Strona 43 z 61 PierwszyPierwszy ... 33414243444553 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 601

Wątek: Święto Taala (PBF 18+)

  1. #421
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Narazie niech ją ma, trzeba Irokeza pilnować. Przyjdzie czas na przejęcie tego czegoś. Musimy obserwować Fjola i jego towarzysza.
    Moc tego przedmiotu może zmieszać ich umysły. Co może być problematyczne, lecz najpierw trzeba się dowiedzieć komu w Imperium komu można zaufać. Może gdzieś w okolicy twoi rodacy się znajdą? Może oni by znali odpowiedź związane z zawartością paczki

  2. #422
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach
    Glamdring

    Możliwe, że wiedzieliby co to jest. Problemem jest to, że jeśli dowiedzą się, że przedmiot pochodzi od ludzi to go nie przyjmą. Skoro był znaleziony tutaj to problem tutejszych, moi rodacy nie będą chcieli mieszać się w sprawy innych ras... Czy w miejscu do którego zmierzamy nie ma jakiegoś kolegium magów? Moglibyśmy im przekazać przedmiot. Opcjonalnie wydaje mi się, że Heinrich jest godny zaufania.

  3. #423
    Łowczy Awatar Alex The Great
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Kraka Drak
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Talwi Frostig

    Talwi wyciągnął przed siebie obie ręce pokazując, że nie stanowi zagrożenia. -Wybaczcie, że się wtrącę dobrzy panowie ale dlaczego chcecie aresztować mojego towarzysza?

  4. #424
    Podstoli Awatar LukQu
    Dołączył
    Aug 2019
    Postów
    433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 152 podziękowań w 91 postach
    Fjol Khazdrin Ognioręki

    Myślałem, że już prawo jest wyłącznie na papierze, jak dobrze widzieć je w praktyce.
    Śmiejąc się, zaproponował Kislevicie dodatkową robotę, która będzie mu po drodze.
    W razie zainteresowania chce przedstawić oraz omówić kilka dodatkowych spraw na osobności, w czasie oczekiwania na karawanę.

  5. #425
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Heinrich Arberic

    Podchodząc do strażników z wyciągniętymi rękoma i pokazując, że nie stanowi zagrożenia, rzekł:
    Wybaczcie, ale chyba zaszło jakieś nieporozumienie. Czy istnieje jakiś powód, by aresztować tego krasnoluda? O ile wiem, do niczego raczej nie doszło, a przynajmniej, póki towarzyszyliśmy temu jegomościowi z krasnoludzkich królestw.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #426
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Heinrich Arberic Talwi Frostig Thori Bruksson

    Dostaliśmy zgłoszenie o próbie napadu na tamtego krasnoludzkiego rzemieślnika, dla Ostermarczyka to może nic, dla nas taka próba to już przestępstwo. strażnik odparł ludziom wskazując pałką Fjola. Następnie spojrzał się na Thoriego i kontynuował To co rzekłeś wyjaśniało by powody tej próby, ale tu jest Talabheim, stolica Talabeclandu i panują tu prawa naszego elektora, a nie waszego króla gór. A te stanowią, że karą za ten czyn jest grzywna pięć złotych koron lub publiczna chłosta po pół setki batów. Czyżbyś miał przy sobie odpowiednią sumę by pokryć grzywnę?

    Techniczny:

    - 1PS dla Heinricha za powtórkę testu wiedzy o Imperium, drugi test udany, zna imię i nazwisko władcy miasta



    Fjol Khazdrin Ognioręki

    Dodatkowy zarobek zawsze się przyda, ale to musiał bym znać szczegóły zadania którego mam się podjąć odparł Kislevita. Skoro mamy razem podróżować, a może i walczyć ramię w ramię, to przydało by się przedstawić. Andriej Gromyłko, dla przyjaciół Grom dodał wyciągając prawicę.
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 05-08-2020 o 16:34
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  7. #427
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Heinrich Arberic

    Zaczekajcie. Rozumiem, że Helmut Feuerbarch, wielki książę Talabeclandu, przestrzega innych, ustalonych przez siebie i Imperatora praw. Niemniej musicie zrozumieć, że mimo tego, co się stało, Thori miał czyste intencje. Ten drugi krasnolud miał sprawę do załatwienia z naszym krasnoludem, ale to raczej nie winno było wychodzić poza nich. Nie ma więc sensu ingerować w ten niepotrzebny spór.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #428
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Thori Bruksson


    Wiesz kim jest wysoki król ? człowieku on też ma władze w imperium i kislevie . Powodem ataku było zdrada tego krasnoluda i zabranie przedmiotu który w imię wysokiego króla Thorgrima mam zarekwirować a przy okazji ja tu jestem ofiarą ten elf pokazuję palcem (na postać Mithrandira użył na mnie magii bez mojej zgody ). Wracają wy jako strażnicy miasta w imperium ludzkości macie obowiązek pomóc mi w zatrzymaniu tego krasnoluda i w imię całego Karaz Ankor proszę was o pomoc .
    Ostatnio edytowane przez The Undertaker ; 06-08-2020 o 18:11

  9. #429
    Łowczy Awatar Alex The Great
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Kraka Drak
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Talwi Frostig

    Mój przyjaciel Heinrich ma rację. Nikt nie został poszkodowany. Zresztą nie nazywałbym tego próbą napadu. Bardziej sprzeczką w tawernie. Może po prostu rozejdziemy się wszyscy w pokoju?

  10. #430
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Spojrzał w kierunku krasnoluda i jego dwóch towarzyszy, gdy ten wskazywał palcem w ich kierunku..

    Przyjacielu czuję zamieszanie, spójrz Irokez już komplikuje sprawy. Tylko komu pytanie... szczerze mówiąc nie chcę wiedzieć chodźmy do Fjola i jego towarzysza, trzeba mieć go na oku...
    Spojrzał na leśnego elfa czekając na jego zdanie

Strona 43 z 61 PierwszyPierwszy ... 33414243444553 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •