Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Filmy z bitew i kampanii. Warte obejrzenia.

  1. #21
    Wojski Awatar Noyan
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 42 podziękowań w 26 postach
    Właśnie wolę poczekać do oficjalnej aktualizacji i wtedy zrobię odcinek z omówieniem wszystkich zmian, ale planuję dzisiaj (14.11) odpalić o 18 stream z 1212 to tam na pewno będę odpowiadał na pytania związane z modem

  2. #22
    Wojski Awatar Noyan
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 42 podziękowań w 26 postach
    Zapraszam wszystkich na wieczornego live'a z Medieval Kingdoms Zaczynamy rozgrywkę o 19:00


  3. #23
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Noyan, przegięci są ci Mongołowie, zmniejsz trudność bitwy bo stracisz kampanię.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  4. #24
    Wojski Awatar Noyan
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 42 podziękowań w 26 postach
    Przegięci nie byli, do czasu aż ich lekko nie podboostowałem w skryptach DD

  5. #25
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Zatem przesadziłeś, w kampanii Austrią wybij wszystkie państewka włoskie, to agresywne i zdradzieckie żmijki. Jak będę miał więcej veny to opiszę w topicu głównym kłopoty jakie mi przysporzyli jako Jerozolimie.
    Noyan-nie, jakim to sposobem w Twoich filmikach jest 3x lepsze grafika niż u mnie na monitorze, prawdą jest, że mój PC jest równie niewspółczesny jak ja sam ale Twoja gra wygląda bajkowo. Ja musiałem instalować submoda na zmianę wyglądu czcionki bo org była po prostu ledwo czytelna.

    Jeżeli umiesz zmieniać skrypty to daj krótką poradę jak pozmieniać PTY, choćby tylko dla żywotności postaci. Jeśli jednak jest to gruba robota to zapomnij i nie zawracaj sobie głowy.

    Czekam na podbój Półwyspu Apenińskiego w tym Korsyka i Sardynia.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  6. #26
    Wojski Awatar Noyan
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 42 podziękowań w 26 postach
    Niestety na tyle plików gry nie znam, i nie wiem gdzie można zmienić PTY, w każdym razie napisz na discordzie modyfikacji, tam na pewno ktoś Ci napisze Jeśli jeszcze tam nie jesteś to tutaj masz link - https://discord.gg/CXnbePECzG

  7. #27
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Szkoda, nie zakładam już praktycznie kont, nie znam angielskiego, obserwuję jak zawęża mi się zakres internetowych możliwości przez to moje zborsuczenie.

    Fajna ta kampania Austrią, do tej pory njie zagrałem żadnym państwem przynależącym do Cesarstwa, choć na starej wersji chyba pyknąłem kilka tur Szwajcarami ale powiewało nudą.

    Grasz zabójcami jak klasycznym szpiegiem, trochę szkoda, do zagrania w ver. testową grałem na submodach przycinających agentów. Od ver. testowej gram już z nimi bez tłumika, zabójca wybawia Cię od kłopotów z upierdliwymi agentami przeciwników. Dobrze rozwinięty potrafi przeciagać ich na Twoją stronę. Kapłani są nieocenieni w misjach od papieża na nawracanie ludności, grająć na tłumiku rzadko kiedy udawało mi się je zrealizować.

    W momencie kiedy zdobęciesz cel krucjaty własnym królem dostaje obok bonusów do atrybutów + 15 do dyplomacji z państwami katolickimi. Warto zdobyć królem tytuł "Legendarny Krzyżowiec".
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  8. #28
    Wojski Awatar Noyan
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 42 podziękowań w 26 postach
    Właśnie u mnie cię coś musiało zbugować, bowiem nie dostałem tego tytułu, chociaż Kair zdobyłem królem Ale to pewnie jednorazowa taka akcja

  9. #29
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Nie pamiętam już więc zapytam - czy nie zmieniałeś dowódcy armii krucjatowej od momentu przystąpienia do niej tej armii? Jeżeli był to cały czas ten sam generał i był królem tytuł powinien dostać.
    Jako ciekawostka:
    W moich kampaniach armia która już raz przystąpiła do krucjaty w momencie zwołania kolejnej od razu posiadała możliwość rekrutacji jednostek krucjatowych. Przycisk dołączenia do krucjaty jest wyszarzony, komputer traktują ją jak krucjatora - weterana.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  10. #30
    Wojski Awatar Noyan
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 42 podziękowań w 26 postach
    Właśnie zmieniłem dowódcę i najpewniej przez to tak się stało. Potem, już po krucjacie mogłem wciąż werbować jednostki krzyżowców

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •