Strona 40 z 61 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 601

Wątek: Święto Taala (PBF 18+)

  1. #391
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Thori Bruksson



    Mówi do talwi chodzi to ci opowiem (jak talwin za nim pójdzie to opowiada co o tym przedmiocie wie } .


    Dodaje że ani elf ani krasnolud tamten nie może tego mieć bo to własność karaz ankor .

  2. #392
    Łowczy Awatar Alex The Great
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Kraka Drak
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Talwi Frostig

    Talwi westchnął. Tylko szybko.

  3. #393
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Thori Bruksson


    Pamiętasz jak się wczoraj modliłem ? to po tym miałem wizję zesłaną mi przez Grimnira nieustraszonego w której była zagłada świata i śmierć . Poprosiłem go po tym po tym o znak a on dał mi do świadomość że to co ma fojo w plecaku uratuję karaz ankor . ale fojo zdradził się zdrady ani elf ani fojo nie mogą tego mieć .
    Ostatnio edytowane przez The Undertaker ; 13-07-2020 o 16:39

  4. #394
    Podstoli Awatar LukQu
    Dołączył
    Aug 2019
    Postów
    433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 152 podziękowań w 91 postach
    Fjol Khazdrin Ognioręki

    Na mieszczucha mi nie wyglądacie... - odparł krasnolud, po czym zapytał.
    Pełnicie u kogoś warte, bądź może jesteście najemnikiem?

  5. #395
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Heinrich Arberic


    Tak, Talwi. Ruszajmy czym prędzej. Z tym upartym Krasnoludem to będzie ciężka przeprawa...

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #396
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Fjol Khazdrin Ognioręki

    Nie, na szczęście lata służby mam już za sobą. W tym roku nie objął mnie rejestr, ani nie szykowała się żadna chadzka, więc wyruszyłem zwiedzić ziemie naszego sojusznika. Obecnie jestem wolnym człowiekiem, ale mam zamiar nająć swój topór do ochrony wozu kupieckiego zmierzającego stąd do Middenheim. Jeśli nic cię w tym mieście nie trzyma, a topór nosisz nie tylko dla ozdoby, to za taką robotę możesz zarobić całe cztery złote monety. A do tego opłacony wikt i mijane rogatki podczas podróży.


    Mithrandir

    Przeczucie cię chyba nie myliło, Fjol z nieznajomym zmierzają wprost w stronę bramy miejskiej. Podążając za nimi zauważyłeś zmierzającego ku nim z naprzeciwka Glamdringa.


    Heinrich Arberic Talwi Frostig Thori Bruksson

    Heinrich zaczekał aż dokończycie rozmowę, następnie razem ruszyliście za Mithrandirem, który zdążył się już oddalić na odległość około pół kilometra.


    Glamdring

    Przebyłeś już ponad połowę drogi gdy zobaczyłeś zmierzającego w twoją stronę Fjola zajętego rozmową z nieznajomym zbrojnym człowiekiem o dziwnej fryzurze. Mianowicie ma ogoloną głowę oprócz wąskiego i długiego kosmyka włosów zwieszającego się ze środka czaszki. Zatrzymałeś się, by osłonić oczy przed blaskiem wschodzącego słońca. Gdy to uczyniłeś, dojrzałeś idącego za nimi w odległości około kilometra Mithrandira, a za nim, jakieś pół kilometra dalej, podążającą resztę - Heinricha, Talwiego i Thoriego. Trochę dziwny jest widok elfiego maga maszerującego krasnoludzkim tempem, prawdopodobnie albo śledzi pierwszą dwójkę, albo po prostu obawia się, że reszta zgubiła by drogę gdyby nie utrzymywał stałej odległości.


    Techniczny:
    Poproszę o pierwszą deklarację Glamdringa, bo od niej pewno zależy deklaracja innych. Nie wiem czy jego bohater ruszy dalej, czy będzie czekał na resztę w miejscu. Jeśli np zdecyduje się nie zagadać do Fjola, to ten zajęty rozmową może go nawet minąć nie zauważając.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  7. #397
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach
    Glamdring

    "Nie wiem co się dzieje ale wolę nie pytać krasnoluda.." Elf schował się w przecznicy tak by przechodzący Fjol z nieznajomym go nie spostrzegli. Gdy minął go Mithrandir wyszedł, przyspieszył kroku i złapał elfa za ramię. Gdy zaskoczony Mithrandir się odwrócił Glamdring powiedział : "Czemu tak długo idziecie z tej nieszczęsnej karczmy? Rozumiem, że będzie to miało związek z krasnoludem którego nieudolnie śledzisz..."

  8. #398
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Lekko zaskoczony, lekko uśmiechnął się

    Śledzę? Hehe,jakbym go śledził to bym nie szedł środkiem ulicy, Panie Łowco...
    Uśmiech minął nastała powaga

    ... trzymam dystans by ludzie i Irokez widzieli gdzie idę, a jednocześnie muszę mieć na oku Fjola. Ma paczkę która jest podejrzana, bije od niej lub do niej magią, potężna magią. To są krasnoludy, są zdolne do różnych głupot. Irokez bredzi że to coś musi zabrać i zanieść w bezpieczne miejsce, za to drugi ma jakiś cel i chcę dotrzeć z tą paczką. Musze mieć pewność że twoja strzała trafi cel znaczy krasnoluda gdy będzie taka potrzeba...
    Zaczął się śmiać

    ... ale pamiętaj krasnoludy mają nogi I będą biegać, i tu zaczynam się martwić po tym co pokazałeś na turnieju, liczę że więcej szczęścia będziesz miał wtedy....
    Poklepał Glamdringa po ramieniu i wyrównał odległości pomiędzy tymi co szli za nim a tymi co przed nim

  9. #399
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach
    Glamdring

    "Ciężko byłoby nie trafić w Fjola... Jest dwa razy większy od turniejowej tarczy!" Elf uśmiechnął się po czym dodał: "W takim razie pójdę z Tobą, przynajmniej będziemy zmierzać w dobrym kierunku... Jednakże musimy się śpieszyć, nie wiem na jak długo strażnicy zatrzymają naszego kupca."

  10. #400
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Poważnie powiedział

    śpiesz się powoli...
    Uśmiechał się i dodał
    ... ktoś tak powiedział, i chyba wiem co to znaczy. Musimy się spieszyć, lecz w tempie krasnoluda to wyjdzie powoli, gdy idziesz za krasnoludem i musisz iść przed krasnoludem to ciężko będzie przyspieszyć by iść tak by jedego nie zgubić, a drugi nas nie zgubił..
    Wykonał mine zamyśloną

    To chyba ma sens
    Po tych słowach zaczął się śmiać

Strona 40 z 61 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •