Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: Rzut okien na przyszłość modyfikacji Medieval Kingdoms 1212 AD

  1. #11
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez defensywnylow Zobacz posta
    Wystarczy wejść na discord twórców, wyrazić chęć testowania w tester_opt_in i dostajesz dostęp do potrzebnych plików z nową zawartością.
    https://discord.com/invite/WzbeUxR
    Ja także zapraszam do testów, wypadałoby zerknąć, dla tych co marzą o Medku 3 - dzięki testowej wersji mogą mieć wpływ na pewne aspekty gry, a gra Polską bezcenna
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. #12
    Podkomorzy Awatar Bronti
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Susz
    Postów
    1 529
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    257
    Otrzymał 118 podziękowań w 79 postach
    Lipiec minął i nie doczekaliśmy się premiery modyfikacji

    Wiadomo jakie są wieści z obozu twórców modyfikacji?

  3. #13
    Wojski Awatar Noyan
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 42 podziękowań w 26 postach
    Trochę się rozpędziłem z tym, że w Lipcu będzie premiera, ale oceniłem to po tym ile jeszcze zostało do zrobienia
    Szczerze mówiąc, to nikt nie ma pojęcia kiedy będzie nowa aktualizacja, bo w ekipie moderskiej jest sporo osób i wiele z nich jest odpowiedzialnych za określoną rzecz,
    więc jak jedna osoba spowalnia, to wszystko także idzie wolniej
    Rzuć okiem na tę stronkę, tutaj masz rozwój modyfikacji - https://trello.com/b/y1W4DIM8/mediev...ad-development

  4. Użytkownicy którzy uznali post Noyan za przydatny:


  5. #14
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2017
    Postów
    42
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    11
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Bronti, nie tylko lipiec minął

  6. #15
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Niestety, nie mogę nawet wejść na stronę z linka który podajecie. Wina jest po mojej stronie - nie robiłem reinstal systemu gdzieś 5-6 lat. Napalony na nową wersję jestem niemiłosiernie, 10 slotów, poprawiony balans, system krucjat...
    Jako tester zagram chętnie ale dopiero jak ktoś miłosiernie zrobi complet-packa ze spolszczeniem.

    Ciekaw jestem tej nowej godpodarki - samo zlikwidowanie prowincji zmieniło bardzo wiele, aspekty takie jak brud, żywność, religia czy nawet gubernator. Teraz trzeba to wszystko wypośrodkować w jedny mieście z sześcioma slotami, to dusi bardzo zarabianie. Gram na poziomie trudności b. wysoki, można wszystko ogarnąć ale takim Państwem Jerozolimskim trzeba długo trzymać armie w podbitych miastach zanim ład publiczny pozwoli na bezstresowe wyjśćie. Ratuję się póki co submodem na 999 gubernatorów, daje to jednak skutki negatywne w postaci sporego skomplikowania polityki wew. Obecnie grając Jerozolimą 166 tura mam zerowy procent kontroli. Władza cała w moim ręku - wszystkie kreski paska stanu zajęte ale kontrola zerowa. Spada lojalność postaci, rozwiązanie ze zwiększoną ilością gubernatorów staje się w pewnym sensie pułapką. Gdybym miał obecną wiedzę byłbym bardziej uważny i więcej dbał o drzewko polityki wew. Na kolejną kampanię na dostęnej na Steam wersji moda chyba nie mam już ochoty. Zagrałęm już ponad 1000 tur, zabawa była świetna, póki co pobawię się jeszcze Jerozolimą i odpocznę od Kingdoms do momentu możliwośći zagrania w najnowszą wersję.
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  7. Użytkownicy którzy uznali post Gnejusz za przydatny:


  8. #16
    Wojski Awatar Noyan
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 42 podziękowań w 26 postach

  9. Użytkownicy którzy uznali post Noyan za przydatny:


  10. #17
    Wojski Awatar Noyan
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 42 podziękowań w 26 postach
    Aktualizacja została oficjalnie zapowiedziana!!! 12/12/2020


  11. Następujących 2 użytkowników podziękowało Noyan za ten post:


  12. #18
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2012
    Postów
    1 490
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    51
    Otrzymał 183 podziękowań w 117 postach
    I to jest news Może w końcu pogram w tego moda. I pomyśleć, że to dla niego kupiłem Attylę, a póki co nie tykam MK1212
    "Ludzie, którzy dla odrobiny bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność" Benjamin Franklin

  13. Użytkownicy którzy uznali post wino za przydatny:


  14. #19
    Podczaszy
    Dołączył
    Nov 2009
    Postów
    617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    19
    Otrzymał 21 podziękowań w 19 postach
    Pięknie, przed samymi świętami, po cichu na to właśnie liczyłem, lepiej być chyba nie mogło.
    Nasuwa mi się jednak kilka pytań:

    - Czy nowa ver. będzie kompatybilna z ostatnim spolszczeniem? - Noyan to wiesz chyba tylko Ty. Wiem, że nie obejmie nowych aspektów moda ale jeżeli przetłumaczy resztę to chyba da się pograć.

    - Czy zaktualizuje się z automatu na Twoim comlet-packu z ver. testowej, czy też będzie trzeba zrobić to ręcznie?

    - Ile PTY będzie w ver. oficjalnej?

    - Czy ktoś napisz więcej o zmianach / nowościach w stosunku do ver. testowej?
    Byłem spragniony a nie napoiliście mnie...

  15. #20
    Wojski Awatar Noyan
    Dołączył
    Feb 2020
    Postów
    63
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 42 podziękowań w 26 postach
    Spolszczenie zaktualizuje i będzie można używać go ze steam a nie pobierając z google drive

    Jak aktualizacja ukaże się publicznie to wyłącznie przez steam będzie się ją pobierało, po prostu pliki basepack oraz script zostaną zaktualizowane

    Raczej wielu zmian w publicznej aktualizacji nie będzie w stosunku do aktualnej wersji testowej, bo ów wersja ma niecały miesiąc, ale jakieś poprawki na pewno będą.
    System tur na rok raczej nie zostanie zmieniony.

    Ogólnie w dzień aktualizacji nagram do siebie filmik z przedstawieniem wszystkich zmian

  16. Użytkownicy którzy uznali post Noyan za przydatny:


Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •