Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 135

Wątek: Wydarzenia Ekspedycji Handlowej

  1. #21
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Tura 2

    Bitwa była szybka, nie wielu rannych, wiele ciał gadów. Ruiny Copher są oczyszczone, teraz możesz założyć osadę.

    //
    nagrody: działo +1 belka doświadczenia

    salamandry zbiegły w na wschód

  2. #22
    Cześnik
    Dołączył
    May 2019
    Postów
    220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 35 podziękowań w 27 postach

    Dzielnym żołnierzom pod dowództwem Marcusa von Richthoffena udało się pokonać i przegnać stada salamander z Ruin Copher. Nie udałoby się to, gdyby nie pomoc ich arabskich sojuszników. Teraz hrabia ma szansę odbudować to miejsce i od napisać jego historię na nowo.
    Ostatnio edytowane przez marcel ; 17-02-2020 o 21:52

  3. #23
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Tura 2
    Czcigodny Hrabio,

    zwracam się do ciebie z prośbą o przesłanie nam 150 sztuk złota w ramach współfinansowania okrętu handlowego który właśnie powstaje w naszych stoczniach by przybić do waszych portów już za kilka tygodni.

    Z wyrazami szacunku

    Admirał Sylar Calaver, prawa ręka księżniczki Aelirenn

  4. #24
    Cześnik
    Dołączył
    May 2019
    Postów
    220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 35 podziękowań w 27 postach
    Po przegnaniu ognistych gadów hrabia zebrał swoich oficerów w namiocie przy stole narad. Do stołu zaprosił też Muhasa. Po kilku godzinach wyszedł wraz z oficerami i zwrócił się w stronę zebranych żołnierzy.

    Dziękuję wam wszystkim za to zwycięstwo. Dokonaliście wielkiego czynu. Jestem z was dumny. Teraz musimy pójść za ciosem i wykorzystać ten sukces. Miasto Copher musi zostać odbudowane. Zaczniemy od zorganizowania małego przyczółku handlowego i zajazdu dla karawan. Muhasie: twoi rodacy są tu mile widziani. Tutejsze ziemie są żyzne a klimat do uprawy roli lepszy niż na pustyni. Myślę o stworzeniu tu wielkiego centrum handlu, gdzie przybywaliby kupcy z całej Arabii i odleglejszych krain. Jednakże handel ludźmi nie będzie tutaj mile widziany. Prawa i wolności każdego człowieka winny być szanowane. Tak powstają silne i bogate społeczeństwa.

    (kolonizacja prowincji Ruiny Copher - 800p)
    (czy mogę dostać +1 reputacji tubylców?)(Do akceptacji)

    Następnie hrabia odwiedził rannych żołnierzy. Z każdym zamienił kilka słów otuchy. Podziękował też Arabom. Potem wziął udział w pochówku zmarłych i zapowiedział, że ich poświęcenie nie zostanie zapomniane. Po uroczystości zaczepił go kapitan Al'Pacho:

    Mój panie, jeden z moich najemników opowiedział mi o niezwykłej sytuacji, którą widział podczas bitwy. W pewnym momencie kula piekielnych płonieni wypluta przez tego przeklętego gada uderzyła w grupę rybaków. Ludzie rozpierzchli się na boki, kilku było bardzo ciężko poparzonych, dwóch zginęło w męczarniach. Tylko jeden człowiek wydawał się nieporuszony. Stał w środku tego piekła a płomienie zdawały się tańczyć i wirować wokół niego. Mój człowiek jest pewien, że nikt poza nim nie widział tego zjawiska.

    Hrabia zamyślił się i odpowiedział:

    Słyszałem legendy, z czasów krucjat, sprzed kilkuset lat. Niektórzy arabscy mędrcy potrafili ponoć przyzywać piekielne płomienie zdolne palić całe armie. Nie wiem ile w tym prawdy, ale nie możemy tego lekceważyć. Chciałbym, abyś odnalazł tego człowieka i zaproponował mu pracę wśród mojej służby. Trzymajcie go tylko jak najdalej od beczek prochu.


    (dodanie postaci fabularnej Abyad Hariq. Arabski młodzieniec. Został zauważony przez ludzi Marcusa podczas bitwy z salamandrami w Ruinach Copher. Członek służby hrabiego. Wolny czas spędza wpatrując się w płomień ogniska) (Do akceptacji)

  5. #25
    Cześnik
    Dołączył
    May 2019
    Postów
    220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 35 podziękowań w 27 postach
    Admirale Sylar Calaver.
    Dziękuję za propozycję. Będę zaszczycony móc współfinansować przedsięwzięcie, które może zapewnić naszym krajom dobrobyt. Przekaż księżniczce, że liczę na udaną współpracę między naszymi nacjami.


    zapłacę 150, można przekazać na TF elfa

  6. #26
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Tura 2

    Po słowach Marcusa rozległy się okrzyki

    Mahdi Mahdi Mahdi,
    Następnie wystąpił Muhas z ukłonem rzekł

    Hrabio, oficerowie. Ja i moi bracia chcemy brać aktywny udział w odrodzeniu Arabii . Chcemy odbudować dawna potęgę ludu z Północy, chcemy ci pomóc Hrabio w twoim celu dlatego oferujemy swoją służbę w twojej armii, lecz mam także prośbę. My mamy tradycje, nam nie wolno dzierżyć broni prochowej, ten przywilej jest tylko dla gwardii samego Przywódcy naznaczonego przez naszego Boga. Nie było Namaszczonego władcy od wojen z Bretonią. Chyba rozumiesz moją prośbę.

    Hrabio...

    Niech żyje Mahdi..
    Wszyscy Arabowie zebrani trzykrotnie odpowiedzieli na okrzyk Muhasa

    //Wpływy +1, możliwość rekrutacji Arabów w szeregi Imperialnej Armi Ekspedycji

    Przyprowadzono młodzieńca, Abyad miał wiele pytań i przez jego płomienny zapał wpadł do namiotu i ..

    Panie co zrobiłem że zabrali mnie od rodzinny? Kim jesteś żeby ze mnie sługę robić? Odpowiedz.
    Straż zatrzymała młodzieńca, lecz długo go nie utrzymali...

    //Twoja decyzja zadecyduje czy dołączy jako sługa czy wolny

  7. #27
    Cześnik
    Dołączył
    May 2019
    Postów
    220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 35 podziękowań w 27 postach
    Źle mnie zrozumiałeś. Oczywiście, że będziesz wolny. Proponuję ci po prostu pracę w swojej świcie. Z pewnością zarobisz u mnie więcej niż pracując jako rybak. Pieniądze wyślesz rodzinie, albo zabierzesz ją ze sobą.

    (na razie ta postać istnieje tylko w fabule, nie ma żadnego przełożenia na rozgrywkę)

  8. #28
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Tura 2

    Uspokoił się Abyad

    Panie czym ja rybak mogę ci służyć? Co uczyniłem że chcesz mnie blisko siebie?
    //Tak on jedynie to postać fabularna by była. Jeżeli uda ci się go namówić zostanie dopisany do wydarzeń [post pierwszy]

  9. #29
    Cześnik
    Dołączył
    May 2019
    Postów
    220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 35 podziękowań w 27 postach
    Widziałem twoją odwagę w walce z salamandrami. Widziałem, jak stawiłeś czoło płomieniom. Lubię otaczać się wartościowymi ludźmi, a ty dałeś dowód swojej wartości.
    Wyciąga rękę.
    Chodź. Obiecuję, że na tym nie stracisz.

  10. #30
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Tura 3

    Młodzieniec podał swoją dłoń

    Panie jeżeli mojej rodzinie będzie lepiej pójdę za tobą
    //W dziale z postaciami można dopisać Abyada


    Ziemie Ushya:
    -port,
    -rozbudowa do 2. poziomu prowincji

    Ruiny Copher:
    -kolonizacja

    Zysk z handlu
    Ekspedycja-> Poszukiwacze Wiedzy[125g za Zwykłe towary handlowe[handel morski] + 100g za oliwę + 50g za ryby]

Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •