Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Elfy z Pustyni Cynath - Ambasada

  1. #1
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach

    Elfy z Pustyni Cynath - Ambasada


    Wysłano Cię z poselstwem do Elfów z Pustyni Cynath. Po kilkudniowym marszu Twoim oczom ukazała się wspaniała oaza tętniąca życiem, pełna egzotycznych roślin. Chwilę po wejściu w gęstwinę czujesz delikatne ukłucie w tył karku.
    „Cholerne robale, coraz mniej mi się tu podoba!”
    Powietrze wydaje Ci się jakby gęstsze a każdy krok przychodzi Ci z coraz większym trudem. Po przejściu kilku metrów odrzucasz swój miecz i pancerz by choćby na chwilę ulżyć sobie w wędrówce.
    W końcu świat zaczyna wirować, padasz na kolana i tracisz przytomność…
    Budzisz się na kolanach pośrodku wspaniałej drewnianej sali, na ścianach wiszą trofea z łbów bestii, których nigdy wcześniej nie widziałeś. Po środku znajduje się wielki dębowy stół z mapą Arabii wokół którego trwa żywa dyskusja.
    Nikt nie zwraca na Ciebie uwagi, poza jedną piękną elfką ubraną w wykwintną, zwiewną suknię. Podchodzi do Ciebie, podaje dłoń i prowadzi bezpośrednio przed tron.
    „Jestem Eöla, widzę, że trucizna przestała działać. Mam nadzieję, że masz ważny powód by tu przychodzić. Mój mąż nie jest dziś w nastroju.”
    W końcu stajesz oko w oko z władcą tych ziem, postawny mężczyzna w pełnym rynsztunku bada Cię przenikliwym spojrzeniem. „Jestem Turgon, mów czego chcesz posłańcze.”

    Umowy handlowe:
    Poszukiwacze Wiedzy - towary podstawowe, zioła (morski)
    El-Kalabad - towary podstawowe, zioła (lądowy)
    Barak Sorr - towary podstawowe, zioła (lądowy)
    Ekspedycja Handlowa - towary podstawowe, zioła (morski)
    PoN:
    El-Kalabad,
    Poszukiwacze Wiedzy,
    Ekspedycja Handlowa,
    Ostatnio edytowane przez Melkorn ; 22-02-2020 o 12:08

  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało Melkorn za ten post:


  3. #2
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Tura I

    Przed obliczem Turgona stanął elf a choć jego ubranie i ciało nosiły na sobie znamiona trudów podróży to oblicze miał dumne a twarz spokojną. Wykonał przed księciem dworski ukłon i rzekł - Bądź pozdrowiony szlachetny Turgonie! Szorstko traktujecie dyplomatów jednak gdy ujrzałam twoje wspaniałe władztwo przyznam iż rozumiem czemu tak ostrożnie podchodzicie do obcych...Nazywam się Maedhros i zostałem wysłany przez księżniczkę Aelirenn która wierzy w nawiązanie między nami przyjaznych relacji i współpracy na tych trudnych i niegościnnych ziemiach. Na początek moja pani proponuje podjęcie wymiany handlowej która miałaby nastać gdy tylko zbudujemy stosowny okręt do wysyłania naszych towarów oraz port zdolny do odpowiedniego podejmowania waszych okrętów handlowych.

    // Propozycja handlu od trzeciej tury
    Ostatnio edytowane przez Il Duce ; 10-02-2020 o 21:06
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  4. Następujących 2 użytkowników podziękowało Il Duce za ten post:


  5. #3
    Łowczy
    Dołączył
    Aug 2019
    Postów
    137
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 11 podziękowań w 8 postach
    Tura I

    Przed Turgona stanoł dobrze zbudowany krasnolud,pokłonił się i rzekł:
    Witaj Turgonie zwę się Tharin. Zostałem tu wysłany przes Gomnura Złoty Piasek władcę Barak Sorr. Mój pan chciałby zawrzeć pozytywne relacje między naszymi frakcjami i dlatego przychodzę z ofertą wymiany handlowej i paktu o nieagresji. Jaką odpowiedź mam przekazać mojemu panu?

    //Propozycja umowy handlowej i paktu o nieagresji

  6. #4
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach
    Tura I

    Turgon po chwili namysłu wstał z tronu i podszedł do posłańca. Wyciągnął rękę i uścisnął dłoń Meadhrosa.
    "Raduje mnie wieść o przybyciu Twej Pani do Zachodnich Monolitów. Ostatnimi czasy ciężko o godnego zaufania sojusznika... Zgadzam się na zawarcie umowy handlowej."

    (Zawarcie umowy handlowej, propozycja paktu o nieagresji)

  7. #5
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach
    Tura I

    Po wysłuchaniu Tharina na twarzy Turgona pojawił się szyderczy uśmiech.
    "Nie ufam krasnoludom.... Chyba, że martwym!" Po sali rozległ się śmiech elfów.
    "Jednakże doceniam trudy wędrówki, którą przebyłeś. Abyś nie wracał z pustymi rękoma zgodzę się na umowę handlową."

    (zawarcie umowy handlowej, odrzucenie PON)

  8. #6
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Tura I

    Odwzajemnił mocny uścisk dłoni i spojrzał na księcia z szacunkiem - Rad jestem że tak to widzisz panie,w imieniu księżniczki z przyjemnością podpiszę stosowną umowę i jestem przekonany że w miarę upływu czasu nasze więzy przyjaźni będą się coraz mocniej zacieśniać.

    //Podpisanie morskiej umowy handlowej i paktu o nieagresji.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  9. #7
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach
    Tura II

    Posłaniec Elfów z Pustyni Cynath zostaje wysłany do Wolnego Miasta El-Kalabad.

  10. #8
    Cześnik
    Dołączył
    May 2019
    Postów
    220
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    13
    Otrzymał 35 podziękowań w 27 postach
    Tura III
    Do Turgona zostaje zaprowadzonych kilku elegancko ubranych mężczyzn. Przynoszą próbki towarów handlowych, materiałów, przypraw.
    Jesteśmy wysłannikami hrabiego Marcusa von Richthofena. W imieniu hrabiego proponujemy umowę handlową. Jeżeli macie port odpowiedni do przyjęcia statków handlowych oczywiście. Musimy jednak prosić o współfinansowanie statku handlowego. Hrabia podkreśla też, że nie mamy wobec siebie żadnych nierozwiązanych spraw. Prosi więc o umowę pokojową.
    (Propozycja umowy handlowej. Prośba o 150g na budowę statku handlowego, jeśli elfy się zgodzą i mają wolny port, handel może ruszyć już od tej tury. Propozycja paktu o nieagresji.)
    Ostatnio edytowane przez marcel ; 19-02-2020 o 23:14

  11. #9
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach
    Tura III

    Witajcie, jesteśmy otwarci na handel. Znajdziecie u nas najrzadsze zioła i dobrej jakości skóry. Oczywiście przekażę wam fundusze na budowę okrętu. Powiedzcie hrabiemu, że nie widzę w nim wroga.
    /zgoda na PoN i umowę handlową, przekazanie posłańcom 150g

  12. #10
    Podstoli Awatar LukQu
    Dołączył
    Aug 2019
    Postów
    433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 152 podziękowań w 91 postach
    Tura 10

    Do sali, przed oblicze Turgona zostaje wpuszczony człowiek Arabskiego pochodzenia, był to poseł Barak Vurr.
    Ubrany w długą brązową szatę, hijab oraz nałożona na ramiona lamparcia skóra.
    Wykonał ukłon wyczekując pozwolenia na przemówienie...

    Przybywam w imieniu Władcy Barak Vurr, Halofa Skałorękiego.
    Mój Pan, pragnie utworzyć szlak handlowy, którego trasa będzie przebiegać drogą lądową, przez prowincję Ruiny Sudenburgu>El-Kalabad.

    Chciałbym również zaproponować w imieniu Morpendr'a Lynkid'a, dołączenie do strefy handlowej Przymierza.

    //Propozycja zawarcia umowy handlowej oraz włączenia w skład strefy Przymierza na mocy dekretu drugiego.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •