Strona 45 z 61 PierwszyPierwszy ... 35434445464755 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 601

Wątek: Święto Taala (PBF 18+)

  1. #441
    Łowczy Awatar Alex The Great
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Kraka Drak
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Talwi Frostig

    Ech no nic. Powodzenia Thori. Talwi zwrócił się w kierunku krasnoluda. Zostało jeszcze trochę czasu do odjazdu naszej karawany. Poczekamy tak długo jak będziemy w stanie. Jeśli jednak nie spotkasz nas tam, to będziesz miał szanse nas złapać na gościńcu w stronę Middenheimu. Powodzenia. Talwi odwrócił się i ruszył w kierunku Elfów, Fjola i Nieznajomego.

  2. #442
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Thori Bruksson

    A ty strażniku umiesz mówić czy raczej nie ?.

  3. #443
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Heinrich Arberic

    Uspokój się, Thori, bo nic Ci to nie ułatwia. - rzekł Heinrich - Jeśli chcesz, radź sobie sam. Sigmarze, wybacz, ale zwariować idzie z tym uparciuchem.
    Gdy to rzekł, spojrzał w stronę Talwiego i udał się za nim. Widocznie Bóg-Człowiek ma dla Heinricha inne, ważniejsze zadanie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  5. #444
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Fjol Khazdrin Ognioręki Mithrandir Glamdring

    Minął was biegnący strażnik, wpadł do jakiegoś niskiego budynku stojącego niedaleko trzymających wartę przy bramie.

    Ubijałem już takich, którzy się dali omotać, choć nie było to łatwe zadanie. Myślisz, że na kogo organizujemy swe chadzki? Niestety całego kosza trzeba by przedrzeć się przez czambuły ordy na ziemie owych krasnoludów. Mnie patrole w Praag nauczyły by niszczyć od razu to, na czym pojawi się ów znak, zanim sprawy zajdą za daleko. Jeśli to księga, najlepiej by było ją po prostu spalić. Nie mam zamiaru przebywać dłużej w pobliżu tej pieczęci niż muszę. Ech, trzeba sobie będzie darować tą robotę, a wyglądała na mało skomplikowaną i dobrze płatną. odparł Kislevita. Andrij mi na imię, ale wygląda na to, że tu nasze drogi się jednak rozchodzą. wzruszył ramionami i udał się z powrotem wgłąb miasta mijając podchodzących Talwiego z Heinrichem.


    Heinrich Arberic Talwi Frostig

    Dotarliście do grupki gdy nieznajomy najwidoczniej postanowił się od niej odłączyć.


    Fjol Khazdrin Ognioręki Mithrandir Glamdring Heinrich Arberic Talwi Frostig

    Po chwili z budynku gdzie zniknął strażnik wyłonił się z powrotem w towarzystwie krasnoluda i pięciu strażników uzbrojonych w przygotowane do strzału kusze. Mijając was krasnolud rzucił kusznikom Pilnujcie ich, dopóki nie wyjaśnimy sprawy
    rzekomego złodziejstwa, a jak elf zacznie wykonywać dziwne gesty dłońmi bądź nucić w dziwnym języku - strzelać bez ostrzeżenia!
    Nie tracąc chwili na jakiekolwiek wyjaśnienia, wraz ze strażnikiem który po niego przybiegł, szybkim krokiem dotarł do Thoriego.


    Thori Bruksson

    Umiem, ale póki co nie czuję takiej potrzeby odparł zagadnięty. Po chwili z budynku gdzie zniknął biegnący strażnik wyłonił się z powrotem w towarzystwie krasnoluda i pięciu wartowników uzbrojonych w przygotowane do strzału kusze. Dawi zostawił kuszników by pilnowali grupkę twoich znajomych, sam zaś z gadatliwym strażnikiem szybkim marszem dotarł do ciebie. Przyrzekasz, że to co mówiłeś moim podwładnym, to sama prawda? spytał świdrując cię wzrokiem.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  6. #445
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Thori Bruksson

    Tak. jak się zwiesz bracie ? . Po czym powiedział ten gruby krasnolud ma coś złego w tej swoim plecaku , próbowałem go zatrzymać i doprowadzi pod sąd króla thorgrima ale w tym czasie zostałem zaatakowany przez tego wysokiego elgi magią. Przedmiot który ma tamten krasnolud jest tak nie bezpieczny że tylko karaz a karak jest miastem które go może przechowywać. i ten zdradziecki elf po tym jak chciałem ogłuszyć tamtego krasnoluda by mu to zabrać i aresztować go i przynieść do was użył na mnie magii po czym nie pamiętam co się stało . z tamtej drużyny pod bramą tylko ten medyk był po mojej stronie.

  7. #446
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach
    Glamdring

    Elf na widok grupy strażników mierzących w jego stronę z kusz podniósł ręce do góry. Wyszedł powoli przed swoich przyjaciół i spokojnym głosem odezwał się do strażników. "Chciałbym wiedzieć czemu zawdzięczamy taką gościnność? Czyżbyśmy złamali jakieś ludzkie prawo? Z tego co mi wiadomo przebywanie za murami miasta nie jest przestępstwem..."

  8. #447
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Heinrich Arberic

    Postępuje tak samo, jak Glamdring, przy czym odkłada halabardę na ziemię. Rzekł spokojnie do strażników - Czegoś tu nie rozumiem. Najpierw pozwalacie nam iść wolno, a nagle zaczynacie do nas mierzyć z kusz. Czy wydaje się Wam, że jesteśmy aż tak głupi, tym bardziej, że nic nie zrobiliśmy?
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 12-08-2020 o 08:54

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #448
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Thori Bruksson


    Thori stwierdził że człowiek nie może wszystkiego wiedzieć mówi powiem ci coś w naszym języku krasnoludzie ten przedmiot jak go zaraz nie przejmiemy na 100 % trafi w ręce chaosu nie chcę mówić tego w języku ludzkim ale tamten krasnolud może być dawi zharr.

  10. #449
    Łowczy Awatar Alex The Great
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Kraka Drak
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Talwi Frostig

    Talwi powoli podniósł ręce do góry. Hej spokojnie! Niczego złego nie zrobiliśmy.

  11. #450
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Asur widząc tą sytuację zadał strażnikowi jedno pytanie

    Jaki jest powód tego zatrzymania? Odpowiesz nam czy czekamy na Twojego dowódcę?
    Spojrzał w stronę Irokeza

    Eeeh chyba tamten Krasnolud go za mocno uderzył w głowę,
    od tego momentu tylko problemy robi...

Strona 45 z 61 PierwszyPierwszy ... 35434445464755 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •