Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Third Age: Reforged

  1. #1
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach

    Third Age: Reforged

    Mod zrobił na mnie duże wrażenie, ale wyznaję zasadę 100 tur, to pozostawiam do wglądu innym.

    Kampania jest, a multi jakoby jest dopracowane, jak mało gdzie indziej.^^



    Third Age: Reforged,
    to modyfikacja do gry Medieval II Total War, która ma na celu zmianę aspektu wieloosobowego Dziedzictwa Trzeciego Wieku, poprzez dokładne zrównoważenie jednostek i frakcji, a

    także wdrażanie mnóstwa nowych treści, map, jednostek itp. (UWAGA: kampania jest wciąż w fazie rozwoju)

    https://www.moddb.com/mods/third-age-reforged

    LINKI do plików

    https://www.moddb.com/mods/third-age-reforged/downloads


    To może być ciekawa odskocznia od TA z MOSem, czy DaC.
    Kampania jest, to na pewno zerknę, ale jakby ktoś spróbował i się podzielił info o modzie... .

    Instalacja
    Wystarczy ściągnąć spakowany plik. Wypakować go do folderu /mods i odpalić z pliku bat. Jak nie da rady jest filmik.

    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 02-01-2020 o 18:57
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  3. #2
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    Troche pograłem i na mnie tez zrobil ciekawe wrazenie. Jednak widac ze kampania w fazie rozwoju bo z czasem wywala co drugą ture

  4. Następujących 2 użytkowników podziękowało sebazioom za ten post:


  5. #3
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Dzięki za opinię, a jąką masz wersję gry? Steam, czy pudełkowa? Gdzie poinstalowane masz? Jaka partycja? Spróbuj użyć stema fixera http://www.twcenter.net/forums/downl...o=file&id=4287 , jak masz wersję na steam.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  6. #4
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 392
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Jakoby najnowsza wersja, o ile DAC mi nie odpowiada, to tutaj może będzie konkurent dla TA z MOSem?
    https://www.moddb.com/mods/third-age...971-standalone

    Jak instalować:

    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  7. #5
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    23
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 2 podziękowań w 1 poście
    Trzeba czekac az wydadzą 1.0, po pierwsze zbyt łatwa rozgrywka gdyz dwie jednostki w nacji maja bardzo niskie koszty utrzymania , sugeruje sie orkami z gór mglistych (goblin infantry, heavy goblin infantry), komputer w pozniejszych etapach ma problem z populacja co przyczynia sie do buntów w miastach ( idac na krasnoludy z Ereboru okazało sie ze Erebor, Dale, Esgaroth to miasta buntownicze). Mordor dostaje srogie baty od Gondoru, Cardolan za silny, Numenor nie wiem czy jest potrzebny wolałem gdy byla frakcja dol guldur, hobbit folk teoretycznie powinien byc w dolinie anduiny a jest tam gdzie shire posiadajac enty beorningów, na plusy na pewno jednostki ktore pojawiaja sie jako nowe i bardzo ciekawe, i koszty budynkow ktore sa dosc wysokie wiec trzeba dobrze zarzadzac budzetem a nie leciec jak popadnie. Sporo jeszcze do zrobienia optymalizacja itp. Jednak trzeba przyznac ze moze wyjsc z tego cos fajnego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •