Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Ambasada Elfów Wysokiego Rodu

  1. #11
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Tura XI

    Z chęcią wspomożemy was w tym przedsięwzięciu jednak liczymy że w zamian otrzymamy artefakty bądź drogocenne księgi pozostawione tam przez nasz lud jeśli takowe tam znajdziemy.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. #12
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura XIII:

    Do rezydencji Księżnej przybywa postać szczelnie owinięta w pożółkłe bandaże, na ciele miała elementy brązowego uzbrojenia, które mimo co najmniej setek lat nie utraciło blasku spowodowanego odbitym słońcem. Jego twarz zasłonięta była maską ze złota. Przez dziury na oczy widoczny był jedynie jasnoniebieski blask, który powodował niepokój po spojrzeniu na niego. Na głowie miał hełm z diademem w którym widoczne były szmaragdy i bursztyny, świadczące o wysokim urodzeniu przybysza. Na plecach przewieszona była postrzępiona peleryna koloru piasku, która nosiła na sobie liczne hieroglify i pismo które znane było elfickim uczonym jako obrazkowe, używane w starożytnej Nehekharze tysiące lat temu.

    Postać po wpuszczeniu przed oblicze Księżniczki uklękła na jedno kolano po czym odezwała się głosem przypominającym darcie papieru:

    ,,Witam Cię, Królowo Aelirenn. Moje imię nie ma znaczenia, gdyż przybywam tu w imieniu moje Pana, Króla Semira Obieżyświata. Jestem tu, aby dokonać z Wami... Interesu.''


    Przerwał na chwilę by spojrzeć na Księżniczkę, po czym kontynuował:

    ,,Mój Pan koniecznie potrzebuje krwi. Krwi istoty długo żyjącej. Nawet do naszych martwych uszu dotarły wieści o Waszych walkach z jaszczuroludźmi. Mój Pan domaga się ich krwi. Zniewagi których dokonali względem naszego narodu muszą zostać naprawione, poświęcając ich krew na ołtarzu Asaph, wielkiej bogini Zemsty i Magii, której wszyscy jesteśmy winni szacunek. Jej wola to nasze prawo. Krew jaszczuroludzi, starożytnego wroga za życia, przelana zostać musi zostać po śmierci. Oczywiście śmierć z ręki mojego Pana ich nie ominie, ale obrzęd nie może odbyć się bez ich posoki. Jesteśmy w stanie zapłacić szczerym złotem za krew tych istot. Im większa różnorodność, tym lepiej. Czekam na Twoją odpowiedź, Królowo i byłbym zaszczycony, gdybym w przypadku odpowiedzi twierdzącej otrzymał informację z jakich rodzajów jaszczuroludzi krew moglibyście nam sprzedać.''


    Po tych słowach pochylił głowę w dół w oczekiwaniu na odpowiedź.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  3. #13
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Tura XIII

    Choć twe słowa i maniery są piękne to kryje się w nich zniewaga! Nie przyłożymy ręki do takich rytuałów i żadna ilość złota nie skłoni mnie do zmiany zdania! Jestem także księżniczką,nie zaś królową i nie śmiem uzurpować sobie tego tytułu...A teraz odejdź i przekaż swemu panu aby nie wysyłał kolejnych posłańców gdyż nie zamierzamy wchodzić z wami w żadne układy.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  4. Następujących 2 użytkowników podziękowało Il Duce za ten post:


  5. #14
    Podkomorzy Awatar Hadvar
    Dołączył
    Feb 2017
    Lokalizacja
    Altdorf
    Postów
    1 281
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 020
    Otrzymał 332 podziękowań w 224 postach
    Tura XIII:

    Posłaniec patrzył przez chwilę na księżniczkę. Przez maskę ocenienie jego grymasu twarzy było niezwykle trudne, ale oczy, a raczej ich blask sugerowały... Uśmiech?

    ,,Zniewaga? Jak sobie życzysz - Księżniczko. Mój Pan uważa Cię za równą sobie, dlatego też kazał używać tytułu monarchini. Ale to bez znaczenia. Ważne jest to, iż przyjacielska dłoń Imperium Nehekhary została odtrącona. Przykro mi, że muszę przynosić memu panu tak... niezadowalającą nowinę. Żegnaj, Księżniczko. Nie jestem Ci winien ukłonu, skoro nasze tytuły są równymi sobie''.

    Jak powiedział tak zrobił - Książę Inranesh bezceremonialnie odwrócił się i ruszył w kierunku wyjścia.
    Spoiler: 






    Quam dulce et decorum est pro patria mori

  6. #15
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Tura XIV:

    Witaj, królowo Aelirenn. Król Charlon radzi sobie z zarazą, by jej nie rozprzestrzeniać. Proponujemy zatem odbudowę handlu z Waszym wspaniałym królestwem. Proponujemy także sojusz, który złączy nasze narody. Czy Wysokie Elfy zgadzają się na niniejsze układy?

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #16
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Tura XIV

    Doszły nas słuchy że to podstępne szczury stoją za zarazą i zniknięciem odłamka komety dlatego zgadzam się na podpisanie sojuszu wymierzonego w te przebrzydłe istoty póki nie oczyścimy z nich całej Arabii! Zgadzamy się również na stopniowe wznawianie handlu jednak proponuję zaczekać z tym jeszcze trochę aż zaraz całkiem wygaśnie.

    ///Zgoda na sojusz przeciw skavenom,propozycja wznowienia handlu od T XV
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #17
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Tura XIV:

    Dziękuję. Mój władca na pewno będzie zaszczycony z obrotu takich spraw. Gdy tylko pozbędziemy się jednego zagrożenia, zaraz zbierzemy się przeciw Skavenom.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •