Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Colonialism 1600 AD - screeny i filmy.

  1. #1
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach

    Colonialism 1600 AD - screeny i filmy.

    Będzie subforum tego moda, stąd taki temat.
    Tradycyjnie kilka zrzutów, mod wart jest zagrania R.O.N.- em, cóż - marzenia małego Wołodyjowskiego w takich granicach

    LINK DO ZDJĘĆ


    https://drive.google.com/drive/folders/1W8-cUwrMqphh00SxRx6LtbNHd2buke9e
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 01-12-2019 o 10:16
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  3. #2
    Stolnik Awatar ordenus22
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    831
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 42 podziękowań w 23 postach
    Pobrałem i miałem duże nadzieje i może dlatego się zawiodłem . Wiem że modyfikacje na Empire to już inna bajka niż pod medka, ale ten Colonialism wygląda słabiutko. Już na początku patrzę, data startowa moda zamiast 1600 to jest 1700, władna RON - August II granice jak w Empire, jednostki całkiem, całkiem, no ale ta nieszczęsna husaria, której zabrano kopie, wiem że w podstawce mieli widły, no ale atakująca husaria na szable, to też słabo. Niestety według mnie nie warto tracić czasu.

  4. Użytkownicy którzy uznali post ordenus22 za przydatny:


  5. #3
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 296
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 171 podziękowań w 139 postach
    Cytat Zamieszczone przez ordenus22 Zobacz posta
    Pobrałem i miałem duże nadzieje i może dlatego się zawiodłem . Wiem że modyfikacje na Empire to już inna bajka niż pod medka, ale ten Colonialism wygląda słabiutko. Już na początku patrzę, data startowa moda zamiast 1600 to jest 1700, władna RON - August II granice jak w Empire, jednostki całkiem, całkiem, no ale ta nieszczęsna husaria, której zabrano kopie, wiem że w podstawce mieli widły, no ale atakująca husaria na szable, to też słabo. Niestety według mnie nie warto tracić czasu.
    Kijów mamy. Mnie bierność bota trochę zawiodła i tyle pieniędzy na starcie, że nie sposób wydać. Wojna z Brandenburgią i Prusy ich. To nie był nasz wasal? Sojusz z Moskwą to jakiś sposób pokazania naszej unii personalnej nad nimi, bo to raczej historyczny rywal, a nie sojusznik.

  6. #4
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez ordenus22 Zobacz posta
    Pobrałem i miałem duże nadzieje i może dlatego się zawiodłem . Wiem że modyfikacje na Empire to już inna bajka niż pod medka, ale ten Colonialism wygląda słabiutko. Już na początku patrzę, data startowa moda zamiast 1600 to jest 1700, władna RON - August II granice jak w Empire, jednostki całkiem, całkiem, no ale ta nieszczęsna husaria, której zabrano kopie, wiem że w podstawce mieli widły, no ale atakująca husaria na szable, to też słabo. Niestety według mnie nie warto tracić czasu.
    Nieprawidłowo Ci się zainstalował, co do jednostek racja.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. #5
    Łowczy Awatar anachoreta
    Dołączył
    Sep 2019
    Lokalizacja
    Staszów PL
    Postów
    194
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    224
    Otrzymał 58 podziękowań w 51 postach
    Jeśli nie przeszkadzam to parę słów na temat, przychylam się do opinii Ordenus 22, oj słabiutko jak na totalny remont, twórca jednak zaznacza że to WIP beta ale tak naprawdę zrobione są w miarę kompletnie tylko 3 albo cztery zachodnie kraje. Polskie oddziały przeflancowane z modu ,,Hetmanat,,. bardziej stylistycznie zrobiona Hiszpania, Francja, Anglia. jeszcze jeden przykład na to że modyfikacje zmieniające wiek kampanii, epokę nie za bardzo się sprawdzają na kodowanych mapach silnika warscape. lepiej się to sprawdza, na silniku Medieval 2.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •