Strona 38 z 61 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 601

Wątek: Święto Taala (PBF 18+)

  1. #371
    Łowczy Awatar Alex The Great
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Kraka Drak
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Talwi Frostig

    Talwi wciąż klęczał przy nieprzytomnym Thorim. Chrapanie utwierdziło go w przekonaniu, że młodemu krasnoludowi nic się nie stało. Korzystając z okazji Talwi wyjął zza paska Thoriego jego topór i schował za swój pasek. Wziął również kuszę krasnoluda, którą trzymał rozładowaną w lewej ręce.

    Lepiej żebym ja to wziął. Powiedział Talwi i zbliżył się do Mithrandira, nie spuszczając wzroku z Fjola.

  2. #372
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Heinrich Arberic


    Cóż się takiego stało, Mithrandirze? - rzekł Heinrich, po czym spojrzał na sumiastego Kislevczyka. Zdziwił się, że Kislevita dotarł aż do Talabheimu. Spytał wkraczającego Kislevitę - ​Witaj, przybyszu z północy. Co Cię przywiało do centrum Imperium?

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #373
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Cichym lecz poważnym tonem rzekł

    Nie podoba mi się zawartość plecaka Fjola. Wiatry magii układają się w niepokojący wzór, okręgu z ośmioma liniami ...
    Na dłoni wykonał ruch palcem by zobrazować owy symbol

    ... jestem młodym adeptem magii, ale to co odczułem.... jestem pewien że to coś nie zostało stworzone w dobrym celu. Proszę was o pomoc w zabezpieczeniu tego czegoś. To coś nie może zostać naruszone.... zaklęcie jest zbyt potężne by spodziewać co się stanie po aktywacji go...
    Spojrzał na leżącego krasnoluda

    Nie możemy pozwolić by on dostał to w swoje ręce, ale także nie powinniśmy pozwolić by kto kolwiek podróżował z czymś tak potężnym po Imperium. Tylko czy Fjol jest świadomy co tam nosi
    Spojrzał na Heinricha

    Czy w Imperium są służby godne zaufania w takich przypadkach? Słyszałem o Łowcach Czarownic...
    Zakończył mówić zerkając na leżącego krasnoluda

  4. #374
    Łowczy Awatar Alex The Great
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Kraka Drak
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Talwi Frostig

    Talwi westchnął. Ech czy w tym zaphlonym mieście nie może być choć chwili spokoju? Możesz na mnie liczyć ale jaki masz plan? Szepnął Talwi i spojrzał z niepokojem na Fjola.

    Czyli Thori miał rację i coś jest nie tak. Może powinniśmy go obudzić? powiedział nie podnosząc głosu.

  5. #375
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Budzić? Nie wiem czy to dobry pomysł. Pytanie gdzie Fjol podąża? Jeżeli by była sytuacja że idziemy w tym samym kierunku możemy go przypilnować, tylko komu oddamy to coś?

  6. #376
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Heinrich Arberic


    Łowcy czarownic... Mogą robić pewne problemy, ale jeśli jesteście gotowi na to ryzyko, to powinniśmy ich poinformować.
    - spojrzał na Krasnoludy i rzekł do siebie - Wybaczcie, Krasnoludy, ale nie możemy ryzykować. Chaos to Chaos, a nie możemy pozwolić na jakiekolwiek rozprzestrzenianie się go w Imperium.

    Zabezpieczcie przedmiot i przynieście go do tutejszych Templariuszy Sigmara. Musimy się wszak śpieszyć, czeka nas podróż do Middenheim, na dwór samego Borysa Todbringera. -
    rzekł Heinrich, po czym zamyślił się nad kwestią tego artefaktu - Z drugiej strony... gdyby zostawić artefakt przy Fjolu, dotrzeć wspólnie do kontaktu, który ma go odebrać i go przyłapać oraz ubić... Sigmarze, co czynić?!

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #377
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Problemy powiadasz? Templariusze Hymmm...
    Mają może swoją siedzibę w Middenheimie?
    Trzeba dowiedzieć się coś od Fjola na temat przedmiotu i czy podejmie współpracę w celu neutralizacji zagrożenia

  8. #378
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Fjol Khazdrin Ognioręki

    Schowaj swe srebro mości krasnoludzie. Pomógł bym, ale za godzinę mam spotkanie przy wjeździe do miasta. Pójście po straż i wrócenie tu z nią zajęło by mi akurat ową godzinę. odparł zagadnięty przechodzeń, rozłożył ręce i ruszył dalej.


    Heinrich Arberic

    Kislevita porozmawiał chwilę z Fjolem, ale nie raczył odpowiedzieć na twoje pytanie. Być może go po prostu nie usłyszał stojąc na ulicy na zewnątrz karczmy. Albo nie ma zamiaru się tłumaczyć obcemu. Rozłożył ręce i po chwili ruszył dalej.


    Thori Bruksson

    Otworzyłeś oczy i widzisz stojącego nieopodal Fjola. Zdałeś sobie sprawę, że leżysz na progu karczmy, ostatnie co pamiętasz, to klepnięcie w ramię przez Mithrandira.


    TECHNICZNY:

    zaległe +5 PD dla Mithrandira za sprawdzenie czy Fjol nie ma nic magicznego w plecaku.
    + 10 PD dla Glamdringa za pomysł z przytrzymaniem karawany przez strażników i powrót by sprawdzić przyczynę spóźnienia towarzyszy. Jednak powrót ten też zajmie trochę czasu, więc na chwilę obecną pauza.
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  9. #379
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Thori Bruksson



    wstaje i woła elfa na słowo o tym przedmiocie co ma fojo .
    Ostatnio edytowane przez The Undertaker ; 03-07-2020 o 22:30

  10. #380
    Podstoli Awatar LukQu
    Dołączył
    Aug 2019
    Postów
    433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 152 podziękowań w 91 postach
    Fjol Khazdrin Ognioręki

    Fjol ruszył za nieznajomym.
    Udam się z wami nieznajomy, zapewne przed miastem straży nie brakuje.
    Krasnolud popatrzył na człowieka, następnie zapytał.
    Nie jesteście tutejsi, skąd pochodzicie jeśli można spytać?

Strona 38 z 61 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •