Strona 8 z 61 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 601

Wątek: Święto Taala (PBF 18+)

  1. #71
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Thori Bruksson


    Thori zostawia kuszę ,Ale mówi do blondyna przedstaw się puki jestem dobry .

  2. #72
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach
    Glamdring

    Elf korzystając z zamieszania przemknął niepostrzeżenie obok przyjaciół, zajął stolik w najdalszej części karczmy tak by w razie potrzeby móc spokojnie dobyć łuku a następnie zamówił piwo.

  3. #73
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Glamdring

    Karczmarz szybko przyniósł Ci piwo Dwa miedziaki się należą


    Talwi Frostig

    Zagadnięty również odpowiedział szeptem Jak to bezprawnie? Toć z racji urodzenia w szlacheckim rodzie należy się mi bardziej ten pokój niż tym szumowinom.


    Fjol Khazdrin Ognioręki

    Przysiąść się można, ale te dwa kufle są mego towarzysza, wyszedł się odlać. Nie będzie zadowolony jak mu je wypijesz, a wierz mi, nie chciał byś wyprowadzić go z równowagi. odparł blondyn.


    Heinrich Arberic

    Nie z kosztowności, a ze złotych koron odparł wasz zleceniodawca.
    Poszły na pokrycie szkód wyrządzonych podczas bójki w karczmie odpowiedział blondyn.
    Faktycznie w spelunie brakuje kilku stołów i paru ław, pewno karczmarz zabrał połamane meble na opał

    Thori Bruksson

    Złapałem za miecz, bo myślałem że ten szlachetka wynajął oprychów, by się zemścić za to jak go potraktowaliśmy wraz z jego obstawą. Zwą mnie Felix Jaeger


    Wszyscy w karczmie

    Drzwi od karczmy otworzyły się szeroko i do środka wparował najbardziej umięśniony krasnolud jakiego widzieliście w swoim życiu. Jedno oko ma zasłonięte czarną opaską, od jego ucha do nozdrzy nosa zwisa złoty łańcuch. Jego włosy uformowane są w potężny pomarańczowy czub zabójców trolli, reszta włosów na czaszce jest zgolona. Na przegubach nosi spore złote bransolety. W potężnej dłoni wielkości połcia szynki trzyma dwuręczny i obosieczny topór, na którym widać mnóstw wyrytych run. Jest na tyle silny, że dzierży tą broń w jednej ręce, nie okazując najmniejszego wysiłku. Fjol rozpoznaje w broni mistrzowską robotę, a ilość i jakość run ocenia na czasy boskich przodków.
    A temu co, mało?! Przyszedł po dokładkę? rzucił spoglądając na waszego zleceniodawcę, który najpierw zbladł na te słowa, a powiększająca się plama na przodzie jego spodni zdradziła, że i popuścił ze strachu przed nowo przybyłym.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  4. #74
    Łowczy Awatar Alex The Great
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Kraka Drak
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Talwi Frostig

    Felix Jaeger? Ten Felix Jaeger? Talwi spojrzał w kierunku krasnoludzkiego zabójcy. A pański towarzysz to pewnie słynny Gotrek Gurnisson? Talwi roześmiał się i podszedł w kierunku Felixa. O bogowie, cóż za spotkanie. Za czasów studiów wiele razy czytałem o waszych przygodach.

    Obejrzał się jeszcze w stronę "zleceniodawcy".

    Obawiam się, że nie możemy panu pomóc. Nawet gdyby wynajął Pan całą armie, mógłby pan nie odzyskać tych koron.

  5. #75
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Heinrich Arberic


    Felix Jaeger?! My się chyba znamy. Brałem udział w jednej bitwie ze Zwierzoludźmi nieopodal Bechafen. Inni żołnierze opowiadali mi o Twoich dokonaniach przy ognisku. Zakładam, że Twój krasnoludzki przyjaciel to Gotrek - wspominali mi o tym, że w boju towarzyszył Ci krasnolud.


    Po czym spojrzał na zleceniodawcę. Plama na spodniach wprawiła go w lekki chichot, który postanowił zapeszyć zawołaniem barmana i poproszeniem o piwo. Po czym rzekł do Felixa:
    Skoro mój przyjaciel może się dosiąść, to czy i ja mogę?

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #76
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Thori Bruksson





    Thori zapytał Czy ty jesteś tym człowiekiem co wyruszył z Gotrekiem zabójcą W świat ? . Co powstają o nim ballady sam znam kilka .





    Felix przepraszam za me nie wychowanie mogę się dołączyć ? .

  7. #77
    Podstoli Awatar LukQu
    Dołączył
    Aug 2019
    Postów
    433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 152 podziękowań w 91 postach
    Fjol Khazdrin Ognioręki

    Fjol dosiada się do stołu, przy którym zasiada Felix, następnie woła.
    Gospodarzu kufel ciemnego piwa i połeć jakiego mięsa co macie!
    Popatrzył na krasnoluda, który zbliżał się do stołu.
    Na mą brodę! - rzekł i wstał.
    Wyście są Gotrek i Felix, że też wcześniej nie poznałem, wybaczcie mi mą ignorancję, jestem Fjol zwany Ogniorękim, rzemieślnik z Karak Norn...

    // sakiewki - 14zk,17s,8m
    Ostatnio edytowane przez LukQu ; 25-03-2020 o 12:13

  8. #78
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach
    Glamdring

    Glamdring spostrzegł, że sytuacja się uspokoiła. Jego towarzysze zachowywali się jakby znali tą dwójkę z karczmy. Z racji, że nic o nich nie wiedział a niebezpieczeństwo minęło postanowił dokończyć piwo w spokoju. Następnie wezwał karczmarza, zapłacił za trunek i zapytał się o możliwość noclegu.

  9. #79
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Zmierzając w stronę wyznaczoną przez strażników minął kilka stanowisk dla podróżników. Można by tam znaleźć od świeczek I zapałek aż po suszone mięso bądź owoce czy prace rzemieślników długobrodych. Stanął przy jednym kramie

    Witaj człowieku chcę nabyć prowiant na dłuższy okres czasu...
    // zakupiono prowiant na tydzień wyższej jakości za 15 srebrników[ wzięte pod uwage ceny 2x] w sakwie na tą chwilę 6zk i 5s

  10. #80
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Mithrandir

    Godzina 18:05

    Gdy miałeś uiścić należność nagle przekonałeś się, że nie masz sakiewki. Nawet nie wiesz kiedy i gdzie zostałeś okradziony.


    Glamdring

    Godzina 16:35

    Jedyną izbę którą posiadam, zajmuje ta dwójka. karczmarz wskazał ruchem głowy Felixa i Gotreka. Pozostaje jeszcze wspólna sala. O zmroku stoły i ławy idą pod ściany, a na środku można się przespać za jedyne dziesięć miedziaków.


    Fjol Khazdrin Ognioręki Heinrich Arberic Thori Bruksson Talwi Frostig

    Godzina 16:35

    Nie będę sobie rąk brudził takim tchórzem warknął Gotrek w kierunku szlachcica Wynocha zanim zmienię zdanie
    Wasz były zleceniodawca skwapliwie skorzystał z możliwości ucieczki.
    Tak, możecie się przysiąść rzucił Felix do tych co się o taką możliwość spytali. I faktycznie jestem tym człowiekiem, który wyruszył z Gotrekiem w świat
    A także moim Spamiętywaczem dorzucił Gotrek dosiadając się do stołu i chwytając za kufel z piwem.
    Fjolowi karczmarz przyniósł kufel ciemnego piwa i kaszankę.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

Strona 8 z 61 PierwszyPierwszy ... 6789101858 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •