugiej strony ciągle sporo humoru (choć sięgnięcie po Jacka Blacka to już chyba było przegięcie ), interakcja pomiędzy Mando i Grogu itd. Tak więc to ciągle jak dla mnie najciekawsza pozycja SW więc poczekam na kolejny sezon. This is the way.


    "Będziemy walczyć na plażach, na polach, na ulicach. Będziemy walczyć na wzgórzach. Nigdy się nie poddamy!!!" Winston Churchill
    "Godna śmierć wystarczy za nagrodę."
    "Spartanie nie pytają ilu, tylko gdzie?" Agis II



Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •