Strona 11 z 61 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 601

Wątek: Święto Taala (PBF 18+)

  1. #101
    Podstoli Awatar LukQu
    Dołączył
    Aug 2019
    Postów
    433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 152 podziękowań w 91 postach
    Fjol Khazdrin Ognioręki

    Jak dojdę do tego rynku karczmarzu?

  2. #102
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Mithrandir

    Godzina 18:25

    Moje imię brzmi Albertus, ale na terenie tego kolegium zwracaj się do mnie mistrzu. Noclegu Ci nie odmówię, jednak nie mam czasu dla kolejnego ucznia, wystarcza mi całkowicie jeden. Poza tym nie wiem czego mógłbym nauczyć adepta mającego możliwość nauki w samym Lothern. No chyba, że stolnica to jednak co innego niż stolica. Wejdź, rozgość się, Agnethe wskaże Ci twoją sypialnię. Agnethe! Mamy gościa na noc! Zajmij się nim, ja muszę załatwić kilka ważnych spraw! wrzasnął w głąb budynku. Wyszedł na dwór, a do przedsionka weszła z jakiegoś pomieszczenia dość młoda ludzka piegowata i ruda kobieta o zaczerwienionych oczach. Ziewnęła przeciągle i spytała się Czego gość sobie życzy?


    Glamdring Heinrich Arberic

    Godzina 17:25

    Karczmarz przyniósł zamówione piwo. Błonia są w tej samej odległości co ta karczma od wejścia do miasta, jeno trza iść od tunelu w przeciwną stronę.


    Fjol Khazdrin Ognioręki

    Godzina 17:25

    Rynek znajduje się w centrum miasta, dwie godziny drogi pieszo stąd. Jeśli teraz wyruszysz, to nie zdążysz wrócić przed zmrokiem, a o zmroku zamykam karczmę.


    Thori Bruksson Talwi Frostig

    Godzina 17:25

    Karczmarz przyniósł kolejne piwa, które kosztowały 4 miedzi każde. Felix przeprosił was na chwilę stwierdzając, że piwo ma jedną wadę i wyszedł z karczmy. Gotrek stwierdził, że ludzkie piwo ma jeszcze inną wadę, mianowicie jest strasznie wodniste w porównaniu z krasnoludzkim. Gdy jego Spamiętywacz wyszedł, rzucił patrząc na fryzurę Thoriego Młody, nie wiem skąd pochodzisz, ale włosy to się goli oprócz czuba, no i farbuje na pomarańczowo razem z brodą po złożeniu przysięgi zabójcy


    Techniczny:
    Doliczyłem pół h, bo przygotowanie jedzenia i jego spożycie też trochę trwało. Oczywiście zjedli tylko Ci, którzy zapłacili za posiłek 2 srebrne monety. Reszta objadła się smakiem
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  3. #103
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Heinrich Arberic

    Dziękuję - rzekł Arberic, po czym rozpoczął picie piwa, zapłacił przy tym karczmarzowi. Kontynuował rozmowę w związku z turniejem - Ciekawe, kogo nam przydzielą do turniejów. Może uda nam się wygrać.

    //Do MG. Niestety wywalił mi internet i na tę porę mogę jedynie korzystać z sieci w telefonie. Mam nadzieję, że nie zepsuje nam to rozgrywki.

  4. #104
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Dziękuję Mistrzu. Jak będziesz miał czas, wezwij mnie A postaram się udowodnić że warto mnie uczyć.
    Skłonił się I przeniósł swój wzrok na Agnethe, w czasie drogi zadał kilka pytań

    Nie wiele miejsca nawet na podłodze położę
    Kobieta prowadziła Asura do jego pokoju

    Agnetho jeśli możesz powiedz kilka słów o Mistrzu. Planuję poznać podstawy domeny I wyruszyć dalej w podróż, lecz najpierw będę musiał zaimponować Jemu...

  5. #105
    Podczaszy Awatar The Undertaker
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    karaz a karak
    Postów
    623
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    24
    Otrzymał 71 podziękowań w 57 postach
    Thori Bruksson


    Gotreku wiem to , Ale noszę takie włosy żeby oddać hołd mojemu królowi który zginą w bitwie z orkowym pomiotem, Nie jestem zabójcą .

  6. #106
    Podstoli Awatar LukQu
    Dołączył
    Aug 2019
    Postów
    433
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    18
    Otrzymał 152 podziękowań w 91 postach
    Fjol Khazdrin Ognioręki

    Wyruszę zatem jutro o świcie...
    Jeno przeddzień dokupię jedzenia, żebym bez potrzeby się nie zatrzymywał...
    Macie gospodarzu, jaki prowiant co sprawdzi się na dłuższą drogę?

    No i żeby było co gardło zwilżyć, jakiś bukłak wody...

  7. #107
    Łowczy
    Dołączył
    Jun 2019
    Postów
    192
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 17 podziękowań w 11 postach
    Glamdring

    Glamdring przekazał karczmarzowi 4 miedziaki i powiedział: "Przynieś mi bochenek chleba bo chciałbym w końcu coś zjeść..." Następnie kontynuował dyskusję o turnieju: "Mam nadzieję, że uda nam się wygrać. W przeciwnym razie moja sakiewka mocno ucierpi!" Mówiąc to Glamdring głośno się zaśmiał.

    //Stan sakiewki 10z 18s 8m

  8. #108
    Łowczy Awatar Alex The Great
    Dołączył
    Jul 2019
    Lokalizacja
    Kraka Drak
    Postów
    140
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    23
    Otrzymał 26 podziękowań w 15 postach
    Talwi Frostig

    Talwi płaci za strawę, napoje i nocleg.

    Panie gospodarzu, dołączam się do pytania mojego kransoludzkiego przyjaciela.

  9. #109
    Moderatorzy Lokalni Awatar Asuryan
    Dołączył
    Apr 2019
    Lokalizacja
    Ulthuan
    Postów
    572
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    569
    Otrzymał 135 podziękowań w 94 postach
    Mithrandir

    Godzina 18:30

    Mistrz mówił mi, że elfy są najmądrzejszą z ras, ale to nie znaczy, że masz mnie traktować jak jakąś kretynkę. Jeszcze na głowę nie upadłam by sama przyczynić się do zwolnienia z obecnej posady odparła widocznie rozzłoszczona prośbą Agnethe. A wrażenie zrobiłeś już na tyle duże, że pozwolił Ci przenocować tu za darmo powiedziała już spokojniejszym tonem. No chyba, że to kolejny z Jego testów, któremu mam sprostać dodała po chwili bacznie Ci się przyglądając. Oznaka złości tak szybko jak się pojawiła, tak szybko zniknęła.


    Glamdring Heinrich Arberic

    Godzina 17:30

    Karczmarz przyniósł bochenek chleba elfowi. Co prawda suchy chleb nie jest tak smaczny jak pieczone czy smażone mięsiwo, ale głód w zupełności zaspokoi.


    Fjol Khazdrin Ognioręki Talwi Frostig

    Godzina 17:30

    Znajdzie się, za złotą monetę i osiem srebrnych, ale to może na rano przygotuję by dłużej było świeże.


    Thori Bruksson

    Godzina 17:30

    To dobrze, że nie przyczyniłeś się niczym do śmierci swego króla i nie musisz szukać chwalebnej śmierci by zmazać swe winy stwierdził Gotrek i beknął potężnie.


    Wszyscy w karczmie

    Do karczmy wrócił Felix, nagle rozległ się głośny śmiech elfa. Zabójca trolli obrócił się i chyba po raz pierwszy ujrzał Glamdringa. Łypnął swoim
    jedynym okiem i skomentował - Elf, wiedziałem że coś mi tu śmierdzi - po czym splunął na klepisko.
    Proszę wybaczyć mojemu towarzyszowi, po prostu nie cierpi wszelkich elfów, a trochę już zdążył wypić rzucił po cichu Felix przechodząc obok łucznika.
    Aye, a od wiarołomców nie cierpię bardziej tylko magów i to nie ważne po ilu piwach odparł głośno Gotrek zdradzając słuch czuły niczym u jakiegoś kota.
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 19-06-2020 o 15:54
    "A mówiłem, że to moja wyspa!"

    Znany tutaj także jako Cysorz.

  10. #110
    Moderatorzy Lokalni
    Dołączył
    May 2019
    Lokalizacja
    Dolnyślask Lubań tam gdzie Dawi golone są na łyso
    Postów
    1 617
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    275
    Otrzymał 371 podziękowań w 243 postach
    Mithrandir

    Roześmiał się

    Nie planuje zajmować twojego miejsca, gdyż nie planuje długo tu zostać. Pomimo że jesteśmy długowieczną rasą to czas dla nas też jest ważny. Postanowiłem poznać wszystkie wasze kolegia, w jak najkrótszym czasie. Moja prośba do ciebie pomóż mi poznać podstawy Domeny Cienia, zrozumieć, opanować i zniknę. Jak możesz mi pomóc? Nie rób problemów mi i Mistrzowi, jeżeli zdecyduje się na naukę mnie. Pokaż, powiedz co już wiesz skróci co czas pobytu tu.
    Nie wymagam byś przepadała za mną. Pasuje ci taki układ? Pomóż, nie utrudniaj, a ja zniknę szybko jak się pojawiłem.

    Jeśli już coś potrafisz, pokaż zaczniemy od razu bym szybciej znikną z twojego pola widzenia
    Kończąc mówić, siadł na łóżku, rozpuścił włosy i wyciągnął księgę...

Strona 11 z 61 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •