Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Third Age czy warto

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Question Third Age czy warto

    Witam mam wersję oryginalną na steam Medeival 2 total war definitive edition. Zainstalowałem third age total war 3.2 bez problemowo wraz z aktualizacjami wystarczyło dać odpowiednią ścieżkę instalatora. Mam pytanie czy warto instalować MOS albo coś innego jeszcze do third age total war? Zależało by mi na kampanii bez limitu tur dla medieval 2 oryginalnego jak innych części czy modów. Oraz jakie są mody godne uwagi do medieval 2 total war kingdoms (Najbardziej lubię third age)?

  2. #2
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Warto jak najbardziej . Moje ulubione mody to Stainless Steel i Third Age właśnie. Z tym że nigdy nie grałem na czystym Third Age'u i grałem albo z submodem MOS albo z submodem DAC(divide and conquer) z czego polecam sprawdzić oba. Z modów godnych polecenia jest jeszcze The Last Kingdom oraz Bellum Crucis choć w nie nie zagrywałem się aż tak jak w wyżej wymienione.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dzięki tu właśnie trudna decyzja. Jakiś submod do third age myśle albo MOS lub DAC(nie znam). Grałem kiedyś na MOS i byłem bardzo zadowolony. Jestem słabym graczem i zależy mi jeszcze by nie było limitu tur ani w medku czy modach. A o co chodzi z Stainless Steel? Najbardziej lubię rozbudowywać miasta i zależy mi by to było jakoś rozbudowane .
    Ostatnio edytowane przez konrad30 ; 23-02-2020 o 21:46

  4. #4
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez konrad30 Zobacz posta
    Witam mam wersję oryginalną na steam Medeival 2 total war definitive edition. Zainstalowałem third age total war 3.2 bez problemowo wraz z aktualizacjami wystarczyło dać odpowiednią ścieżkę instalatora. Mam pytanie czy warto instalować MOS albo coś innego jeszcze do third age total war? Zależało by mi na kampanii bez limitu tur dla medieval 2 oryginalnego jak innych części czy modów. Oraz jakie są mody godne uwagi do medieval 2 total war kingdoms (Najbardziej lubię third age)?
    http://forum.totalwar.org.pl/forumdi...d-Age-Reforged To mod stosunkowo nowy i jest ciut inaczej zrobiony.

    Polecam jeszcze ten, masz cały świat do podbicia w różnych epokach, tak moim zdaniem powinna wyglądać kolejna gra CA http://forum.totalwar.org.pl/forumdi...Total-Conquest
    Ostatnio edytowane przez Eutyches ; 24-02-2020 o 05:51
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  5. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  6. #5
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ja nigdy nie zdążam z limitem tur . Mogą być ale żeby w razie nie wykonania zadania głównego było można grać dalej czy żeby się nie kończyło jedynie jak wygra się. A tam widzę że jest limit 100 tur . nwm może MOS będzie nwm. No i żeby za trudno nie było bo jestem słabym graczem. Ale dzięki za propozycję. A jest jakiś które urozmaica system rozdbudowy miast ? Uwielbiam rozbudowywać miasta ale w rome2 total war nie przypadł mi do gustu bo było to strasznie skomplikowany i ciągłe bunty w medievalu 2 mi się podoba.

  7. #6
    Wojski
    Dołączył
    Aug 2015
    Postów
    66
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    30
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    z tego co się orientuje i w MOSIE i DaC limit tur jest liczony w setkach jak nie w tysiącach więc spokojnie czasu powinno Ci nie braknąć... osobiście polecam DaC setki godz w niego przegrałem ale to było już jakiś czas temu.

  8. Użytkownicy którzy uznali post BlackNyga89 za przydatny:


  9. #7
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Też mi chodzi czy warto żeby dużo błędów nie było. Mam wersję steam a czasem są :/. Więc by naprawiał błędy i była bardzo przyjemna rozgrywka, rozbudowany system wiosek oraz żeby po końcu tur gdy się skończy można było grać dalej. Też żeby za ciężko nie było bo słabym graczem jestem trochę. Chyba MOS spełnia moje wymogi nie wiem jak DAC.
    Ostatnio edytowane przez konrad30 ; 28-02-2020 o 17:59

  10. #8
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Zainstalowałem MOS 1.7 patch fixy 01-04 oraz Dwarven Helberds patchfix. I czy trzeba instalować inne fixy jak z gordon fix?. Czy coś jeszcze czy to wystarczy żeby błędów nie było?. Zauważyłem że crashuję się przy "własna bitwa'. Ale to nie musi działać ,innych błędów nie zastałem ale grałem bardzo krótko. Zależy mi żeby naprawić wszystko co się da ,ale mam nadzieję że nie będzie błędu przy podboju minas trith przez mordor np.. Chciałbym zapobiec błędom dogrywając jakieś fixy ale nwm czy do 1.7 więcej jest potrzebnych czy tylko do 1.6.2 te inne wymagane a do 1.7 nie trzeba i będzie dobrze działać. A wiadomo czy są jeszcze jakieś patchy czy fixy do mos 1.7 poza 1-4 i 5 halberds hotfix
    Ostatnio edytowane przez konrad30 ; 01-03-2020 o 15:50

  11. #9
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 389
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...1-6-2-dyskusja

    Tylko co tam podano, nowa wersja nie dodawać niczego do starszej.
    edit:
    I nim cokolwiek na steamie zainstalujesz w modach, to użyj tego.
    http://www.twcenter.net/forums/downl...o=file&id=4287
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  12. Użytkownicy którzy uznali post Eutyches za przydatny:


  13. #10
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2013
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Dzięki. Mam wszystko widocznie. Widziałem też fix gondor ale on był do wersji 1.6.2 i zrozumiałem że zostawić tak jak jest i nie instalować modów z 1.6.2 do 1.7 tylko te co podane. Już mam. A ten stem mod fix to użyłem po instalacji jak nie chciało odpalić ze skrótu ale mimo tego wszystko działa i to ze steam . A trzeba usuwać jakieś pliki czy coś ?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •