Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 66 z 66

Wątek: Wydarzenia Imperium Nehekhary

  1. #61
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Tura XIV
    Karawany przemytników przestały przejeżdżać przez Imperium.

    // Brak dochodu z tego procederu od tej tury.

    ***
    Artefakt został umieszczony w sefwie.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Turek za przydatny:


  3. #62
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura XV:


    Ściany Krypty Łowców Pustynnych


    Długo myślałem jak spełnić życzenie mojego pana. Nekroskarabeusze były ciężkie do pozyskania w tej części nehekhary, sprowadzenie ich naraziło by imperium na zbyt wysokie koszty. Miałem powierzyć zadanie innemu Nekrotektowi, gdyż czas się kończył a mój projekt nie był gotowy. Wtedy wpadłem na genialną myśl. Wybudzimy łowców.

    Pierwszy dzień prac.


    Dzień był upalny, chociaż w tej części Nehekhary to normalność. Całe szczęście niewolnicy z El-Kalabad to przyzwyczajeni to boskiej poświaty Ptry śmiertelnicy, którzy mimo to pracowali nawet w południe. Rów musiał zostać wykopany odpowiednio głęboko. Tam, gdzie piasek staje się twardy i wilgotny od wieloletniej nieobecności promieni słonecznych.

    6 dzień prac.


    Twardość piasku pokrzyżowała część moich planów. Śmiertelni niewolnicy nie dawali rady, do tej pracy musiałem wypożyczyć poddanych Króla Semira. Godziny mozolnej pracy pozwoliły na osiągnięcie rezultatu - cegły zostały ułożone pod piaskiem, na wzór prowizorycznej krypty. Rzecz jasna to miejsca nie nadawało się nawet do pochówku żołnierzy - byłaby to obraza majestatu Usiriana. Jednak to tutaj stacjonować mieli pustynni łowcy.

    41 dzień prac.


    Te statuy tworzył jakiś głąb! Ja wyżeźbił bym dokładniejsze, piękniejsze, i mniej skrzypiące. Nie ważne jednak, dziś odbędzie się Inwokacja Khsara. Na ten dzień czekałem kilka tygodni, od momentu rozpoczęcia prac. Teraz wszystko zależy od Kapłanów Boga Pustyni. Liczę że uda im się zmusić dusze Pradawnych Wojowników, by służyli Nehekharze raz jeszcze. Jeśli się powiedzie, Król Semir obsypie mnie złotem, i pozwoli na pracę przy wojennych konstruktach. O Tahotcie! Ależ to byłaby gloryfikacja mojej post-egzystencji i mojego rodu!


    68 dzień prac.



    Z dziennika Abhosepta, jednego z nadwornych Nekrotektów Króla Semira V.


    // Projekt ,,Strażnice Łowców Pustynnych". Projekt ten zakłada budowę podziemnych krypt w których stacjonowaliby Pustynni Łowcy (konstrukty występujące w WH2). Znajdowałyby się one na granicy z sąsiadującą prowincją nie należącą do Imperium. Wyczulony słuch konstruktów pozwoliłby na usłyszenie drgania ziemi ze znacznej odległości (wszystkich prowincji granicznych). W przypadku niewielkich zagrożeń, grupa Grobowych Łowców mogłaby je unieszkodliwiać. Przede wszystkich, dzięki połączeniu telepatycznemu z Semirem, Król natychmiast wiedziałby to co słyszą Grobowi Łowcy, co oznacza że byłby świadom tego co dzieje się pod ziemią od razu. W razie pytań, pytajcie, ale zależy mi na tym projekcie Koszt pojedynczej krypty zasugerowany przeze mnie: 3000 złotych monet.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  4. Użytkownicy którzy uznali post Hadvar za przydatny:


  5. #63
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Tura XV
    Kalif El-Kalabad ogłasza anulowanie od tego tygodnia umowy o dostawie niewolników. Brakło sił roboczej. Nie ma wojen, nie ma łupów.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  6. Użytkownicy którzy uznali post Turek za przydatny:


  7. #64
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura XV:

    // Cała armia ze stolicy przemieszcza się do Bel-Aliad. Pls Turek wyraź opinię względem projektu, bo potrzebuję wiedzieć jak zarządzić budżetem.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  8. #65
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Tura XV
    Nekrotekci wycenili, że budowla takiej krypty będzie kosztować 3000 szt. złotych monet. Umożliwi nam ona uśpienie jednego oddziału Grobowych Łowców, którzy będą cały czas uśpieni nasłuchiwać zewnętrznych dźwięków.

    // max 2 takie krypty. Słychać tylko armie na powierzchni i w podziemiach oddalone o 1 prowincje z co najmniej 5 jednostkami. Aby aktywować Grobowych Łowców trzeba ich wykupić do bitwy trzeba wydać 50% kosztów rekrutacji. Krypta wtedy nie działa. Aby ich przywrócić trzeba wydać znowu 50% rekrutacji.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  9. Użytkownicy którzy uznali post Turek za przydatny:


  10. #66
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Tura XV
    W wyniku trzęsienia ziemi w Ziemiach Rozpaczy poziom miasta spadł do 4, a skarbiec stracił 4500 złotych monet.

    // Event po odkryciu nielegalnego handlu niewolnikami.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •