Strona 53 z 61 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 601

Wątek: Święto Taala (PBF 18+)

  1. #521
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Glamdring

    Kusznicy gdy się do nich zbliżyłeś, tylko spojrzeli pytająco na swego kapitana. Ten, poczerwieniały najwidoczniej pod wpływem słów Mithrandira, skinął potwierdzająco głową. Strażnicy po tym geście od krasnoluda przepuścili cię bez jakichkolwiek problemów.


    Mithrandir Glamdring

    Cicho teraz! wręcz warknął na słowa leśnego elfa arcykapłan, najwidoczniej potężnie zirytowany tym, że ciągle mu ktoś czymś przeszkadza w koncentracji. Nie czekając na odpowiedź pochylił swą głowę przyozdobioną jelenim porożem i potężnie ryknął niczym symbol Kurnousa na rykowisku. Następnie prostując się, wypowiedział jakieś słowa w nieznanym wam języku, wykonując przy tym gesty towarzyszące rzucaniu czaru. Mithranadir nie rozpoznał tych słów, ale ich rytm był identyczny jak przy czarze rzucanym przez Mistrza Kolegium Cienia, Albertusa. Tak samo jak zresztą jak i gesty. Asur nie odpowiedział na pytanie Glamdringa, obracając się w stronę paczki i przymykając oczy. Najwidoczniej chce sprawdzić jaki wpływ będzie miało zaklęcie człowieka na czar nałożony na pakunek. Na całe swoje szczęście, bo poczuł tak potężną zielono brązową energię, że mógłby magicznie oślepnąć, gdyby sprawdzał bezpośrednio sługę Taala. Oplotła ona paczkę, po czym znikła nie zostawiając na tobołku najmniejszego nawet śladu magii. Glamdring poczuł chwilową obecność swego boga, całe jego ciało przebiegło mrowienie, a włosy stanęły dęba na wszystkie strony, jakby trafił go piorun. Tak samo komicznie wygląda wysoki elf i ludzki czarodziej, który także miał przymknięte oczy i obrócił się w tą samą stronę co Mithrandir. Zaraz po rzuceniu czaru przez arcykapłana ruszył by podnieść pakunek, najwidoczniej stwierdziwszy, że teraz jest to już bezpieczne.


    Thori Bruksson Heinrich Arberic Talwi Frostig

    Kapitan nic nie odpowiedział na słowa Thoriego, tylko przyłożył palec do swych ust, najwidoczniej dając znak byście byli teraz cicho. Widzicie, że kapłan po chwili rzucił jakiś czar, po którym wasze ciało przebiegło mrowienie, a włosy stanęły lekko dęba. Przynajmniej oklapnięty czub Brukssona się wyprostował.


    Techniczny:

    Przepraszam za lekką obsuwę. Niby w 3 dni się wyrobiłem, ale już nie w przeciągu 72 h. Miałem dac ten odpis wczoraj, ale całkowicie o nim zapomniałem grając w WoT. Dobrze że mi na discordzie o tym przypomniano
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  2. #522
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Spojrzał na pakunek i poprawiając włosy rzekł

    Czar znikł ale czy to już bezpieczne? Podnieść ją? No i czy Ci co dali paczkę krasnoludowi nie wyślą drugiej?


    Obrócił się w stronę Glamdringa

    Już chyba na nas czas, miasto bezpieczne,
    ostrouchy tu nie potrzebni...


    Kiwnał głową w stronę kapitana straży i zaczął kroczyć w stronę karawany

  3. #523
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach
    Glamdring

    Elf nie wiedział co się dokładnie stało.... Po usłyszeniu słów Mithrandria odwrócił się na pięcie i ruszył za nim przyklapując włosy dłonią. "Przynajmniej jeden problem mamy z głowy..." Powiedział i zwrócił wzrok na resztę towarzyszy: "Śpieszcie się, żwawo! Kupiec już wystarczająco długo czeka..."

  4. #524
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Thori Bruksson

    THORI mówi na ucho talwiemu to ta Wazzock magia elgi. po czym czeka na rozwój wydarzeń ( moja postać nie opuszcza talwiego na krok )

    (Asuryan jak ja mam włosy na żel ten krasnoludzki XD)

  5. #525
    Łowczy Awatar Alex The Great
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Kraka Drak
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Talwi Frostig

    Na wieść o zażegnaniu niebespieczeństwa Talwi odetchnął z ulgą. Chwała Sigmarowi. Wyszeptał sam do siebie po czym zwrócił się w kierunku strażników i magów. Bądźcie pozdrowieni szlachetni panowie. Powiedział Talwi i lekko skinął głową.

    Odwrócił się w kierunku wozu. Możemy ruszać. Nic nas tu już nie trzyma.

  6. #526
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Heinrich Arberic


    Chwała Sigmarowi! - powtórzył za Talwim, po czym dodał - ​Chyba już po wszystkim. Ruszajmy do Middenheimu!

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #527
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Mithrandir Glamdring

    Nie wydaje się mi byście skończyli tu swe dzieło, ale siłą was tu zatrzymywać nie będę usłyszeliście słowa arcykapłana za swymi plecami.
    A to co za herezja?! dobiegł was jego okrzyk po którym wręcz warknął jak jakiś dziki zwierzW imię Pana Zwierząt przeklinam tych co to zrobili, tych co mieli to dostać jak i tych co chcieli im to dostarczyć.


    Thori Bruksson Heinrich Arberic Talwi Frostig

    Z tego co pamiętam, to chciałeś położyć na tym swe łapska wiarołomco dobiegł was głos kapitan straży miejskiej, który po chwili dorzucił A ty człeczyno z Ostermarku chyba coś zgubiłeś. Albo to w końcu podniesiesz, albo uznam że bardziej się to przypada któremuś z moich chłopaków


    Wszyscy

    Dostrzegliście jak koń kupca nagle wierzgnął trafiając kopytem w głowę Fjola. Po tym ciosie krasnolud poleciał na ziemię i się nie rusza. Stojący blisko niego kozak odskoczył, łapiąc za topór.
    To był wypadek! rozległ się wrzask kupca niebacznego, że swym krzykiem może jeszcze bardziej rozwścieczyć spokojnego dotąd konia.



    Techniczny:

    Kapi, ja o tym pamiętam, ale Ty chyba zapomniałeś, że po ciosie od krasnoluda w karczmie, którego Twoja postać mało nie przypłaciła życiem, ten czub oklapł. Pod wpływem magi arcykapłana się wyprostował do poprzedniego stanu.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  8. #528
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Heinrich Arberic


    Kompletnie o tym zapomniałem, krasnoludzie. - odrzekł Heinrich, po czym postanowił zabrać własną halabardę. Spojrzawszy w stronę incydentu, rzekł do swoich towarzyszy -Panowie, może powinniśmy mu pomóc? Musimy się pilnie dostać do Middenheim.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #529
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Zwrócił się w stronę Arcykapłana i rzekł z lekkim zdziwieniem

    Panie myślę że klątwa tu nie pomoże, ja bym wolał złapać ich i osądzić, ale jeżeli to u was wystarczy, to niech paczka tu zostanie.

    Zerknął na zamieszanie

    Ehhh ten ktasnolud nie ma szczęścia

  10. #530
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Thori Brukssonk

    Tak chciałem odparł strażnikowi i chciałem to zniszczyć. Pierwsza z zasad krasnoluda nigdy przenigdy nie wahaj się zabić kiedy zobaczysz rzecz należącą do chaosu. To jest zaraza która zaraziła jednego z naszych braci który dostał teraz nauczkę z tego co widzę. Thori odparł strażnikowi i poszedł (jeśli talwin idzie to thori podąża za nim)













    Technicznie

    nie przypominam sobie byś to pisał ale może być to moje nie dopatrzenie

Strona 53 z 61 PierwszyPierwszy ... 3435152535455 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •