Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: [DLC] Mandate of Heaven - Campaign Pack

  1. #11
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    141
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mist Zobacz posta
    Dla mnie mogliby poprawić AI od tego są niby poziomy które tak jak pisałem poza durnym cheatem na bocie nic nie dają bo bot nadal się nabiera na jakieś pułapki i bloby przez co można bardzo łatwo bronić miasta i to abusować w kampanii np
    Nie doczekasz się tego w grach CA i SEGA, tym nie sprzedadzą kolejnych kopii. Większość osób interesuje tylko oprawa i setting.

  2. #12
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kuzyn Zobacz posta
    Nie doczekasz się tego w grach CA i SEGA, tym nie sprzedadzą kolejnych kopii. Większość osób interesuje tylko oprawa i setting.
    Spokojnie jestem świadom tego po prostu mam takie małe marzenie.
    Spoiler: 







  3. #13
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    47
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    hej, zacząłem grać i tak się zastanawiam jak działa ferwor od strony Cesarstwa? W jaki sposób się zwiększa jego wskaźnik, bo chciałbym mu przeciwdziałać, a wydaje mi się, że jest dziwnie losowy np. mam miasto gdzie mam +7 każdej turze, a godpodarstwo rolne w tej samej komanderii jest już na +1? Nigdzie nie ma wojsk buntowniczych, ani miasta przygraniczne nie są zajęte przez buntowników...
    Druga sprawa - czy jak w mieście wskaźnik ferworu dojdzie do 100 to obniża się tylko porządek publiczny czy może pojawi się jakaś zbuntowana armia?
    Strategia wojny polega na przebiegłości i stwarzaniu złudzeń.
    Sun Tzu "Sztuka wojny"


  4. #14
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 386
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez działek Zobacz posta
    hej, zacząłem grać i tak się zastanawiam jak działa ferwor od strony Cesarstwa? W jaki sposób się zwiększa jego wskaźnik, bo chciałbym mu przeciwdziałać, a wydaje mi się, że jest dziwnie losowy np. mam miasto gdzie mam +7 każdej turze, a godpodarstwo rolne w tej samej komanderii jest już na +1? Nigdzie nie ma wojsk buntowniczych, ani miasta przygraniczne nie są zajęte przez buntowników...
    Druga sprawa - czy jak w mieście wskaźnik ferworu dojdzie do 100 to obniża się tylko porządek publiczny czy może pojawi się jakaś zbuntowana armia?
    Nie ma zbuntowanej armii z tego co pamiętam.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  6. #15
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    47
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dziwna sprawa mi się przydarzyła. Odebrałem kilka prowincji Dong Zhuo i stałem się Wasale Cesarstwa Han. Po czym nagle po 5 turach dostaje info, że Sun Cu zwasalizował Cesarstwa Han. Jakim cudem, skoro nie utraciłem żadnej prowincji? Myślałem, że Cesarz znajduje się w stolicy Dong Zhuo? Druga wiadomość, że chłopaczek - Cesarz uciekł...jak go przypilnować?
    Strategia wojny polega na przebiegłości i stwarzaniu złudzeń.
    Sun Tzu "Sztuka wojny"


  7. #16
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 386
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez działek Zobacz posta
    Dziwna sprawa mi się przydarzyła. Odebrałem kilka prowincji Dong Zhuo i stałem się Wasale Cesarstwa Han. Po czym nagle po 5 turach dostaje info, że Sun Cu zwasalizował Cesarstwa Han. Jakim cudem, skoro nie utraciłem żadnej prowincji? Myślałem, że Cesarz znajduje się w stolicy Dong Zhuo? Druga wiadomość, że chłopaczek - Cesarz uciekł...jak go przypilnować?
    Powiem tak, dyplomacja w tej grze, całe te drzewko zależności, koneksji, wasalstwa etc to podstawa. Specyfika tej gry. Nic co ci pomoże - nie powiem, wiesz już sam, ale trzeba uważnie śledzić komunikaty, ja jeszcze tak robiłem, że nie oszczędzałem na zapisach gry. By wrócić do jakiejś pominiętej decyzji, czy zdarzenia. Grasz ze wszystkimi dlc? Bo wiem, że pewne rzeczy poprawili z dyplomacją właśnie.
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  8. #17
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2009
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    47
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    OK myślałem, że to jest zależne od posiadania jakiejś konkretnej twierdzy, albo cechy/umiejetności/rangi.
    Wygląda na to, że to losowe zdarzenie...chyba za dobrze mi idzie i AI chce mi na siłe utrudnić grę. Po wgraniu save`a przed ucieczkę wylosowałem śmierć przywódcy
    Strategia wojny polega na przebiegłości i stwarzaniu złudzeń.
    Sun Tzu "Sztuka wojny"


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •