Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Third Age czy warto

  1. #11
    Administrator Awatar Eutyches
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 388
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    513
    Otrzymał 481 podziękowań w 343 postach
    Cytat Zamieszczone przez konrad30 Zobacz posta
    Dzięki. Mam wszystko widocznie. Widziałem też fix gondor ale on był do wersji 1.6.2 i zrozumiałem że zostawić tak jak jest i nie instalować modów z 1.6.2 do 1.7 tylko te co podane. Już mam. A ten stem mod fix to użyłem po instalacji jak nie chciało odpalić ze skrótu ale mimo tego wszystko działa i to ze steam . A trzeba usuwać jakieś pliki czy coś ?
    Nic nie usuwaj, wiadomo że to ogromna gra jest, jakby coś się działo złego to pytaj, zawsze ktoś ci odpowie, może nie od razu, proza życia ma swoje prawa. Pozdrawiam
    "Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, poprawiłoby człowieka, ale pogorszyłoby kota" — Mark Twain.

  2. #12
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2019
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Pozwolę również sobie zapytać - dla kogoś kto gra single (zamierza grać), który obecnie mod jest "najlepszy" i najstabilniejszy? Bo widzę, że są jakieś zmiany, nakładki, dodatki . Mam Windows 10 i będę starał się zabrać niedługo za całą operację, a nie chcę czegoś "zepsuć" bo i transfer ograniczony niestety mam co miesiąc a jutro odnawia się więc zamierzam powalczyć z instalacją. Pozdrawiam!

  3. #13
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Ja najbardziej lubię Third Age z Divide and Conquer, jest świetna i stabilna gra wtedy choć równie stabilny do TA jest też MOS. Wybór należy do Ciebie, ja bardziej polecam DaC/

    Niech żyje Gwardia!

  4. Użytkownicy którzy uznali post Lwie Serce za przydatny:


  5. #14
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2019
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach
    Dzięki. Zaraz uruchamiam nocny transfer. Pierw na forum poszukam co i jak bo to jeden dzień nie zajmie, mało czasu niestety .

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •